KARA BÜYÜ NEDİR?

Kara büyü , büyüler arasına en tehlikeli olan büyü türüdür. Hiçbir Hoca ve medyum kara büyüyle uğraşmak istemezler ve aynı zamanda yapmak ta istemezler. Bu büyüyü Yapanlar ise tek başına yapmazlar , daha doğrusu yapamazlar. Bu kara büyü dediğimiz büyüyü yaparken doğa üstü güçleri olan ve bedensiz sadece enerjiden oluşan varlıklardan yardım alınır. Bu tür büyülerle genellikle büyücüler uğraşır , normal bir hoca ya da medyum bu işlere girmek istemezler. Kara büyüler tamamen zarar vermek ve ya öldürmek için yapılan son derece etkili ve karanlık büyülerdir. Sonuçları ise bir yıkımdır. Bu büyüler en çok orta çağ döneminde yapılmışlardır. Buna rağmen günümüzde bu büyüleri yaptırmak isteyenler oldukça fazladır.

Kara büyüler de kendi içlerinde ayrılırlar. Bir kısım kara büyü, ayırmak amaçlı yapılır, bu amaçla yapılan büyülerin başında kaşık büyüsü gelir. Yine en tehlikeli olan büyüler arasında sabun büyüsü de yer almaktadır, bu büyü az maliyetli fakat çok etkili bir büyü çeşitidir. Yine dil bağlamak için yapılan büyü vardır ve çok etkilidir. Yine kötü amaçlı olarak erkekliği bağlama kişiyi hastalandırma sakat bırakma ve ya ruhsal yönden bunalıma sokmak amacıyla yapılan büyüler oldukça fazladır. Bunların hepsi kişiyi bunalıma sokar ve büyü yapılan kişi hayattan uzaklaşır ve bir süre sonra sağlığı bozulmaya başlar. Bu büyüler yapılırken şeytan ya da cin dediğimiz enerjiden oluşan bedensiz varlıklardan destek alınır, büyüyü yapan kişi bunlarla dostluk kurmuş yardımını istemiştir.

Kara büyülerden korunmanın en güzel ve emin yolu koruyucu bir vefk yaptırmaktır. Üzerinde böyle bir büyü olduğuna inanan yada hisseden kişiler alanında uzman bir medyum ya da hocadan yardım alarak ne olduğunu öğrenebilir. Eğe ki böyle bir durum var ise hoca öncelikle hoca yapılan bu kara büyüyü çözmesi gerekmektedir. Çözdükten sonra koruyucu bir vefk yaparak kişiyi koruma altına almalıdır. Büyü çözülmeden bu vefk yapılırsa hiçbir işe yaramayacaktır. bu yüzden önce yapılan büyüden kurtulmak oldukça önemlidir. Kişinin dikkat etmesi gerekmektedir.

Leave a comment