KÖTÜ BÜYÜLER HEMEN TUTAR MI?

Büyülerin iyisi ve kötüsü olmak üzere iki niyetle yapıldığı bilinmektedir. İyi niyetlerle yapılan büyülerin kimseye zararı yoktur ve sonuçları iyilik ve hayır getiren büyülerdir. Kötü niyetlerle yapılan büyüler ise tamamen düşmanlık nefret ve kin gibi duygularla yapılan ve ya yaptırılan büyülerdir. Amacı tamamen zarar vermek amaçlı oldukları için kara büyü denmektedir. Özellikle kara büyüler yapılırken bedensiz olan varlıklar ile dost olunur ve bu bedensiz enerjiden oluşan varlıklardan yardım alırlar. Bedensiz varlıkların yardımı büyü yapacak kişiye nelerin yapılmasının gerektiğini söyleyerek birlikte hareket ederler.

Kötü büyüler yani kara büyü dediğimiz büyülerin neden diğer yapılan büyülere göre daha çok ve çabuk ettiğini herkes merak eder. Kara büyüler yapılırken şeytani güçler kullanılır ve şeytana hizmet eden bedensiz varlıklardan yardım alınır. Kara büyülerin çabuk etki etmesinin sebebi ise, şeytanın Allah a verdiği sözdür. Allah a isyan ettiğinde şeytan kıyamete kadar tüm kullarını yoldan çıkarmak için her şeyi yapacağına and içmiştir. Bu yüzden şeytana hizmet amaçlı yapılan her şeyde şeytan sürekli yardım eder bu kişilere , o kişileri yoldan çıkararak cehenneme götürmek ister, Alllah a isyan eden tüm kulların her işinde yardım eder ve o kişiler yoldan çıkmış olur. Tabiki yapılan her şey ve her büyü Allah ın izni ile gerçekleşmektedir . Allah tan bu izni almış olan şeytan verdiği sözü tutmak için her şeyi yapmaktadır. Kara büyüleri yapan kişiler aynı zamanda şeytanın hizmetkarlarıdır. Bu yüzden kara büyüler yapılırken şeytanın ve bedensiz varlıkların yardımıyla yapıldıkları için kara büyüler diğer büyülere göre daha çabuk ve hızlı etki ederler.

Allah tan korkan ve yine Allah a inanan kişiler kara büyülerle uğraşmazlar, şeytanın tuzaklarından Allah a sığınırlar. Kara büyüler ve bu büyüleri yapanlar şeytanın hoşuna gider ve şeytan onların isteklerinin gerçekleşmesi için her şeyi yaparlar. Kişi bunları yaparak dinden çıkmış sayılır ve bu kişilerin kara büyülerle uğraşması süreklilik haline gelir. ALLAH şeytanın tuzaklarından korusun .

Leave a comment