MEZARA BÜYÜ GÖMMEK

Mezara gömülen büyüler ve aynı zamanda kuyuya atılan büyü en karanlık büyüler arasında yer alır, bu büyüyü yapan ve ya yaptıran kişiler büyüyü yaptırmak istediği kişiye çok büyük bir düşmanlık beslemesi ile yapılabilecek bir büyü türüdür. Bu büyülerin yapılması hiç kolay değildir, bütün kötülükleri içinde barından bir büyü olarak karşımıza çıkar ve bu büyü çoğu zaman sahipsiz mezarlara gömülen ve ya konulan bir büyüdür ve aynı şekilde bu büyüler bir kuyuya atılarak ta etkisini gösterebilmektedir.

Bu büyünün bütün kötülükleri içinde barındıran bir büyü olduğunu söylemiştik. Bu büyüler her hoca yapamaz ve hatta yapmaz, bunlar karanlık büyülerdir ve her kara büüyde olduğu gibi mezara gömülen büyülerde de şeytani güçler ve yine şeytani varlıklar kullanılır. Bu büyü her kime yapılıyor ise o kişinin başı büyük bir beladır, çünkü büyünün yapıldığı kişi çok kötü şeyler yaşamaya başlar ve hayatı alt üst olur ve en son ölümle bile bitebilir. Bu büyüleri çoğu zaman papazlar yapar, dinimizce bu büyüler haram yollar ile yapılan büyülerdir ve hocalar ve ya medyumlar bu büyüyü yapmak istemediklerinden dolayı papazlar yaparlar.

Bu büyü kişileri yok etmek ve bitirmek için yapılan büyülerdir. Bazen de bağlama büyülerinde kullanılan bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bazen aşk ve bağlama büyülerinde istenilen kişi için yapılan büyü bir mezara ve ya bir kabire ya da bir taşın altına konularak bağlama büyüleri yapılabilir. Bütün aşk büyülerinde olduğu gibi bu büyüde sevgisine karşılık bulamayan ve ya da giden bir sevgiliyi geri getirmek için yapılırken boşanmanın eşiğinde olan çiftler içinde yine bu büyü yapılır. Her ne kadar bu büyü iyi niyetler ile yapılıyor olsa da mezara gömülen büyülerin kara büyüler arasında yer aldığını söylemekte fayda var. Büyüler yapılırken ve bozulurken mutlaka uzman birinin yardımı ve desteği ile yapılması kişi ve ya kişiler için yapılması gereken en doğru şeydir. Büyü işleri ciddi işlerdir ve kimsenin kendi başına yapmaması gerekir.

Leave a comment