KISMET BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR?

Kısmet bağlama büyüleri yine bağlama büyüleri arasında yer alan büyü türüdür ve aynı zamanda çok sık yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Kısmet bağlama büyüleri kişilere yapılan ve her yerden kısmetlerinin kapanmasına neden olan bir büyüdür. Bu büyü kötü niyetlerle yapılan bir büyü olmasının yanı sıra kara büyüler arasında yer almaktadır. Kısmet bağlama büyüleri birçok amaç ile yapılabilmektedir. Bazen bir kişinin aşk hayatındaki kısmetini bağlamak için yapılırken bazen de kişinin iş hayatındaki kısmetlerini bağlamak için yapılmaktadır. Kimi zamanda kişinin dilini bağlamak için yapılan bir büyüdür.

Büyülerin çeşitlerinin çok fazla olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Büyüler yapılış amaçlarına göre çeşitlilik kazanmıştır. Aynı zamanda büyülerde kullanılan malzemelerde çok çeşitlidir, bunlar büyünün yapılış amaçlarına göre değişmektedir. Yapılan bir büyü tam anlamı ile iyi bir şekilde yapılmış ise büyünün etkisi mutlaka tam olacaktır. Kişinin büyünün etki alanına girdikten sonra özgür iradesi kalmayacak büyünün amacına göre hareket etmeye başlayacaktır ve kişinin yıldızı sıfıra düşecektir. Kişinin her yerden kısmeti kapanacak ve hayatı alt üst olacaktır. Böyle bir durumda kişi mutlaka hayatını gözden geçirmeli ve nelerin ters gittiğini anlamalıdır. Kişi böyle bir durumda hiç vakit kaybetmeden alanında uzman bir medyum ve ya hoca bularak bu uzman kişiden yardım almalıdır. Uzman kişi öncelik olarak kişiye yapacağı bir bakımın ardından kişinin üzerinde yapılan bir büyü olup olmadığını anlayacaktır ve ona göre hareket edecektir. Kısmet bağlanması ve ya başka bir büyü var ise, bunun çözüm yollarına bakacak ve gerekli olan işlemleri yapacaktır.

Büyüler yapılırken yardım aldıkları cinler bu yapılan büyülerde görev alırlar. Büyülerin ardından cinler büyü yapılan kişiye musallat olurlar ve büyünün etkisi geçse bile bu musallat olan cinler o kişiyi rahat bırakmayacaktır. Büyüler bozulurken bu musallat olarak gönderilen cinlerden de kurtulmasının sağlanması gerekir. uzman kişi bunları yaptıktan sonra kişileri kişiyi mutlaka koruma altına alması gerekmektedir. Burada önemli olan her zaman ki gibi alanında uzman olan birinden yardım almaktır.

bir yorum bırakın