İNSANLAR BÜYÜ YAPABİLİR Mİ?

Büyüler yapıldıklarında elbette insanlar üzerinde bir etki meydana getirir ve bu oluşan etki negatif yönde olur her zaman. Bu negatif etkiye maruz kalan kişiler kendilerini mutlaka belli ederler. Büyüler insanlar iyi niyetle ve ya kötü niyetle yaparlar, büyüler her ne amaç ile yapılırsa yapılsın dinimizde hiçbir zaman yeri yoktur ve büyük günahlar arasındadır. Yine büyü yapmak ve yaptırmanın günah sayılmasının yanı sıra affı olmayan bir günahtır. Büyü yapmak ve yaptırmak Allah a şirk koşmak ve dinden uzaklaşmak anlamını taşır. İnsanlar büyü yapmanın ve yaptırmanın ne kadar günah olduklarını bilseler de büyü yapmaktan ve yaptırmaktan hiçbir zaman vazgeçmezler. İnsanların elde etmedeki hırsları büyüleri ortaya çıkarmıştır ve aynı zamanda geliştirmiştir.

Kişi üzerinde büyü olduğunu nasıl anlaşılır sorusuna verilecek cevaplar vardır. Bazı durumlarda kişi kendi üzerinde bir büyü olduğuna inanmamasının yanı sıra yasadığı her şeyin bir hayat akşından ibaret olduğunu düşünür ve hisseder. Bu durum aşk ve bağlama büyülerinde meydana gelen çok sık bir durumdur. Yapılan bazı kara büyüler çok etkili olur ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan bazı kötü büyülerde kişi her yönden etki altına girer. Kişi önce psikolojik yönden etkilenir, ruhsal duygu patlamaları yaşayarak kişi umutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan insan her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilir. Yine büyü yapılan insanlar da ani bayılmalar da görülebilir. bunula birlikte kekemelik belirtileri de görülen durumlar arasında yer alır. Kişi ruhsal bunalımın yanında fiziki sorunlarda yaşar. Büyülerin yapılış amaçları bu rahatsızlıklarla alakalıdır.

Yapılan büyüler büyü yapılan kişiyi büyü bozulana dek etkileyemeye devam edecektir. Kötü büyülerde büyü yapılan kişiye cinler musallat gönderilir ve o kişi ile uğraşırlar, sürekli büyü yapılan kişiyi rahatsız eder ve bu durum daha önemli ve ciddi boyutlara ulaşır. Kişi kendi akıl sağlığından şüphe etmeye başlar. Dışarıda karşılaştığımız birçok sara hastalarının bir büyüden ve ya bir musallat yüzünden o hale geldiğini söyleyebiliriz. Büyü yapılan kişinin hastalıklarla uğraşmadan önce büyü illetinden kurtulması şarttır. Büyü bozulmadığı sürece kişi bununla yaşamaya mahkum olacaktır.

Leave a comment