KAFA KARIŞTIRMA BÜYÜSÜ

Büyülerin çok eskiye dayandığını ve büyülerin çok çeşitli olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Büyülerin çeşitliliği insanların isteklerine göre çeşitlilik kazanmıştır. Büyüler amaçlarına göre ve kullanılan malzemelere göre farklılaştırılmıştır. Büyüler ya iyi niyetler ile yapılırlar ya da kötü niyetler ile yapılırlar. Kötü niyetler ile yapılan büyüler çoğunlukla papaz büyüsü olarak adlandırılırlar. Papaz büyüleri dinimizin haran kıldığı yol ve yöntemler yüzünden papaz büyüsü adını almıştır. Hoca ve medyumlar bu büyüleri pek yapmak istemezler ve yine çoğunlukla papazlara yönlendirirler.

Büyüler amaçlarına göre çeşitlilik kazanmıştır. Neredeyse her şey için büyü yapılmaktadır. Bunlardan biri ise kafa karıştırma büyüsüdür. Bu büyüler kişilerin kafalarını karıştırmak ve doğru karar almaları önlemek ve sonunda yanlış kararlar almak için yapılan bir büyüdür. Bu büyünün de iyi amaçlara hizmet ettiği söylenemez. Bu büyü birden fazla amaç için yapılabilirler. Kafa karıştırma büyüsünde kişinin net kararlar alması önlenir, bu büyüde kişinin kafası gerçekten çok karışır ve kişi herhangi bir konuda bir türlü karar veremez. Kişi karar veremediği için bu durumda başkalarından yardım isteyerek kişinin kendi karar vermesi olanak dışı olur. Bu yüzden tehlikeli bir büyüdür. Kişiyi daha çok psikolojik açıdan etkileyen bir büyüdür. Psikolojik açıdan etkilediği için bütün hatayı alt üst olabilir. Kişinin kendi özgür iradesi ile karar verememesi ve başkalarının lafları ile hareket etmesi çok kötü bir durumdur. Sürekli başkalarının lafı ile hareket etmek zorunda kalması yine çok kötü bir durumdur.

Büyülerde kullanılan malzemelerde büyünün amacına göre çeşitlenir her zaman. Bazı büyüler kişiye hastalık verirken bazı büyülerde kişiyi psikolojik açıdan etkiler. Kafa karıştırma büyüsü de psikolojik açıdan etkileyen büyüler arasında yer alır. Kişi kendisine böyle bir büyü yapıldığını hissediyor ve ya düşünüyor ise mutlaka uzman birinden yardım alarak kendisine yapılan bu büyüden kurtulması yararına olacaktır. Burada önemli doğru uzmanı bulmaktır. Bu kişi bulunduğunda uzman kişi size yardım edecektir. Uzman kişi size bakım yaptıktan sonra büyüyü bozma işlemine başlayacaktır.

Leave a comment