İNSAN SİHİR YAPABİLİR Mİ?

İnsan sihir yapabilir mi bunun cevabı elbette evet insan sihir yapabilir, bu alanda uzman olan ve aynı zamanda ruhani varlıklar ile iletişimi olan kişiler sihri yapabilir.Sihrin tesiri sihrin yapılmasına ve şekline göre elbette değişiklik gösterir. Bazı sihirler çok zor yapılabiliyor ancak kişi bu büyüden kurtulmak için bir şey yapmaz ise hayatı boyunca yapılan sihrin tesirinden kurtulması olanaksızdır. Bunlar yine sihrin çeşidine göre farklılık gösterecektir. Sihir denilen şey ise, ilim ve beceri isteyen bir alan olup bu işte uzman olan kişiler her zaman tercih edilmeli. Bu alanda uzman olan kişiler sihirleri tek başlarına yapamazlar, aynı dünyada yaşasak bile boyut fakından dolayı insanların çıplak gözle göremedikleri bedensiz varlıklar aracılığı ve yardımı ile yapılır. Bu varlıklar ile dostluk kuran hoca ve medyumlar yapılacak işlemlerin hepsinin bilgisini 4. Boyutta yaşayan bedensiz varlıklardan alırlar. Bu varlıklara cin denir. Bu varlıklar ile sihir yapılmakta. Bu varlıklar kullanılarak sihir işlemleri gerçekleştirilir. Büyülerin çok çeşitli olduğunu herkes tarafından bilinmektedir, bu sihirler yapılış şekline ve amacına göre de farklılık gösterir. Bu yüzden sihir yapma işi çok ciddi ve emek isteyen bir iştir. Büyüler yapılırken kullanılan malzemeler de değişiklik gösterir. Sihrin yapılma amacına göre büyü şekli ve yapılırken kullanılan malzeme de farklı olacaktır.

Sihirler iki ana grupta incelenir, yapılan sihirler iyi niyetler ile yapılıyor ise ak büyü kötü ve zarar vermek amacı ile yapılıyorlar ise kara büyü adını alırlar. Büyü kavramı çok geniş bir yelpazeye sahiptir, çok fazla sihir çeşidi vardır. Aşk büyüleri ak büyüler arasında yer alırken sabun büyüsü gibi büyüler ise kara büyüler arasında yer alır. Bu Kara büyüler yapılırken hayvan ve insan uvuzları ile yapılırken bunlara eşlik eden, kişinin dna sını yansıtan tırnak elbise parçası ve benzeri şeyler kullanılır. bunlar kişiye özel kullanıldığından ve kişiye ait parçalar olduğundan dolayı bunlarla yapılan büyüler her zaman daha etkili olur. Bu yüzden böyle bir büyüye ve ya sihre maruz kalmamak adına kişi her zaman dikkatli olmalıdır.

Sihir yaptırmak isteyen kişilerin uzman birinden yardım alması gerekmektedir. Aksi taktirde çok kötü sonuçlar doğurmaktadır, iyi bir şey yapmaya çalışırken kötü bir durumda ortaya çıkabilir.

bir yorum bırakın