KÖTÜLÜK BÜYÜLERİ

Kötülük adına yapılabilen çok fazla büyü türü vardır, kişinin zarar verme amacına göre farklılık gösteren büyülerdir. Bu büyülerde amaç sadece zarar vermek kötülük yapmaktır. Bunlardan biri de evlenememe büyüsüdür. Evlenememe büyüsü adından da anlaşılacağı gibi bir kişinin evlenmesini engellemek ve bununla birlikte kısmetlerini kapatmak için yapılan bir büyü. Büyüler ise çok çeşitli olup kısmet kapatma büyüsü olarak ta bilinir. Bu büyü kara büyüler arasında yer alır ve bunun nedeni ise kötü amaçlara hizmet etmesinden kaynaklanır.

Kimi insanların kısmetleri bir takım işlemlerden yüzünden kapalı olur. Bu duruma bazen bir büyü engel olurken bazen de bir cin musallatından kaynaklanabiliyor. Bunların hiç biri yok ise, kişinin yıldız düşüklüğü olabilir. Bunların cevabını elbette kişi kendisine bir bakım yaptırmadan öğrenemez, bu yüzden ve böyle bir durumdan şüphelenen bir kişi kendisine bir bakım yaptırarak üzerinde her ne var ise öncelikle bunu öğrenir. Kişinin üzerinde bir büyü var ise kişi bu büyüden kurtulmadan normal hayatına dönemez zaten. Kişinin üzerinde bir büyü yok ama evlenemiyor ise bu kişiye bir cin de musallat olmuş olabilir ve böyle bir durumda kişi musallat olan cinden kurtulması gerek. bunların hepsinin bilgisi kişi bir bakımın ardından öğrenir. Kişiye yapılan bir kısmet kapatma büyü var ise, kişi bu durumda zaten evlenemez ve hayatına kimi alırsa alsın hiçbir şey yolunda gitmez ve yine ayrılır. Bu büyüden kurtulması gerek. gideceği uzman bir hoca ve ya medyum böyle bir büyüyü rahatlıkla çözer. Uzman kişi kısmet kapatma büyüsünü bozduktan sonra kişinin kısmeti açar elbette. Yapılan büyülerde kişilerin yıldızı sıfıra düşürülür, uzman kişi büyü yapılan kişinin yıldızını da yükselmesi gerekir.

Kısmet kapatma büyüsünün kara büyüler arasında yer alır. Bu büyüleri hoca ve medyumlar pek yapmak istemez ve böyle bir durumda kişiler papazlara yönelir ve bu büyüyü papazlara yaptırırlar. Papazların yaptığı büyüler, papaz büyüsü olarak geçer ve herkes böyle bilir, kişiler papazların yaptığı büyüyü ancak papazlar çözebilir inancı çok yaygındır.

Leave a comment