KARI KOCANIN ARASINI DÜZELTMEK

Karı koca arasını düzeltmek için yapılan dualar ve aynı zamanda yapılan büyüler vardır. İnsanlar büyü yolunu tercih etmeden önce dua yolunu denemelidir, dualar yüce yaratıcımızın bize yolladığı en büyük hazinedir. Dualar ile insanlar istediklerini elde edebilirler, ancak hakkında hayırlısı o ise rabbimiz duaları kabul eder, hayırsız ise dualar kabul olmaz ve bu durumda kişiler sabır göstererek tevekkül etmek zorundadırlar. Kişi eğer normal yollar yani elde edemediklerinde hırs yapıp büyü yolunu seçebilirler ve büyü yolu ALLAH ın bize yasakladığı ve haram kıldığı bir yoldur. Büyü yolu ile kişi istediğini elde eder ancak büyük bir günaha girmiş olacaktır. Büyüler birçok amaç için yapılabilmektedir. Büyüler iyi amaçlar için yapılabildiği gibi kötü amaçlara da hizmet etmektedir maalesef, en çok yapılan büyüler arasında ilk sırayı aşk ve bağlama büyüleri almaktadır.

Kişiler daha çok kadınlar erkeklerini eve bağlamak için ve ya da erkeklerini eve bağlamak için kendilerine aşık etmek için büyüleri tercih edebilirler, aşk ve bağlama büyüleri ile erkek karısına büyük bir aşk ile bağlanabilir ve mutlu bir yuvaları olabilir. Dışarı ayağı çok olan bir erkeğe de bu büyüler yapılabilir eve bağlana bilir.

Eşleri ile araları bozuk ve kötü olan kişiler çoğunlukla bu büyüleri yapabilirler ve aynı zamanda mutlu bir birliktelikleri olabilir. Kişiler büyü yolunu seçmeden önce dua ile eşlerini kendilerine bağlayabilirler, eşler arasındaki sevgiyi ve muhabbeti arttırmak için özel dualar ve esmalar vardır, kişi bunları yaparak eşi ile arasını düzeltebilirler. Bu dualar okunurken kişinin dikkat etmesi gerekmektedir. Bu duaların ve aynı zamanda esmaların belirli günleri sayıları ve yine özel zamanları vardır, kişi bunlara dikkat ederek okuması gerekir. bu dualar işe yaramazsa kişi uzman birine giderek üzerinde bir büyü var mı diye baktırması gerekir, büyünün olduğu durumlarda kişinin ettiği dualar kişiye zarar olarak geri dönecektir. bu yüzden kişinin uzman birine giderek iyi bir bakım yaptırması ve ona göre hareket etmesi en doğrusu olacaktır.

Leave a comment