KOÇ BURCU 2016

Koç burcu ,burç kuşağının ilk burcu olmasından yönetici niteliklerle kuşanmıştır. Dürüst, güvenilir ve açık sözlü olmaları onların en belirgin özellikleridir. Bir diğer özelliği ise, aceleci davranmalarıdır. Bu burcun insanları düşünmeden hareket ederler ve bu yüzden sıkıntı yaşadıkları bir gerçektir. Bu insanların sinirleri ve öfkeleri oldukça fazladır. He ne kadar güler yüzlü sevecen görünseler de bu insanlar sinirlendiklerinde çok farklı bir kişiliğe bürünürler. Bir tartışmada haksız bile olsalar tartışmaya devam ederler ve bir şekilde haklı çıkmayı becerirler. Yine burcun insanları için paraya önem vermezler diyebiliriz, sevdikleri için para harcamayı severler.

Geçen yılın koç burcu için çok zor ve sıkıntılı geçmiş olması bu burcun insanlarını umutsuzluğa düşürmesin. 2016 yılı koç burcu insanlarının toparlanma yılı olacak gibi görünüyor. Yeni fırsatlar ile karşılaştığınızda bunu en iyi şekilde değerlendireceğiniz ortada. Geçen senelerde yaşadığınız duygusal sarsıntılar sizi iş hayatında ne kadar etkilemiş olsa da 2016 yılının bunlara izin vermeyecek kadar iyi geçeceğini söyleyebiliriz. Koç burcu parasal açıdan büyük ölçüde rahatlama yaşayacak ,bu maaşında bir artış olabileceği gibi çalıştığı yerde bir terfi de olabilir. İş hayatı oldukça hareketli ve başarılı geçeceğini söylersek yanılmış olmayız. Geçen yılın koç burcu için kötü geçmesi koç burcunu motivasyon bakımından düşürmüş olsa da bu yıl her şey tersine dönecek ve koç burcu bunları çok iyi değerlendirecek.

Koç burcu için aşk hayatının da bir hayli hareketli geçeceği görülüyor. Bu sene içerisinde yeni bir aşk ve ya aşlar yaşanabilir. Değişiklik istiyorsunuz ve ya isteyecekseniz. Yalnız olan koç burcu insanı için yeni aşklar yolda diyebiliriz. Birlikteliği olan koç burçları sıkılmış durumdalar ve değişiklik istiyorlar, kararsız kalmaları onların ilerlemesini önlüyor fakat bu yıl bu kararsızlıktan kurtulacaklar ve net kararlar almaya başlayacaklar. Bazı koç burçları için bu sene ciddi birliktelikler yaşanmasa bile yoğun duyguların yaşanacağı bir yıl olacak. Koç burcu için şanslı burçlar içinde olduğunu söylersek yanılmış olmayız. Fırsatları değenlendirme yılı olarak görmeleri onların iyiliğine olacaktır.

Leave a comment