KOVA BURCU 2016

Geçen yılda yaşanan aksaklıklar bu sene etkisini kaybedecek ve olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir yıl olacak kova burçları için. Kova burcu için bu yıl hareketli ve yoğun geçecek diyebiliriz. Yeni deneyimler ve fırsatlar için iyi bir olacak olacak. Özgürlüğüne düşkün ve her zaman mantığı ile hareket eden bu insanlar için çok fırsatlar çıkacak ve mantığını kullanmadaki başarıları ile yıla damgasını vuracaklar. Bu sene karşılaşacağı yeni fırsatlar hayatındaki bütün yenilikler kova burçlarını biraz zorlayacak olsa bile üstesinden gelmesini bilecekler. Yeniliklere ve hareketliliğe ayak uydurmayı çok iyi beceren bu burcun insanları bu yıl yine hareketli dönemleri çok iyi atlatacaklar ve yaşanacak tüm olumsuz gelişmelerin üstesinden kolaylıkla gelecekler.

Geçen senelerde yaşanan olumsuz gelişmelerin dağılması kova burçlarını manevi açıdan rahatlatırken iş hayatına da yansıyacak olması kova burcunun insanını olumlu etkileyecektir. İş hayatında yaşanacak olan yenilikler yükselme kova burçlarını çok iyi hissettirecek. 2016 yılında kariyeriniz için çalışmalara başlayacak ve önemseyeceğiniz tek şey kariyeriniz olacak. Kariyer açısından baktığımızda bu yılın en iyi yükselen burcu kova burcu olarak görünmektedir. Her ne kadar kariyer hayatında büyük gelişmeler olmasına rağmen bazen çok yoruldukları ve zorlanacakları zamanlar olacak ama sorumluluklarını çok iyi bilen bu burcun insanı bunların üstesinden gelmesini bilecektir. Kova burcunun kariyerde bu kadar yükselmesine saturn ün yardımları olduğu göz önünde bulundurulmalıdır.

Kova burcunun aşk hayatına bakacak olursak , bu yılın daha sakin ve oturaklı olacağı görülüyor. Bu burcun insanı kısıtlamalara ve sıkıntıya tahammül edemedikleri için aşk hayatı iniş ve çıkışlarla doludur. Yalnız bir kova burcu insanı varsa eğer, yoğun duygular yaşayacağı yeni bir ilişkinin yaşanacağı bir yıl geçirecek. İlişkisi olanlar ise yaşanan sıkıntıların ve zorlukların atlatılacağı ve uyumun yakalanacağı görünmektedir.

Kova burcunu çok hareketli bir yılın beklediğini söylemiştik. Bu yüzden bu burcun insanları sağlığına dikkat etmeli ve çok iyi dinlenmeleri gerekmektedir. Çünkü , enerjiye çok ihtiyaçları olacak bir yıl geçirecekler. Kendinize biraz zaman ayırmayı ihmal etmemelisiniz.

Leave a comment