MEDYUMLAR

Evlilik büyüsü

Bu tür büyüler tek bir amaç güdülerek yapılır. Büyü yapan kişi sevdiği kişiyle evlenmek için, evliliklerine engel olabilecek herhangi bir durum veya buna engel olabilecek kişiler varsa onlardan kurtulmak ve amaçlarına ulaşmak için evlilik büyüsüne başvururlar. Bu büyü yapılırken şunun iyi bilinmesi gerekir. Evlenmek için yapılan uygulamalarda sufliyatlara başvurarak yapılan işlemler uygun değildir. Bu işlemler kişinin isteği olduğu takdirde bozulabilir çünkü. Evlilik büyüsü için yapılan işlemler kısa sürede sonuca kavuşabilir. Ancak yapılan büyüler yaptırdığınız kişiye etki ettikten sonra bozulup, yapan ve yapılan kişinin ayrılmalarına yol açabilir.

Kısmet açma

İş hayatınızda, evlilik hayatınızda veya benzeri birçok konuda kısmetinizin kapalı olduğunu düşünebilirsiniz ancak çaresiz hissetmeyin kendinizi. Kısmetinizi açmak için çeşitli yöntemler deneyebilirsiniz. Bu yöntemler okumalar yolu, tılsım yolu, vefkler yolu ve dualar yoluyla yapılabilen işlemler olabilir. Fakat bu işlemleri uygulayacak kişiler bu konuda kesinlikle uzman kişiler olmalıdırlar. Medyum olan kişiler tarafından yardım almadan kimse tek başına bir uygulama içine girmemelidir hatta düşünmemelidir. İlk olarak kısmetin kapalı olmasının nedeni bulunur. Sonrasında ise medyum kısmet açmak için gerekli işlemleri yapmaya başlayacaktır.

Ebced hesabı

Ebced Arap alfabesindeki harflerin kolay akılda kalması için kullanılan bir hesap yöntemidir. Alfabedeki her harf rakamsal bir değerdir. Harfler 1den 1000e kadar sayısal şekilde sıralanmıştır. Ebced hesabının eski Türk edebiyatında ve Fars edebiyatında tarih düşürmek amacıyla da kullanıldığı bilinmektedir.

Büyü bozma yöntemleri

Büyü bozmak işlemi çok sayıda farklı yöntem içerir. Bu yöntemlere okumalar yoluyla, ruhaniler yoluyla, çeşitli nesneler yoluyla, tütsüler yoluyla yapılanları örnek göstermek mümkündür. Öncelikle bu işlemlerin uzman kişiler tarafından yardım alınmadan yapılmasının doğru olmadığının farkında olmak çok önemlidir. Uzman kişiler yani medyumlar ilim sahibi kişiler olarak bilinirler. İlk olarak uzman kişi tarafından durum araştırılır. Büyü yapılan kişideki belirtiler incelenir. Kişisel bir sorun yaşıyor mu, uyku sorunu çekiyor mu, karamsar mı veya sorunlarının nedeni çevresel mi şeklinde tüm konulara dikkat edilir ve sorun ne ise bunu çözmeye yönelik yöntem belirlenir ve işlemler başlar. Medyumlara bunlara benzer birçok sorun için insanlar başvurmaktadırlar ve büyük çoğunluğu olumlu sonuçlar elde etmektedir.

Leave a comment