KARABİBER BÜYÜSÜ

Karabiber büyüsü adından da anlaşılacağı üzere bir kişinin duygularına müdahale etmek ve kişiyi cezbetmek için yapılan bir aşk büyüsüdür. Karabiber büyüsü bazen 21 bazen de 41 tane karabiber in üzerine yapılan okumalar ile etkisini gösteren bir büyüdür. Bu büyüde amaç kişinin kalbine aşk ateşini düşürmektir.

Büyülerin çok çeşitli olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Büyülerin yapılışları ve etki alanları büyülerin yapılış amaçlarına göre değişmektedir. Büyüler her zaman kötü niyetler ile yapılmazlar. Her ne kadar iyi niyetler ile yapılsalar bile dinimizde büyülerin yeri yoktur ve büyük günahlar arasında yer almıştır. İnsanlar her şey için büyü yapabilirler. Büyüler zaten bir tür enerji göndermedir ve büyünün amacına insanları etkileri altına alırlar. Yapılan büyüler arasında en çok yaptırılan büyü ise aşk ve başlama büyüleridir. Kişi sevdiğini elde etmek kendisine bağlamak için bunları yapabilir ve yanı zamanda giden bir kişiyi geri getirmek ya da yeniden aşık etmek için aşk ve bağlama büyüleri yapılabilir.

Aşk ve bağlama büyüleri de kendi içlerinde oldukça çeşitlidir. Karabiber büyüsü dediğimiz büyü de bunlardan biridir, sevdiğini kendisine bağlamak ve kendisinden başkasını gözü görmemek adına yapılan bir büyüdür, bir çok yerde karabiber büyüsüne aşk celbi denmektedir. Karabiber aşk büyüsü ustalık gerektiren bir büyüdür, her hoca ve ya medyum bu büyüyü yapamazlar, çok fazla bilinmese de bu büyü birçok aşk ve bağlama büyülerinde çok daha etkili bir büyüdür. Nasıl yapıldığını merak edenlerin sayısı da çok fazladır. Karabiber büyüsünde resimler kullanılır ve aşık edilmesi gereken kişinin anne ve babasının resimlerine ihtiyaç vardır. Bu resimlerin yanı sıra isimleri de gerekmektedir. Karabiber aşk büyüsü eninde sonunda etkisini gösteren bir büyüdür ve bu büyüyü yapan hoca sayısı azdır, bunun nedeni ise, diğer aşk büyülerine oranla daha zordur. Karabiber aşk büyüsü iki kişi arasındaki sevgi aşk ve mutluluk için yapılan bir büyüdür. Karabiber büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin alanında uzman bir hoca ve ya medyumdan yardım alarak bu işlemi yaptırması en doğru seçenek olacaktır.

Leave a comment