MEZARA GÖMÜLEN BÜYÜLER

Büyüler yapıldıkları anda kişiler üzerinde iyi ve ya kötü bir etki meydana getirirler. Bu etki içinde olan kişiler kendilerini mutlaka belli ederler. Büyüler insanların iyi niyetleriyle ve ya kötü niyetleriyle yapılmaktadır, büyüler hangi amaç ile yapılırsa yapılsın dinimizde asla yeri yoktur ve büyük günahlar arasında yer alır. Yine büyü yapmak ve yaptırmak günah olmasının yanında affı olmayan bir günahtır. Büyü yapmak ve yaptırmak Allah a şirk koşmak ve dinden çıkmak anlamını taşır. İnsanlar büyü yapmanın ve yaptırmanın ne kadar günah ve yasak olduğunu bilseler bile, büyü yapmaktan ve yaptırmaktan vazgeçmemişlerdir. İnsanların elde etmedeki hırsları bunları meydana getirmiştir.

Kişi üzerinde büyü olduğunu nasıl anlayabilir sorusu çok fazla merak edilen bir sorudur verilecek birden fazla cevap vardır. Bazı durumlarda kişi kendisine bir büyü yapıldığına inanmaz, yasadığı her şeyin bir hayat akşından ibaret olduğunu düşünür. Bu durum en fazla aşk ve bağlama büyülerinde görülen bir durumdur. Yapılan bazı kara büyüler çok fazla etkilidir ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan bazı kötü büyülerde kişi her açıdan kötü etkilenir. Kişi önce psikolojik açıdan etkilenir, ruhsal duygu patlamaları devamlı yaşar ve kişi umutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan kişi her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilir. büyü yapılan insanlar da bazen ani bayılmalar görülmektedir. bununla birlikte kekemelik belirtileri de ortaya çıkabilmektedir. Kişi ruhsal bunalımların yanı sıra fiziki sorunlarda yaşayabilir. Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklarla yakından alakalıdır.

Yapılan büyüler kişileri büyü bozulana kadar etkileyecektir. Kötü büyülerde çoğunlukla büyü yapılan kişiye cinler gönderilir ve o kişi ile devamlı uğraşırlar, sürekli büyü yapılan kişiyi rahatsız ederler, rüyalarda ise rahatsız etmeye başladıktan sonra gerçek dünyada da rahatsız etmeye başlarlar. Böyle durumlarda kişiler alanında uzman bir hoca ve ya medyum yardım almaları önerilir. Bu önlemler alınmaz ise kişi çok zor zamanlar ve bununla birlikte kötü bir süreç ile karşı karşıya demektir. Alanında uzman ilim sahibi kimseler yapılan büyüleri bozar ve büyü bozulduktan sonra o kişi koruma altına alınır ve yapılacak büyülere karşı kişi korunmuş olacaktır. Büyü çeşitleri çok fazladır herkesin amacına hizmet edecek büyüler vardır. Kişiler için iyi ve ya kötü amaçlar için büyü türü çok fazladır. Birbirinden farklı büyüler için de kullanılan malzemeler çok çeşitlidir. Bazı büyülerde kullanılan malzemeler insan ve ya havyan uvuzları olabiliyor ve bu şekilde yapılan büyüler dinimiz açısından bakıldığında haram sayılmıştır ve bu yüzden bu şekilde yapılan büyüleri papazlar yapar ve yine bu yüzden bu büyülere papaz büyüsü adı verilmiştir.

Mezara gömülen büyüler de bulunur ve bu mezara gömülen büyüler tabiki kara büyüler arasında yer alır ve oldukça şeytani bir büyü olarak karşımıza çıkmaktadır. Büyün kara büyülerde olduğu gibi mezara gömülen bütün büyülerde kötü ve şeytani varlıklar görev alır ve yine bu büyüyü yapan kişiler elbette bu şeytani varlıklardan yardım ve destek alarak yaparlar. Bütün Kara büyülerde olduğu gibi mezara gömülen bütün büyülerde amaç zarar vermek ve ya yok etmektir. Bu yüzden kara büyüler yapılırken çok dikkat edilerek yapılması gerekir. Kara büyüler kapsamında olan bu mezara gömülen büyüler kişilerin işlerinin ters ve aynı zamanda kötü gitmesi için terk ettirmek için ve ya da kişilerin bütün hayatlarını alt üst etmek için yapılan bir büyüdür, buna en güzel örnek elbette sabun büyüsüdür.

Sabun büyüsü çok kolay malzemeler ile yapılsa da etkisi korkutucu derece etkili olur ve kişiler bu büyüden çok fazla etkilenecektir. Sabun büyüsünde piyasada satılan sabunlar değil de bu büyü için bulunan özel sabunlar vardır ve yine bu yapılırken bu sabunlardan yararlanılır. Bu sabunların üzerine özel okumalar yapılarak büyüler devreye gider ve büyü tamamlandıktan sonra etkisi anında devreye girer etki süresi başlamış olur. Tüm kara büyülerde etki süresi her zaman çok kısadır, bunun amacı ise, kara büyülerin hepsinde şeytani cinlerin kullanılmasıdır. Bu varlıklar kötülüğe hizmet ettiğinden dolayı büyüler yapılırken severek ve isteyerek yardım ederler.

Mezara gömülen büyülerin hepsi kara büyüler arasında yer alır. Ölü toprağı büyüsünde yine ölen birinin mezarından alınan toprak ile yapılan bir büyüdür ve yine bu büyü türü de çok etkili kara büyüler arasında yer almakta. Mezara gömülen sabunlar da bulunur elbette bu büyülerin hepsi kötü amaçlara hizmet etmektedir, bu yüzden kara büyüleri her hoca ve ya medyum yapmak istemez ve yine bu yüzden bu büyüler için papazlardan yardım ve destek alınarak yapılır. Elbette bu yapılan büyüleri iyi bir medyum ve ya hoca bozabilir. Böyle bir büyünün etkisine maruz kalan kişi alanında iyi bir hoca medyum bulduğunda bu büyüden oldukça hızlı bir şekilde kurtulması mümkündür.

Delirtme büyüleri de yine kara büyüler arasında yer alan büyülerden olup etkileri çok kuvvetli bir büyüdür. Kara büyüler ise herkesin bildiği üzere kötülük için yapılan ve aynı zamanda insanlara büyük zararlar verebilen büyülerdir. Bunun sebebi ise kara büyüler yapılırken şeytani güçler kullanılarak yapılırlar ve yine bu şeytani güçlerin yardımı ve desteği ile yapılırlar. Yine herkesin bildiği üzere şeytani cinler çok tehlikeli ve musallat oldukları zaman bırakmazlar ve kişiye ciddi boyutta zarar verirler.

Her hangi bir kişiye delirtme büyüsü yapıldığında ilk belirtisi kişi üzerindeki ciddi boyutta unutkanlık yapar, delirtme büyüsünün yapıldığı insan, insan içine çıkmaz ve aynı zamanda sürekli yalnız kalmak ister ve bu sebepten dolayı insanlardan uzak kalır. Bir süre sonra hayalet görmeye başlayarak görünmeyen varlıklarla konuşmaya devam eder hale gelir. Yine bu büyüleri en çok kötü niyetli olan insanlar ve bu kötü niyetli olan insanlar kendilerine düşman olarak gördüklerine huzursuzluk kafayı yedirtme iş hayatının bitmesi için acı çekmesi için bu büyüyü kullanırlar. Bu büyünün en büyük etkisi kişide unutkanlık yapması her şeyi unutturarak kişiyi hayattan ve yaşamdan koparmaktır. Her ne kadar çok saçma bir büyü gibi görünüyor olsa bile bu büyünün etkileri çok güçlüdür. Kişi bir süre sonra iyice aptal biri haline geliyor.

Delirtme büyüsünün etkisine maruz kalmış kişiler kimi zaman çevresine karşı çok saygısız sürekli kavga etmeye hazır bir halde dolaşarak ve yine sürekli ıssız yerlere gitme gibi istekleri olmaktadır. Bu büyünün yapılışı da çok farklıdır, bu büyü için yedi renkte ibriş ipi alınır ve kırmızı bir horoz kesilerek bu ipler horozun kanına konulur ve Yine bu ipler kurutulur. Şuna dikkat etmek gerekir ki, bu büyünün özel günleri olur ve ayın 24 ve 28 inde yapılması gerekmektedir ve bu kurutulan iplerin her birine okuma yapılır. Her bir okumanın ardından bu kurutulan her bir ip düğümlenir. Bu işlemlerin ardından bu ipler karanlık bir yerde saklanmalı ve ya en iyisi gömülmesidir.

bir yorum bırakın