KOCAYI EVE BAĞLAMAK İÇİN DUA

Yer gök dua ile kurulmuştur. Dinimizde duaların yeri çok büyüktür ve yive yaratıcımız olan ALLAH bize bol bol dua etmemizi ve onu anmamızı buyurmuştur. Her şeyin dualar içinde gizli olduğunu ve ne istiyorsak yine dua ile ALLAH tan istemek gerektiğini buyurmuştur. Peygamber efendimiz bize çok örnek olmuştur her açıdan. Yüce ALLAH insanlar için duaları ayet ve hadisleri göndermiştir. Buradan her şeyin biz insanların hizmetine sunulduğunu çok rahatça anlayabiliriz.

Kocayı eve bağlamak için birçok yol ve yöntem bulunmaktadır. Büyü yaptırmak isteyen insanlar dua ederekte kocalarını eve bağlayabilirler. Bunlar sadece dua okumakla değil yanı sıra bir takım ayet ve esmalar ile desteklendiğinde çok daha etkili olurlar. Eşleri dışarı hayatına başlamış ve ya da dışarı hayatından çekip eve bağlamak isteyen kadınların bir çoğu dua yolunu seçebilirler. Dua etmenin yeterli olmadığı yerlerde büyü yolu tercih eden kadınların sayısı da oldukça fazladır. Bu yüzden dediğimiz gibi kocayı eve bağlamak için birden fazla yol ve yöntem vardır.

Kocayı eve bağlamak için en çok tercih edilen yol adet kanı ile yapılan büyülerdir. Bunlar kocanın eşine karşı cinsellik aşk sadakat gibi duygularını en üst seviyeye çıkarmak için yapılan büyülerdir ve bu yapılan büyü çok etkili olmasının yanında etkisi çok uzun süreli olmaktadır. Bu büyü ile birçok koca evine eşine bağlı bir hayat geçirmektedir. Bu büyü ile erkeğin gözü karısından başkasını göremez hale gelir, evine bir an önce gidebilmek için can atar.

Büyü yapmanın ve yaptırmanın günah olduğunu ve bilen ve buna göre hareket eden insanların en çok tercih ettiği ve uyguladığı yöntem dua yöntemidir. Kişi belirli dua ayet ve esmaları okuyarak kocasını çok rahat bir şekilde eve bağlayabilir. Bu edilen dua ve esmalar ile eşlerin arası çok iyi duruma gelir. Aralarında bir tartışma ve kavgalar olduğu zamanlarda okunduğunda da çok faydası görülür duaların ve esmaların. Edilen dualar sürekli okunduğunda çok etkili olacaktır elbette.

bir yorum bırakın