KISMET BAĞLANMASI NASIL ANLAŞILIR?

Bir insanın kısmetinin bağlanması çok rahat bir şekilde anlaşılabilir. Yine bir insanın kısmetsiz olduğunu da anlayabiliriz. Bazen çevremizde bazı insanlar görürüz, ellerini neye atsalar ters gider, bu kimi zaman doğuştan olabilir kimiz zamanda sonrada büyü yolu ile olabilir. Kişinin Her şeyi bağlanmıştır. Ne sevdiği ile mutlu olabilir, ne de bir iş hayatında başarılı olabilir nede evde bir huzuru olur, her konuda kötü enerji üzerine çeker, burada kişinin negatif olan her şeye açık hale gelmesi olarak açıklanabilir. Bunun nedeni ise Kişinin aura sı çok zayıf olmasıdır, hayata karşı koruma kalkanı zayıflamış kişiler bütün kötülüklerden çok daha kolay etkilenebilir. Bu gibi bir durumda kişi elbette kötü olan her şeyi üzerine çekecektir.

Kişiye yapılan her hangi bir büyü var ise önce bu büyünün ne olduğu ve hangi amaç ile yapıldığının anlaşılması ve çözülmesi gerekir aksi taktirde kişi hayatı boyunca kısmet bağlama büyüsünün etkisinde kalır. Büyü ile kısmeti bağlanmış ve ya kapatılmış kişilerin hayatı hep sürekli kötüye gider, hiçbir zaman hiçbir işi yolunda gitmez, olacak bütün işleri bir türlü gerçek hayata geçmez, aşk hayatında ise yine bir türlü mutluluğu bulamaz. Elinden geleni yapar ama yine de istediği sonucu alamaz.

Kişi kısmet bağlama büyüsünün etkisi altında kalmış ise, büyü ile kişinin yıldızı sıfıra düşürülmüş ve kişinin aura sı zayıf hale gelmiştir. Böyle bir durum olunca kişi negatif olan her şeye ve her kötülüğe açık hale gelmektedir. Yine böyle durumlarda kişinin koruma kalkanı zayıf olduğundan dolayı negatif olan her şeyi üzerine çekecektir. Kişi böyle bir durumda mutlaka mutsuz olacak ve kötü olan her şey onu bulmaya başlayacak. Kişi zayıfladıkça hep daha fazlası o kişiyi bulacaktır.

Kısmeti bağlanan ve ya kısmeti kapalı olan kişi bu durumu fark eder ise hiç vakit kaybetmeden alanında uzman birinden yardım alması gerekmektedir. Bu durumu çözmediği sürece hayatı boyunca bu büyüden kurtulamaz, bu yapılan büyü ile yaşar durur, iyi ve alanında uzman olan biri ile bu durum çözülebilir kişiye yapılacak bir bakımın ardından kişinin üzerinde olduğu bulunur ve bu durumdan nasıl kurtulacağı bilgisini de alırlar ve ona göre hareket ederler.

bir yorum bırakın