KOVA BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ

Kova burçlarının diğer burçlar içinde en uyumsuz olanıdır diyebiliriz. Mantığın, özgünlüğün ve hislerin burcu da diyebiliriz. Bu burcun insanın uçarı hareketleri olsa bile ayakları her zaman yere sağlam basar ve yine her zaman mantığını kullanmasını bilir. Kova burçlarının ne kadar merhametli olduklarını herkes bilir. Zor durumda olan biri gördüklerinde ilk yardıma koşan muhakkak ki kova burcuna mensup olan kişilerdir. Bu burcun insanı ne kadar merhametli ise bir o kadar da özgürlüğüne düşkün insanlardır, kısıtlamalara gelemez ve sıkıntıya tahammül edemezler. Özgürlük kova burçları için olmazsa olmaz lardandır. Onlar için özgürlük yoksa hiçbir şeyin anlamı kalmaz, bu kadaar özgürlüğüne düşkün kova burçları bu yüzden aşk hayatında sürekli sıkıntılar yaşarlar. Yine bu sebepten dolayı uzun süreli ilişkileri pek yoktur, bağlı kalamazlar.

Kova burcu hava grubundandır. Dışarıdan bakıldığında her ne kadar su grubuna dahil gibi görünseler de öyle değillerdir. Ön sezileri çok kuvvetli olduğundan dolayı dışarıdan bakıldığında su grubu olarak görünmeleri çok normaldir. Kova burcu insanı çok duygusal olmasına karşı oldukça zekidirler ve mantığı ile hareket edeerler. Kendi içlerinde dengeyi her zaman kurarlar ve ona göre hareket ederler. Kova burcunun aşk hayatının karmaşık görünmesi onların özgürlük düşkünü olmasından kaynaklanır. Aslında bu kişiler kısa süreli aşk yaşasalar da bu değişen bir durum olabilir.

Kova burcuna hangi hediyeler verilebilir sorusuna kesinlikle özel olması gerektiğinin altını çizmeliyiz. Sevgililer gününde onlara alınacak orijinal hediyeler onları çok mutlu edecektir. Orijinal olduğu kadar anlamlı da olması gerekir, çünkü duygularını yoğun yaşayan inşalar oldukları için hediyelere mutlaka anlam yükleyeceklerdir. Onlar için anlamlı olacak hediyeler seçilmelidir. Kova burcunun elektronik eşyaları çok sevdiğini söyleyebiliriz ve bu yüzden onlara elektronik eşyalar alınabilir. Örnek verecek olursak bir fotoğraf makinesi , çay ve kahveyi çok seven kova burçlarına bir çay makinesi almak onları fazlasıyla mutlu edecektir. Ayrıca zeki oldukları için zeka oyunları da onları mutlu etmeye yetecektir. Önemli olan onlara anlamlı bir hediye olmasıdır.

bir yorum bırakın