MEZARA GÖMÜLEN BÜYÜLER

Mezarlığa gömülen büyüler ve ya yine mezarlığa gömülen muskalar ile büyüler etkisini ve ya etkilerini göstermeye başlarlar. Mezarlığa gömülen büyüler kötü amaçlar ile yapıldığı gibi iyi niyetlerle de yapılabilmekte. Aşk ve bağlama büyüleri her ne kadar iyi niyetlerle yapılıyor olsa da mezarlığa gömülen büyüler hoş karşılanmayan büyülerdir. Yapılış şekli yüzünden diğer büyülerden biraz farklıdır. Mezara gömülen büyüler ve ya kuyuya atılan büyü en karanlık büyüler arasında yer almakta, bu büyüyü yapan ve ya yaptıran kişiler büyüyü yaptırmak istediği kişiye muhtemelen çok büyük bir düşmanlık beslemesi ile yapılabilecek bir büyüdür. Bu büyülerin yapılması hiç kolay olmaz, bütün kötülükleri içinde barından bir büyü olarak karşımıza çıkar ve bu büyü çoğu zaman kimsesiz mezarlara gömülen ve ya konulan bir büyüdür ve aynı şekilde bu büyüler bir kuyuya atılarak ta etkisini gösterebilir.

Bu büyünün bütün kötülükleri içinde barındıran bir büyü olduğunu belirtmiştik. Bu büyüler her hoca yapmak istemez bunlar karanlık büyüler olur her kara büyüde olduğu gibi mezara gömülen büyülerde de şeytani güçler ve yine şeytani varlıklar görev alır. Bu büyü her kime yapılıyor ise o kişinin başı büyük bir beladır, çünkü büyünün yapıldığı kişi çok kötü şeyler yaşamaya başlamasının yanında hayatı alt üst olur ve en son ölümle dahi bitebilir. Bu büyüleri çoğu zaman papazlar yapar, dinimizce bu büyüler haram yollar ile yapılan büyülerdir ve hocalar bu büyüyü yapmak istemediklerinden dolayı papazlar yaparlar.

Bu büyü kişileri yok etmek ve ya bitirmek için yapılan büyülerdir. Bazen de bağlama büyülerinde kullanılan bir yöntem olarak karşımıza çıkar. Bazen aşk ve bağlama büyülerinde istenilen kişi için yapılan büyü bir mezara ya da bir taşın altına konularak bağlama büyüleri yapılabilir. Bütün aşk büyülerinde olduğu gibi bu büyüde sevgisine karşılık bulamayan ve ya da giden bir sevgiliyi geri getirmek için yapılırken ayrılma eşiğinde olan çiftler içinde yine bu büyü yapılır. Her ne kadar bu büyü iyi niyetler ile yapılıyor olsa bile mezara gömülen büyülerin kara büyüler arasında yer aldığını söylemekte fayda var.

bir yorum bırakın