KISMETİN KAPALI OLDUĞU NASIL ANLAŞILIR?

Kişinin hayatında her şey ters gitmeye başlamışsa ve bu durum geçmiyor ise kişinin kısmetinin kapalı olduğu ve ya bir şekilde kapatıldığı düşünülebilir. Kişinin kısmetinin bağlı oluşu doğuştan olabileceği gibi bir büyü yolu ile kapatılmış ve ya bağlanmış olabilir, kişinin yıldızların gezegenleri ve güneşin düşük olduğu bir vakitte doğmuş ise kişi doğuştan yıldızı düşük doğmasının yanında kısmeti kapalı bir şekilde doğmuş diyebiliriz. Bir diğer durum ise kişinin kısmetinin büyü yolu ile kapatılmış ve ya bağlanmış olmasıdır. Bu durum birçok şeyi değiştirebilir, kişinin hayatında olumsuzluklar hep var ise doğuştan gelen bir durum olarak düşünebiliriz ancak sonradan kişinin hayatından her şey bir anda ters gitmeye başlıyor ve bu durum süreklilik haline geliyor ise, kişi bu durumdan şüphelenebilir ve kendisine bir şeylerin yapıldığını düşünmekte haklıdır.

Kişi kendisine bir şeylerin yapıldığını düşünüyor ise bu konuda uzman ve ilim sahibi birini bulmalıdır ve bu durumu çözmelidir yoksa hayatı boyunca kendisine yapılan bir büyü ile yaşamak zorunda kalacaktır. Bu yüzden kendisine bir bakım yaptırması kendisi için en doğrusu olacaktır. Kişiye yapılan bir büyü var ise zaten kişinin yıldızı sıfıra düşürülür ve bu yüzden kişinin aura sı zayıf hale gelir ve negatif enerjilere acıka hale gelerek kötü olan ve negatif olan her şeyi üzerine çekmeye başlar. Bu durum sonucunda da kişi hayatında kötü olanları kendisine çekeceğinden ters gider her şey. Kişi böyle bir durumla karşı karşıya kaldığında mutsuz olacak ve aura sı daha da zayıf hale gelecek ve yine kişi hep daha fazlasını yaşamaya başlayacaktır. Kısmet kapanması ve ya bağlanması sonucunda bu durumların ortaya çıkması çok normaldir.

Kendisinin kısmetinin kapatıldığını ve ya bağlandığını düşünen biri ilim sahibi ve bu konuda usta birini bulup bu kişiden yardım alarak bu durumu düzeltmesi gerekmektedir. Bu konuda usta biri bakım yaparak kişiye b u konuda net bir cevap verebilir ve yine bu konuda nelerin yapılabileceğine karar verebilirler. Kişinin iyi biri bulması çok önemlidir.

bir yorum bırakın