Soğutma Büyüsü

Büyüler yüzyıllardır var olmakta ve insanlar tarafından kullanılmaktadır. Pek çok kişi büyü yapmakta ve yaptırmaktadır. Birçok büyü çeşidi vardır ve bunlardan en yaygını soğutma büyüsü olmaktadır.

Soğutma büyüsü birbirini çok seven iki kişinin arasına soğukluk sızdırmak için kullanılan, kötü niyetli yapılan bir büyü çeşididir. Çevrenizde birbirini çok seven bir çiftin arasına bir anda soğukluk girdiğine şahit olduysanız bunun nedeni soğutma büyüsü olabilmektedir.

Soğutma büyüsü diğer büyülere göre daha çabuk fark edilen ve daha çok kullanılan bir büyüdür. Eğer size soğutma büyüsü yapılmışsa bunu çok kolay bir şekilde fark edebilirsiniz. Bu yönüyle soğutma büyüsü diğer büyülerden ayrılmaktadır.


Soğutma Büyüsü Neden Yapılır?

Güçlü enerji yayan büyülerden biri olan soğutma büyüsü neden yapılır gibi sorular sizler tarafından sorulmaktadır. Soğutma büyüsü yapılmasının nedeni birbirini çok seven iki kişiyi çekememek, kıskançlık veya çiftlerden birini elde etme arzusu olabilir. Bu amaçlardan herhangi birine sahip olan kişi soğutma büyüsü yaparak çiftleri ayırabilmektedir.

Soğutma büyüsü yapmanın diğer bir nedeni ise çiftlerin ebeveynlerinin kızı veya erkeği ailelerinde istememelerinden kaynaklanabilir. Bu gibi durumlarda da soğutma büyüsü yapıldığına sıkça rastlanılmaktadır. Ayrıca soğutma büyüsü ve ayrılık büyüsü amaç ve yapılış şekli nedenleriyle birbirlerine benzemektedir.


Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüsü yaptırmak isteyen kişiler soğutma büyüsü nasıl yapılır sorusunu yöneltmektedirler. Öncelikle bu iş için uzman bir medyum veya hocadan yardım almanız gerektiğini unutmamalısınız. Aksi halde geri dönüşü olmayan yollara girebilirsiniz.

Soğutma büyüsü yaptırmak ciddi ve zor bir iştir. Dua ve tılsımlar hazırlanır, büyü yapılacak kişiye ait malzemeler elde edilir. Büyü işlemi yapılırken doğa üstü varlıklardan yardım alınır. Bu sayede büyü yapılır ve çiftlerin arası bozulur. Bu tür büyüleri işi bilmeden kendi başınıza kesinlikle denememeniz gerekmektedir.


Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kendisine soğutma büyüsü yapıldığını fark eden kişiler veya büyüyü yapan kişinin pişmanlığı sonrasında soğutma büyüsü bozulmak istenecektir. Bu nedenle soğutma büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı merak edilmektedir.

Soğutma büyüsü ciddi ve emek isteyen bir büyüdür. Bu nedenle soğutma büyüsünü bozmak zor fakat imkansız değildir. İşin ehli olan kişiler bu büyüyü gerekli malzemeleri sizin yardımınızla elde ederek bozacaklardır. Soğutma büyüsü  bozulduktan sonra büyünün etkisi geçecek ve büyü yapılan çiftler tekrar eski hayatlarına döneceklerdir.


Soğutma Büyüsü Kimlere Yaptırılmalıdır?

Soğutma büyüsü kimlere yaptırılmalıdır sorusu ile sık sık karşılaşmaktayız. Tüm büyü işlemlerini işinin ehli olan medyum ve hocalara bırakmak gerekmektedir. İşi bilmeyen kişi büyü yapmaya veya bozmaya kalkışırsa işe yaramayacağı gibi geri dönülmesi zor sonuçlar da doğurabilmektedir.

Büyü basit ve dalgaya alınacak bir iş değildir. Yanlış yapıldığı durumlarda yapan kişinin dahi hayatı mahvolabilmektedir. Bu nedenle işinde uzman olan kişilere soğutma büyüsü yaptırılmalıdır.


Bana Soğutma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Kendisinden kaynaklanan sebeplerle sevdiği kişiyle arası bozulanlar bana soğutma büyüsü yapıldığını nasıl anlarım sorusunu sormaktadırlar. Eğer sevgilinizle iyi anlaşıyorsanız ve bir anda aranıza soğukluk girmişse, sevgilinizle bir anda düşman haline gelmişseniz ve sevdiğiniz kişiyle artık anlaşamamaya başladıysanız soğutma büyüsü etkisi altına girmiş olabilirsiniz.

Bu büyüden kurtulmak için işin ehli medyum veya hocalara giderek durumu anlatmanız gerekmektedir. Onlar üzerinizde büyü olup olmadığına bakacak ve eğer büyünün etkisi altındaysanız doğru yöntemlerle büyüyü bozacak ve sizi büyünün etkilerinden kurtaracaktır. Büyüyü kimin yaptığını tahmin ediyorsanız o kişiden uzak durmalı ve hayatınıza karışmasına izin vermemelisiniz.

Müşteri Yorumları

26-10-2021

   Ec*** Kun*** - BURDUR

Konu:Soğutma Büyüsü

Selamlar arkadaşlar. Ben Ece. 24 yaşındayım. Üniversiteyi yeni bitirmiş; çiçeği burnunda bir avukat adayıyım. Sizlere sevgilim, ben ve eski sevgilisi arasında geçen bir olayı anlatacağım. Sevgilimin adı Erkan. 26 yaşında. Eğlenceli, romantik, kısacası her kızın hayallerini süsleyen ideal bir erkek. Erkanla 5 yıllık bir ilişkimiz vardı. O kadar güzel anlaşıyorduk ki görenler maşallah diyordu. Bundan 6 ay öncesine kadar her şey yolundayken Erkan bir anda ilgisizleşmeye başladı. Açıkçası ne olduğuna uzun süre anlam veremedim. Öyle ki kendimi suçlamaya, yetersiz görmeye başlamıştım. Aylar geçmesine rağmen düzelmediğini görünce kendisiyle açık açık konuşmaya karar verdim. Kendisine sorduğumda benim sesimi duyduğunda içinin sıkıldığından; konuşmak bile istemediğinden bahsetti. Aklıma büyü yapılmış olma ihtimali geldi. Zaten bu konulara da inanan biriydim. İnternette yaptığım uzun soluklu araştırmanın sonunda hocamızla tanıştım. Ona durumu uzun uzun anlattıktan sonra bana kısa bir bakım yaptı. Bakım sonrası sevgilimin eski sevgilisinin aramızın bozulması için soğutma büyüsü yaptırdığından bahsetti. beni yapacaklarım konusunda yönlendirdi. Tılsımlar, dualar ve uzun süreli uğraşların sonunda yaklaşık 1 ay içinde her şey eskisi gibi oldu. Allah hocamızdan razı olsun. Sayesinde kaybettiğim mutluluğuma tekrar kavuştum. Öyle ilgili ve yardımsever ki hepinize tavsiye ediyorum. Alacağı ücretten çok daha fazla karşısındakinin mutluluğunu düşünüyor. İşlem yaptırdığım süreçte benimle bir arkadaşıyla ilgileniyormuşçasına ilgilendi. Sorularımı bıkmadan yanıtladı. Üstelik ne zaman ararsam arayayım rahatlıkla hocamıza ulaşabildim.
25-10-2021

   Ayb*** Kua*** - KOCAELİ

Konu:Soğutma Büyüsü

Hiç unutmam 4 yıl önce sevgililer günüydü. Hoş, insan nasıl unutsun aldatıldığını. İnternetten kocamın adına güzel paketlenmiş bir kargo geldi. Herhalde benim adam bana sevgililer günü sürprizi yapacak dedim. Paketi açmak için elim gidiyor ama sürpriz bozulacak diye de ellemedim. Kocamın komidininin üzerine koydum hediyeyi. Akşam için de mum ışığında güzel bir yemek hazırladım. Şık giyindim. Kocam telefonla evi arayıp akşam gelemeyeceğini mesaiye kaldığını söyledi. Uğradığım hayal kırıklığını anlatamam bütün hazırlıklarım boşa gitmişti. Aklıma hediye geldi sonra belki özür dilemek için tatlı bir jest yapmıştır diye koşarak komidinin yanına gittim. Hediye paketini açtım. Şık bir kutu vardı. Beğendiğim bir set vardı onu aldığını düşündüm. Kutuyu açıp baktıpımda ise ikinci hayal kırıklığını yaşadım. Pahalı marka bir saat vardı ve içerisinde tatlı bir sevgili notu vardı. Saat içerisinde ise isim yazıyordu. Adı Tuğbaymış! Ne yapabilirim diye hemen internetten araştırmaya başladım. Karşıma Tacettin Hoca çıktı hakkında yazılanlara göz atınca gitme kararı aldım. İyi ki de gitmişim. Hocam kocama soğutma büyüsü yaptı. Ayrıldılar mı ne yaptılar diye merak ederken eve bir kargo daha geldi. İçerisinde hediyeler ve notlar vardı. Belli ki ayrılmışlar. Kadın ben öğreneyim diye hediyeyi de bu koliyi de bilerek eve yollamış.Ne Tuğba ismini ne de sevgililer gününü hayatım boyunca unutamam ama kocam eve geri geldi. Tacettin hocama teşekkür ederim.
07-10-2021

   Sun*** Koç*** - BARTIN

Konu:Soğutma Büyüsü

2 yıllık evliyiz. Evliliğimizin ilk yılı her şey çok güzel gidiyordu. Çok mutluyduk. Bu mutluluğumuzu ailemize gelecek bir minik ile taçlandırmak istedik. Bir yılın sonunda hamile kaldım. Her şey çok güzel gidiyordu. Eşim de ben de çpko hevesliydik. Karnımda ikimizin bir parçası büyüyordu. Bebeğim 7 aylık olduktan sonra kocamın bana ve bebeğe ilgisi azalmaya başladı. Biraz buruk bir doğum geçirdim. Bebek doğduktan sonra eşim eve geç gelmeye başladı hatta bazı geceler eve bile gelmez olmuştu. Olayı erkek kardeşime ve eşine anlattım. Kardeşim çok sinirlendi ve kavga etmek istedi ama engel olduk. Kucağımda bebekle boşanmak istese ne yapacaktım. Kardeşim bir süre kocamın peşine düştü kimlerle ne yapıyor neden eve geç geliyor öğrenelim diye. Bir kadın varmış hayatında. İşten sonra onun evine gidiyormuş. Üzüntüden sütüm kesilmişti. Yavruma da yetemiyordum artık. Ben iyice depresyona girmişken kardeşimin eşi Tacettin Hocayı bulmuş bir gidelim dedi. Kucağımda bebek hocamın yolunu tuttuk. Derdimizi anlattık. Tacettin hocam kocama soğutma büyüsü yaptı. Her gün eve geç gelen kocam büyü yapıldıktan iki hafta sonra eve erken geldi. Sonra her şey yavaş yavaş düzene girmeye başladı. Şimdi çocuğuma da bana da eskisi gibi ilgili. Tacettin hoca evliliğimi kurtardı. Ne kadar teşekkür etsem azdır.
06-10-2021

   Sib** Bat*** - NİĞDE

Konu:Soğutma Büyüsü

Kocamın ailesi ile 5 yıldır kavgalıyız. Kocama istenmeyen evlat muamelesi yapıp diğer erkek kardeşi ve kız kardeşini kayırdıkları için. Asıl darbe bana kocamın ailesinden değil ablamın kızından geldi. Benim yıllardır konuşmadığım kaynımla ablamın kızı bir süredir konuşuyormuş hem de ciddi düşünüyorlarmış. Ben yandım seninde yanmana izin verir miyim acaba. Aile evine alana kadar kızımızsın canımızsın der, nikahın ertesi günü yüzüne bile bakmaz böyle bir aile. Onlar için varsa yoksa para. Yeğenime çok anlattım göründüğü gibi değiller, ben yandım sen yanma diye anlatamadım. Ablamda onların görüşmesini istemiyor. O da düğün zamanında da sonrasında da ne zorluklar çektiğimi biliyor. Onları yüzünden karnımdaki bebeğimi düşük yaptım üzüntüden. Kaynım ne demişte yeğenimi kandırmış bilmiyorum. Geçen sene mayıs ayında ablam bunların yıldönümü kutladıklarını öğreniyor. Hem de 3 yıl. Ben zorluklar yaşarken yeğenim 3 yıldır o çocukla konuşuyormuş. Ablamla kafa kafaya verip bu işe bir çare bulmak gerek dedik ve Tacettin Hocaya gittik. Hocam kızın gittiği yol doğru değil ne yap et bu çocukla arasını soğut bunları caydır bu işten dedik. Hocam etkili bir soğutma büyüsü yaptı bizim kıza. Başta bir işe yaramadı herhalde dedik ama hemen olmuyormuş zaten büyünün üçüncü haftasında bunlar kavgaya tutuştu. Bir süre kavga ederek devam etti ama ayrıldılar sonra. Ben yandım ama yeğenimi kurtardım o aileden. Tacettin hocama çok teşekkür ederiz.
21-09-2021

   Sel*** Sar** - MANİSA

Konu:Soğutma Büyüsü

Ben kocamın ailesine gelin olduğumdan beri 38 yıl geçti. Güldük eğlendik yeri geldi acılar çektik bir gün halimizden şikayetçi olmadık 3 yıl önceye kadar. Eşim yıllardır inşaat işleri ile uğraşıyor. 3 yıl önce teyzemin kızı inşaat işlerine ihtiyacı olduğu için eşimden yardım istedi. Bizde seve seve yardıma gittik. Balkonu kırıp mutfağa katmak istiyormuş. Eşim malzemeleri almak için dışarı çıktı. Fayansların seçilmesi gerektiği için kuzenimde eşimle birlikte gitti. Öğlen 1 de gittikleri esya seçme işine akşam 7 oldu gelemediler. Halbuki eşimin dostları bellidir. Uygun fiyata hep aynı yerden alışveriş yapar. Benim içime kurt düşmeye başladı. Nasıl düşmesin? Başlarına bir şey geldi sandım Akşam sekizde bir baktım gülüşe gülüşe eve geliyorlar. Ben de yaygarayı kopardım tabii. İnşaat falan yok dedim kocama bir daha bu eve gelmeyeceğiz. Bu kadınla da görüşülmeyecek. Sonra öğrendim ki kadını inşaatını benim kocam yapmış. Benim kavgama rağmen hem de kendi akrabası bile değil. Kocamın hattı benim üzerimeydi hemen gittim telefon kayıtlarını çıkardım. bir de ne göreyim kadınla olur olmadık konuşmaları var. Kimseye duyurmadan bu işe bir son vermem gerekiyordu. Tacettin hocama gittim derdimi anlattım. Kocamı ne yap ne et kadından soğut dedim. Hocam soğutma büyüsü yaptı kocama başta değişiklik yok gibiydi ama sonra mesajda kavgalarını okudum. Büyü işe yaradı, eşim artık o kadının adını bile anmıyor. Teşekkür ederim Tacettin Hocam.
09-09-2021

   Zeh*** Taş** - ARDAHAN

Konu:Soğutma Büyüsü

Herkese merhaba, ben öncelikle sözlerime hocamıza teşekkür ederek başlamak istiyorum. Bu güne kadar hep kocamdan şiddet gördüm, ilgisizlik ve sevgisizlik görerek hayatımı sürdürdüm. Bizim kültürümüzde boşanan kadın dünyanın en ayıp şeyini yapmış olarak değerlendirilir ve toplumda dışlanır. Bu nedenle kocamı bu şekilde kabul etmeye mecburdum, ondan ayrılamazdım. Ancak artık iş farklı boyut almaya başlamıştı. Kocam beni alenen aldatıyor, hatta bana şiddet uyguluyor ve o beraber olduğu kadın kadar güzel olmamakla beni eleştirerek gururumu kırıyordu. Evlerimizin duvarları yeteri kadar yalıtımlı olmadığı için bunları duyan bitişik komşum, hocamızın internet tasarım işlerini yapan ekipte çalışıyormuş ve benimle bir çay sohbetinde konuştu. “Abla, hoca gerçekten işini biliyor, belki üstünüzde nazar falan vardır, en azından bir bakım yapsın.” Ben bu işlere inanmadım ve alay ederek parasını ödeyecekse anca öyle baktıracağımı söyledim ve komşu kızı bunu kabul etti. Meğer kız halime uzun zamandır üzülüyormuş. Bana umut olur belki diye baktırmak istemiş. Hocamız baktı ve ben bir şey anlatmadan pek çok şeyi bildi. Ev dışında edilen kavgalardan, aramızda komşu kızı apartmana taşınmadan önce geçen olaylardan da laf lafı açarken bahsedince, nedir hocam, dedim. Söylediğine göre biz daha evlenirken biri kocama soğutma büyüsü yaptırmış ancak ya işlemi tam olarak yerine getiremediğinden, ya da medyumun hatasından büyü tam işlem sağlayamamış. Elbette kocam benden soğukmuş ama ben bir türlü ayrılamamışım bundan. Büyü uzun yıllar sonra yeniden denenmek isteyince durumun şiddeti artmış sadece. Hocamın derin ilmi sayesinde bu büyülerin ikisini de bozduk ve eşime evine bağlansın diye bağlama büyüsü yaptırdık. Şuan çok huzurlu zamanım geçiyor, kadın olmanın değerini anladım. Umarım sen de bunu okuyorsundur Yeşim, sayende hocamızla tanıştım, Hocamızdan Allah bin kere razı olsun, seni de bana vesile olduğun için razı olsun kızım. Sayenizde yuvam kurtuldu.
24-08-2021

   Zek*** Elm*** - İÇEL

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhabalar ben 26 yaşında, çalışan, kendi ayakları üzerinde duran bir kadınım. Mersin’de ailemle yaşıyorum. Bundan bir süre önce biriyle tanıştım. 7-8 aylık bir ilişkimiz oldu. Başlarda çok iyi olmasına rağmen sonraları sorunlar çıkmaya başladı. Anlaşamadık ve ayrıldık. İlk başlarda problem yoktu ancak sonra beni rahatsız etmeye başladı. Sürekli arayıp mesajlar atıyor ve barışmak istediğini söylüyordu. Ben yanaşmadım. Bu sefer de karşıma çıkmaya, yolumu kesmeye başladı. Bu durum daha sonraları ölüm tehditlerine döndü. Aileme durumu anlatmak zorunda kaldım. İşten ayrıldım. Çünkü sürekli karşıma çıkıyor ya da takip ediyordu m hayatım kabusa döndü resmen. Eve kapandım. Ancak bu durum beni çok rahatsız etmeye başladı. Annemle birlikte bir hocaya gitmeye karar verdik. Bu kişinin benden uzaklaşması gerekiyordu çünkü. Araştırma yaparken medyum hocamla tanıştık. Birlikte gidip konudan bahsettik. Soğutma büyüsü yapmak istediğimizi söyledik. Sağ olsun çok yardımcı oldu. Özellikle maddi anlamda bizi hiç zorlamadı. Üstelik yaptığı işlem çok kısa sürede tuttu. Artık arayıp sormuyor ve karşıma çıkmıyor. Hatta birkaç kez tesadüfen denk geldik. Yüzüme bile bakmadı. Çok şükür artık tamamen bıraktı peşimi. İşime geri döndüm. Hayatım normal halini aldı yeniden. Allah razı olsun hocam çok teşekkür ederim. Sayenizde bir beladan kurtuldum.
16-08-2021

   Cevd*** Sun*** - BOLU

Konu:Soğutma Büyüsü

Selam arkadaşlar. Ben sizlere annemin beni eşimle ayırmak için yaptıklarından bahsedeceğim. Öncelikle size kendimi kısaca tanıtayım. Adım Cevdet. 32 yaşındayım. Kamu sektöründe çalışıyorum. Eşim Gülay ile severek evlendim. Rabbim’e şükürler olsun ki evliliğimizin 2. Yılında ikiz çocuklarımız oldu. En büyük sıkıntımız anneme eşimi bir türlü sevdiremememdi. Aralarında anlamsız bir gerginlik oluyor; neredeyse her gün ufak çaplı tartışmalar yaşanıyordu. Bir gün annem eve kahvaltıya geldi. Güzel bir kahvaltı yaptık. Fakat o günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Eşimin bana karşı tavırlarında farklılıklar görmeye başladım. Beni deli gibi seven kadın gitmiş, yerine soğuk, umursamaz bir kadın gelmişti. Öyle ki artık boşanmayı bile düşünür hale geldim. Konuyu yakın bir arkadaşıma anlattım. O da bana annemin büyülerle çok haşır meşir olduğunu; eşimle beni ayırmak için büyü yaptırmış olabileceğini söyledi. Bu benim de aklıma yatınca işinin ehli bir hoca aramaya başladım. İşte bu sayede hocamızla tanıştım. Kendisinin yanına girdiğim anda içimde ilginç bir huzur oldu. Kısaca sorunumu anlattım. Her kes gibi bana bakım yaptıktan sonra hiç anlatmadığım sürece annemden, eşimle sorun yaşadıklarından bahsetti. Sonrasında eşime benden soğuması için büyü yaptığını söyledi. Hemen büyüyü bozmak için gerekli işlemlere başladı. 2 hafta içinde yuvam eski huzuruna kavuştu. Çok şükür beni seven kadını, çocuklarımın annesini geri kazandım. Allah hocamızın ne muradı varsa versin.
12-08-2021

   Sed*** Dum*** - KARABÜK

Konu:Soğutma Büyüsü

Herkese merhaba, ben Sedef. Ayrıldığım erkek arkadaşımın bana yaptığı büyüyü bozduğu için hocama minnettarım. Eski sevgilim Mert, şuanki flörtüm olan Hakan’la beni geçmişten beri kıskanırdı ve bir gün bu kadar çirkinleşeceği aklımın ucundan bile geçmezdi. Sevgilimle benim ayrılmamız için, Hakan’dan soğuyayım diye bana büyü yapmış. Yaptırdığı işlemi de müstakil olan evimin bahçesine, “kimden yardım aldıysa” gömdürmüş. İnanın size, bahçeye çıktığımda kendimi kesecek gibi oluyordum. Sevgilime etmediğim hakaret, çektirmediğim işkence kalmadı, dünyanın en iğrenç en rezil adamı benim sevgilimdi. Arkadaş ortamında, ailesinin yanında onu her yerde aşağılıyordum, ilişkimiz bitmişti artık. Ama büyüyü sanırım yeteneksiz bir medyuma yaptırmış olmalı ki etkileri halâ üstümdeydi. Evimin bahçesine çıktığımda saçımı başımı yoluyordum, nedensiz bayılıyordum. Teyzemin önermesiyle annemle beraber hocamızı aradık ve anlattık olanı biteni. Hocamız, daha önce hayatımda olan birinin sevgilimle beni soğutmak için büyü yaptırdığını, medyumun yetersiz ilminden dolayı da cinlerin bana musallat olduklarını söyledi. Büyünün olumsuz etkilerini ortadan kaldırdı ve ben o an Hakan’a neler yaptığımın farkındaydım. Hakan’la benim aramın düzelmesi için bir vefk çalışması yapan hocam sayesinde mutluluğum kurtuldu, sevgilime o saçma günlerin sebebini anlattım, bana inandı ve şuan eskisinden daha mutluyuz. Bu haldeysem, şuan mutlu bir kadınsam sizin sayenizde hocam, tüm derdine deva bulduklarınızın hatırına, Allah sizi hep iyi insanlarla karşılaştırsın.
08-08-2021

   Şenn** Kır*** - BALIKESİR

Konu:Soğutma Büyüsü

Oğlum işe sabah gider akşam gelir kendi halinde bir çocuktur. Karısına ve kızına iyi bir hayat yaşatabilmek için elinden geleni yapar. Bir gün perişan halde torunumla birlikte eve geldi. Karısı evden kaçmış. Başta anlamadım ne olduğunu ama anlatınca her şey ortaya çıktı. Bir iki ay önce oğlumla birlikte aynı işi yapan bir adam ve ailesi üst kata taşınmıştı. Oğlum ailecek iyi anlaştıklarından bahsediyordu. Gözüm arkada kalmıyor diyordu. Sonra öğrenmiş ki karısı o adamla aldatıyormuş oğlumu. Bir mektup bırakmış gitmiş evden. Oğlum perişan tabi, torunumun hiçbir şeyden haberi yok annesini soruyor yavrum. Öbür adamın karısı da perişanmış. Ne yapsak diye araştırırken Tacettin Hocayı bulduk. Biraz araştırdım giden herkes memnun kalmış. Konuyu oğluma açtım o büyüye falan inanmaz karşı çıktı. Bir şekilde ikna etmeyi başardım. Birlikte Tacettin Hocanın yolunu tuttuk. Baştan sona ne varsa anlattık. Hocam bizi sabırla dinledi. Soğutma büyüsü yapalım dedi. Büyüyü yaptırdık. 25 gün sonra gelinim torunumun okul çıkışına gelmiş oğlumla karşılaşmışlar. Geri dönmek istediğini pişman olduğunu söylemiş. Oğlum zaten karısını seviyordu ve bu süreçte perişan olmuşlardı. Barışmayı kabul etti. O apartmandan çıkıp başka bizim mahallede bir eve taşındılar. Şimdi her şey yoluna girdi. İyi ki oğlumu ikna etmişim ve Tacettin Hocaya gitmişiz. Bir yuvayı kurtardı. Teşekkürler Tacettin Hoca.
29-07-2021

   Ayse*** Akp** - ADANA

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhabalar. Ben 5 yıllık evliyim. Eşimle görücü usulü evlendik. Ancak evlilik sürecinde birbirimizi yeterince tanıdık ve gayet iyi anlaştık. Hiç bir sorunumuz yoktu. Taa ki bu seneye kadar. Eşim birden değişmeye başladı. Eve geç gelmeler, telefonu saklamalar, kavga etmeler. Şüphelendim ama konduramadım da açıkçası. Biraz daha zaman geçtikten sonra gelip benden boşanmak istediğini söyledi. Ne diyeceğimi bilemedim. Üstelik her şeyi de anlattı. Benimle tanışmadan önce görüştüğü biri varmış. Bir süre önce yeniden karşısına çıkmış ve konuşmaya başlamışlar. Onu hala sevdiğini ve onunla olmak istediğini söyledi. Ne yapacağımı şaşırdım. Bu konuşmadan birkaç gün önce hamile olduğumu öğrenmiştim ancak sürekli tartışıp kavga etmekten bir türlü söyleyemedim. Karnımda çocukla ne yaparım boşanırsam diye düşünürken medyum hocamı tavsiye ettiler. Kendisiyle görüşüp durumu anlattım. Aslında pek anlamam böyle şeylerden ama kendisi bana soğutma büyüsünden bahsetti. Eşim ve o kadın arasında soğukluk ve ayrılık olabileceğini söyleyince kabul ettim. Uygulama başladıktan sonra eşime hamile olduğumu da söyledim ancak o sırada bir tepki vermedi. Uygulamanın ilerleyen günlerinde normale dönmeye başladı. Gelip o kadınla artık görüşmeyeceğini, bana ve çocuğumuza bağlı kalacağını söyledi. Kadından da adeta canavar gibi bahsediyordu. Hata ettiğini ve bir daha asla olmayacağını söyleyip yeminler etti. Nitekim öyle de oldu. Şimdi çocuğumuzu kucağımıza almak için gün sayıyoruz. Allah sizden razı olsun hocam. İyi ki tanımışım sizi.
06-07-2021

   Sul*** Kork** - AKSARAY

Konu:Soğutma Büyüsü

Selamlar ben Sultan, sizlere oğluma büyü yaptırmak zorunda kalışımı anlatmak istiyorum. Allah razı olsun hocamız sayesinde ailemizin üstündeki karabulutu attım. Ama bir anne olarak yine de evladıma büyü yaptırmayı istemezdim elbette. Oğlum Furkan, Kahramanmaraş’lı bir kıza âşık oldu ve bizim tüm ikazlarımıza rağmen bu sevdadan vazgeçmiyordu. Kız da ailesi de hem örfümüze adetimize uygun değildi hem de çok para talep ediyorlardı. Yine de öyle ya da böyle anne olarak onu evlendirecektim. Ta ki kızın gözlerimin içine bakarak “sen ve cahilce adetlerin umrumda değil, hele Furkan’la evleneyim o zaman sen gör dünyanın kaç bucak olduğunu” diye meydan okuyana kadar. Kadının niyetini az çok anlamıştım, ailemi dağıtacak, ana oğulu düşman edecekti. Yana yakıla medyum hoca aramaya başladım işte o an. Birkaç kişiyle konuştum konuşmasına ama akla mantığa yatan yanları yoktu. İnsanlar sanki hiçbir şey bilmiyor gibi davranıyorlardı, Şans eseri aradıklarımdan biri de hocamızdı, aradım ve ondaki pozitif enerjiden etkilenerek işleme başlamak istedim. 5 gün olmamıştı, oğlum yüzükleri attı. Allah senden razı olsun hocam, evladımın geleceğini, ailemin sadetini kurtardın. Şuan kız ölü gibi peşinde ama benim oğlan kıza asla yakın olmuyor, ondan öldüm bittim soğudu. Senin ilmin, senin yeteneklerin olmasa ben bu işin altından kalkamazdım. Aldığın para sonuna kadar helâl olsun, umarım sen de bana hakkını helâl etmişsindir hocam, çok kahrımı çektin işlemlerde bitmedi gitti sorularım.
21-06-2021

   Sev** Dol** - NEVŞEHİR

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhabalar. Ben 2 aylık evliyim. Eşimle severek evlendik. 3 yıllık da bir geçmişimiz var. Bu süreçte her şey çok iyi gidiyordu. Tek bir sorun vardı. Benim eşimden önce nişanlanıp ayrıldığım kişi. Daha önce başımdan geçen bu nişan adeta hayatımı kabusa çevirdi. Eşimle tanışıp görüşmeye başladıktan sonra beni hiç rahat bırakmadı. Sürekli rahatsız ediyordu. Eşim kendisini biliyordu anlatmıştım. Ancak hala rahatsız ettiğini söylemedim. İlişkimi etkilemesinden korktum. Evlenene kadar dişimi sıktım. Nasıl olsa evlenince düşer yakamdan diye. Ancak yine peşimi bırakmadı. Numaramı değiştirmeme rağmen bulup aramaya devam etti. Evimi öğrenip takip etmeye başladı. Dışarı bile çıkamıyordum artık. Eşim işe gittiğinde evde olmadığını bildiği için kapıma dayandığı bile oluyordu. Sürekli tehdit ediyordu. Ne yapacağımı bilemedim. Sonunda medyum hocayla görüştüm. Evden çıkamadığım için telefondan görüştük ve işlem başlattık. Eski nişanlıma soğutma büyüsü yapmak istediğimi söyledim. Sağ olsun medyum hocam çok ilgilendi. Uzaktan olmasına rağmen gayet başarılı bir işlem gerçekleştirdi. İşlemler bittikten sonra telefonlar kesildi. Takip etmeyi bıraktı. Hatta özür dileyen ve artık böyle şeyler yapmayacağını yazan bir mesaj gönderdi. Sonrasında ne aradı ne sordu. O kadar rahatladım ki anlatamam size. Böylece sorunu eşime ve evliliğime yansıtmadan çözüp kapatmış oldum. Medyum hocam gerçekten çok başarılı ve oldukça da samimi biri. Ben uzaktan işlem yaptırmama rağmen bana oldukça güven verdi. Siz de kesinlikle kendisine güvenebilirsiniz.
01-06-2021

   Kad*** Tun*** - KAYSERİ

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhabalar. Ben iki evlat ve bir gelin sahibiyim. Gelinimi de kendi evlatlarım kadar çok severim. Oğlum kendisi severek evlendi. Ama Allah razı olsun çok iyidir. Ne bana ne de oğluma en ufak bir sorun çıkarmamıştır sağ olsun. Anlayacağınız gayet mutlu ve düzenli bir hayat sürüyorduk. Ancak evlenmelerinin üzerinden çok geçmeden oğlum ve gelinim arasında sorunlar çıkmaya başladı. Kavga ettiklerini öğrendiğimde çok üzüldüm. Aynı zamanda şaşırdım. Çünkü gerçekten hiç bir sorunları yoktu. O kadar küçük şeylerden kavga ediyorlardı ki durum hiç normal değildi. Üstelik gelinim bunları yapacak biri de değildi. İşin içinde başka bir şey olduğunu düşündüm. Öğrenmek için medyum hocama gittim. Kendisi daha önce de başka konularda yardım aldığım birisi zaten. Gittiğimde eltimin oğlum ve gelinim için soğutma büyüsü yaptırdığını öğrendim. Şaşırmadım çünkü kendisi çok haset biridir. Kendi çocuğu ve gelini boşandığı için benimkilerim mutlu olmasını istememiş. Büyü yaptırmış. Hocamın yardımıyla büyüyü bozduk. Bozma işlemleri başladıktan bir süre sonra yavaş yavaş normale dönmeye başladılar. Tamamen bittiğinde ise artık hiç bir sorunları kalmamıştı. Medyum hocamı yıllardır tanırım. Beni hiç bir zaman yanıltmadı. Ne sorunum olursa olsun yardımcı oldu ve başarılı sonuçlar aldım her zaman. Öyle başkaları gibi paragöz biri kesinlikle değildir. Maddi manevi yardımcı olur. Kendisiyle mutlaka tanışın.
29-05-2021

   Nal*** Dum** - SİVAS

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhabalar. Ben 53 yaşında 4 çocuk annesiyim. Eşim ve çocuklarımla çok mutlu bir yuvamız var. Evlatlarımı yıllarca bin bir zorlukla büyüttük. Üzerlerine titredik. Nitekim aslan gibi 4 evlat büyüttük. Çocuklarım bana ve babalarına oldukça saygılı, işinde gücünde okulunda çocuklar. Çok şükür emeklerimizi hiç boşa çıkarmadılar. Ancak son zamanlarda en büyük oğlumda değişiklikler olduğunu fark ettim. Eve geç gelmeye, hatta bazen hiç gelmemeye başladı. Geldiğinde de odasına kapanıyordu. Yanımıza gelse bile mutlaka kardeşleriyle ya da bizimle kavga edip çıkıyordu. Defalarca konuşmaya çalıştık ancak bir sonuca varamadık. Oğlumun bir sevgilisi vardı. Hiç hoşlanmazdım. Onun bir şeyler yapmış olabileceğini düşünerek medyum hocamla görüşmeye karar verdim. Ancak gittiğimde oğlumun bir arkadaşı yüzünden böyle olduğunu öğrendim. Ne yazık ki oğlumu uyuşturucuya alıştırmıştı. Biz bunu hiç fark edemedik. İşlem yapmadan önce oğlumla konuşup bildiğimi ve tedavi olmasını söyledim. Ancak yanaşmadı. Biz de çok üzerine gitmedik. Çünkü bu konu açıldığında yine çıkıp o arkadaşının yanına gidiyordu. Bu arkadaşından uzaklaşması gerekiyordu. Bu yüzden medyum hocamla birlikte soğutma büyüsü uygulamaya başladık. Daha 7. Gününde oğlum yavaş yavaş düzelmeye başladı. Eve erken gelmeye, geldiğinde bizimle vakit geçirmeye başladı. Hatta bizi karşısına alıp özür diledi. Bırakacağını ve bir daha yapmayacağını söyledi. İşlemler bittiğinde ben de oğluma kavuştum. Allah sizden razı olsun hocam.
21-05-2021

   Güz*** Sum** - KAHRAMANMARAŞ

Konu:Soğutma Büyüsü

Atın canı yanmadan, eşeğin önüne geçmezmiş deyimi sanırım doğru oldu. Selam arkadaşlar ben Güzel, 33 yaşındayım ve 8 senelik evliyim. Evliliğim boyunca çekmediğim dert kalmadı desem yalan atmış olmam, bir kaynanam var, Allah düşmanımdan sakınsın. Benim kaynanam doğulu olduğum için asla beni kendi oğluna layık görmedi ve bana bir ton işkence çektirdi. Oğlunun beni aldatmasına ses etmedi, sürekli aile meclislerinde beni aşağıladı, kendi aileme gidiş gelişime karıştı, çocuklarımı büyütme şeklimde bile kusur buldu. Bardağı taşıran son damla da kocamın beni aldattığı kadınla konuşması ve ona “gelinim, kızım” diye hitap etmesiydi. Kocamın o kadına ayrı ev açmasına ön ayak lmuştu, inanabiliyor musunuz? Ama boşanamazdım, bizim memleketimizde dul kadına iyi bakmazlardı, çocuklarım için boşanamazdım. Çaresizce internette aldatan koca, terk eden koca gibi aramalar yaparken nasılsa hocamızın internet sitesine denk geldim. Burada ben gibi kadınlar vardı, yaşadıklarından bahsetmişlerdi ve içimde bir umut belirdi. Hocamızı aradım, olanı biteni anlattım, kocamı bana bağlamak ve o kadından ayırmak için büyü yağılması gerekiyordu, kabul ettim, altınlarımdan bozdurup parasını ödedim, nasılsa kocam bana bağlanacaktı, altın da nesiydi. Bir de yıllardır bana çektirdiklerinin bedeli olarak çok sevgili kaynanamın bu saatten sonra kocasından ayrılmasını sağladım. Şuan kayınpederim en yakın arkadaşımın annesinin kocası, onları da beni de gözü gibi seviyor. Kaynanam mı? Benim sekiz sene çektiklerime benzer acılar yaşıyor. Kimsenin yuvasıyla oynanmaz, aynını sen de yaşarsın demişler… Hocam eğer sen olmasaydın ben ailemi toparlayamazdım, gelinlikle çıktığım baba evine de dönemezdim ölmeden, Hocam Allah senin ayağına taş bile değdirmesin, senden razı olsun.
27-04-2021

   Mel*** Çın*** - DENİZLİ

Konu:Soğutma Büyüsü

Evet kötü biri olabilirim ama mutluluk benim de hakkımdı. Selamlar ben Melike, en yakın arkadaşımın sevgilisine deli divane aşıktım ve gözüm ondan başkasını görmüyordu. Onu kalbimden silmeyi çok kez denedim, ama gitmiyordu, Ceren çocuğu, çocuk da Cereni deli gibi seviyordu. Benim saf arkadaşım Ceren, arada yaşadığı ufak tefek sorunları bana anlatır, dert yanardı, bilmiyordu ki o yandığı dertler yüreğime umut ışığı serpiyordu… Aşık olduğum çocuğa Ceren’in kötü yanlarından bahseder, “sen benim eniştemsin, enişteden öte kardeşimsin” derdim, aynısını da gelir Ceren’e yapardım ama o an için deli olsalar da akşam buluştuklarında, o değilmiş gibi olurlardı. Yüreğimdeki aşk acısının sancısına dayanamadım ve kendimi bir gün hocamızın karşısında buldum. Anlattım, sonucu ne olursa olsun razıyım, bunu yap, yalvarırım dedim. Başta ısrarla kabul etmedi, bu kötü bir dilek kızım dedi ama çıldırmış gibi yalvarmalarıma da dayanamadı, sonunda bana yardım etmeyi kabul etti. İşleme başlamamızın üstünden 3 gün geçmişti ki Ceren ile ayrıldılar, çocuk bana gelip Ceren’in aslında sert, sevgisiz biri olduğunu söyledi. Çocuğa yaptığım soğutma büyüsünü arkadaşıma yaptırmayı unuttuğumu da arkadaşlığımız bittiğinde fark edebildim, olsundu sonuçta ben mutluluğuma ulaşmıştım, bu uğurda gerekirse kendimden geçerdim, Ceren de kimmiş. Her şey, tüm mutluluğumu hocamın derin birikimi ve iyi niyetine borçluyum. Benim için yaptıklarının bedeli olarak o aldığın para hiç bile, her gün gelip ayaklarını yıkasam yemeğini ellerimle pişirsem bile hakkını ödeyemem, Allah razı olsun senden hocam.
12-04-2021

   Rum*** Doğ*** - BURDUR

Konu:Soğutma Büyüsü

Hocam sayesinde kocam kuzu gibi. Ben 46 yaşında bir kadınım, 2 çocuğum var ve kocam Veysel 57 yaşında bir adam. Ama 50sinden sonra çok değişti, kahve, internette kadın bulma siteleri, alkol, sigara, at yarışı gibi pek çok saçma, para kaybettiren alışkanlıklara başladı. Ne çocuklara hal hatır sorduğu vardı, ne de bana insan gibi davrandığı vardı. Evden balık tutmaya diye gider, günlerce gelmezdi, ne yediğini içtiğini bile bilmezdik, bu durum beni insanların arasında küçük düşürüyor, evliyken dul hayatı yaşatıyordu. Kızım da oğlum da biz büyüdük istersen boşan, hayat senin hayatın diyordu ama ben elalemin neddediğini kendinde dert edinen bir kadınım. Kimse benim hakkımda zavallı olarak bahsedemezdi, sonunda kararımı verdim ve bu durumda bir medyum hocayla görüşmem lazımdı. İntternetteki yorumları incelerken hocamıza denk geldim, güvenilir birine benziyordu, biraz daha araştırdım ve kendisiyle görüşmeye karar verdim. Eşime tüm zararlı alışkanlıklarından kurtulması için büyü yaptı, aldığı para sonuna kadar helal olsun, evimize bereket ve huzur geldi sayesinde, halâ özel günlerde ararım, hem minnetimi dile getirir hem de yardımları için defaatle teşekkür sunarım kendisine, o olmasaydı şuan birileri adımdan bahsederken “zavallı kadın” diyeceklerdi. Asla kocalarımızı bize baskı yapan halleriyle çekmek zorunda değiliz arkadaşlar, Hocamız bu konuda gerçekten yaptığı çalışmalarla rahat bir nefes almamızı sağlıyor. Allah kendisine uzun ve sağlıklı ömürler versin inşallah.
09-04-2021

   Mer*** Uzu*** - ANTALYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhaba benim kızım kendi başına buyruk bir kızdı ve onu etkileyen bir dostu vardı, adı Derya. Derya sayesinde kızım 18inde kaçarak evlendi, sonra benim onun başının etini yemelerim sonucunda 22sinde boşandı. O çocukla kaç yaşında olursa olsun sonunda boşanacaklardı, ailenin onay vermediği evlilikler bitmye mahkumdur, her neyse. Ancak Derya’nın etkisi kızımın üstünden bir türlü gitmiyordu. Kızım asi, mutsuz ve arkadaşıyla zaman geçirmek için bana sürekli yalanlar söyleyen biri olmuştu. Son çarem olarak Derya ile aralarını açmam lazımdı ve hocamdan bu konuda yardım aldım. Evladıma soğutma büyüsü yaptırmıştım, sonuç olarak bir anne olarak vicdanıma tersti ama yine de kızımı bize kazandırmam lazımdı. Artık kızım ailesiyle zaman geçiriyor, sürekli telefonda bilgisayarda ya da en yakın arkadaşıyla buluşma planlarındadeğil. “sen ne dersen o annem” diyor ve bu bana yetiyor. O derya da yalnız kalsın, oh olsun ona, kızım evliyken ben de yalnız ve mutsuz bir anneydim, kim beni düşündü ki? Evlatlarını kurtarmak isteyen anneler, sadece evliliklerinden değil, kötü arkadaşlıklar ve zararlı alışkanlıklardan da çocuklarımızı bu şekilde koruyabiliriz. Onlar bazen iyiyle kötüyü ayırt edemiyorlar. Hocamızdan Allah milyon kez razı olsun kızımı kurtardığı için. Hocam bir karar vermiştim ve bilinmeze doğru çıkmıştım. Rabb’ime şükür ki senle kesiştirdi yollarımızı, sana minnettarım. Aldığın para her kuruşuyla helal’i hoş olsun.
30-03-2021

   Razi** Kan*** - KONYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Ben Raziye, 25 yaşında kendi halinde bir kızım. Hayatta aklıma gelmezdi büyü yaptıracağım, hem de kendime… Murat benim hayatımın aşkıydı, 4 senedir seviyorduk birbirimizi ama artık o değişmeye başlamıştı. İlişkimiz toksik bir hal alıyordu, öyle ki Murat bazen hoşlandığı kadınların adlarını bana hitap ederken kazara kullanıyordu. Ondan ayrılmayı düşündüğümde boğulacak gibi oluyordum, intahar bundan daha iyiydi. Murat ne benle ne de ailesiyle ilgili değildi, yaş aldıkça duyarsız, nerde akşam orda sabah yaşayan bir adam olmuştu. Annem, iş arkadaşlarım, hatta inanmayacaksınız ama Ayşe teyzem Murat’ın annesi bile ayrılmamızdan yanaydı, herkesin tek ortak noktası ben ve benim ruh halimdi. Ama ben onun sesini bir gün duymayayım kalbim batıyordu sanki, ne ayrılması. Bir gün arkadaşım Melek hocamızın methini internetten duyduğunu ve rızık açtırma vefki yaptırdığını, bu işe o sayede girdiğini anlattı bana. Ara, belki hocamız sevdiğindeki değişimi düzeltir kuzum dedi, yaptım, aradım. Hocam bakımdan sonra bunun Murat’ın karakteri olduğunu ama büyüyle değiştirebileceğini söyledi, o an vicdanım sızladı arkadaşlar, belki çocuklarına ve bana hayran bir adam olacaktı ileride ama ben bu sevginin sadece büyüden kaynaklandığını bilecektim. Bir karar verdim ve hocamdan bana soğutma büyüsü yapmasını ve beni bu saçmalıktan kurtarmasını istedim. Allah razı olsun bir haftanın sonunda Murat’a bitirelim dedim. Bu değişim beni bile şaşırttı, şuan hocamın beni kurtarmamış olmasını hayal ediyorum da beni deli gibi sevecek olan nişanlımı asla tanıyamayabilirdim. Mutlu hayatımın mimarı, Allah senden bin kere razı olsun.
10-03-2021

   Ed** Tala*** - ZONGULDAK

Konu:Soğutma Büyüsü

Eniştemle halam kırk yıllık evliler. Halam bir gün annemle dertleşmek için bize geldi. Hali perişandı. Uzun uzun konuştular. Eniştem eve geç geliyormuş. Halamın yüzüne bakmaz olmuş. Eskisi gibi değil, üzerimize titreyen adam bir garip oldu diye ağlamaya başladı halam. Annemle ben ne yapacağımızı bilemedik. Babama söyleyelim dedik ama halam razı olmadı, evden kimse duymasın dedi. Biz de bir şey yapamadık. Neden soğuk davranıyor, eve gelmeyince nereye gidiyor öğrenmek lazımdı. Babama duyurmadan yapmanın tek yolu vardı erkek kardeşim. Annem erkek kardeşimi güzelce tembihledikten sonra halamın yanına yolladı. Gece halamla birlikte eniştemin peşine takılıp ne yaptığını öğrenmeye çalışıyorlardı. Eniştem her gün bir kadınla buluşup geziyormuş. Halam bunu öğrenince çok üzüldü. Kardeşimin dediğine göre kız eniştemden yaşça küçükmüş. Bu olayın ardından halamla annem kafa kafaya verip ne yapacaklarını düşünmeye başladılar. Boşansa kırk yıldan sonra olacak iş değildi. Aileye de rezil olurum diye düşünüyordu. Güzel kıyafet alsa ilgili olsa bile kız genç ve güzel olduğu için halamın rekabet etme olasılığı düşüktü. Ne yapıp ne edip eniştemle kızın arasını açmak gerekiyordu. Annemin aklına iki yıl önce komşumuzun gittiği güzel hoca geldi. Bir gidelim görüşelim bakalım belki bir umut olur diye yola koyuldular. Hocamıza eniştemin yaptıklarını anlatınca soğutma büyüsü yapalım demiş. Bu süre içerisinde kardeşim ve halam eniştemi izlemeye devam etti. Bir gün eniştem kızla büyük bir kavga etmiş hatta oturdukları mekandaki garsonlar müdahale etmek durumunda kalmış. Kız eniştemin yüzüne tokat atmış ve gitmiş. Eniştem o günden sonra yine eskisi gibi oldu. Hatta halamın bir dediğini iki etmiyor. Teşekkürler değerli hocam.
28-02-2021

   Dil*** Durn*** - YALOVA

Konu:Soğutma Büyüsü

Bizim ailede kız çocukları pek sevilmez ama benim eşim öyle değildir. Üzerine titrer kızlarının. Canları sıkıldığında hemen gider yanlarına onların derdini dinler, canları bir şey çekince geri yarısı da olsa gider ve alır. Benim kocam böyle idi işte çocuklarına karşı. Gören herkes imrenirdi. Büyük kızımı okuttuk o da çalışkandı yüzümüzü eğmedi. Üniversiteyi kazandı gitti. Eline mesleğini aldı. Beş yıl dile kolay okulu bitti evine döndü mesleğini aldı. Okuldayken konuştuğu bir çocuk varmış bizimle tanışmak istiyormuş. Önce bana açtı konuyu babama söyler misin diye ben de önce kendim tanışmak istedim. Bir gün çocukla dışarda oturup tanıştık. Kızımdan hem yaşça çok büyüktü hem de ailemize uygun birisi değildi, kızım nasıl tanışmış anlayamadım. Eve döndükten sonra kızımı aldım karşıma konuştum. Baban razı gelmez bu çocuk bizim aileye uygun değil dedim. Kızım gönlünü kaptırmış bir kere laf dinlemedi. Kız kardeşime anlattım kızın durumunu, kardeşim araştırmış çok sevgili hocamızı bulmuş. Gidelim bir dedi. Kaybedecek bir şeyimiz de yoktu zaten. Kıymetli hocanın yolunu tuttuk. Benim kızı anlattım. Soğutma büyüsü yapalım dedi. Tamam dedik biz de kızım şimdi o çocuğun adını bile anmıyor. Çaresizlikten gitmiştim ama iyi ki gitmişim. Teşekkür ederim iyi ki varsın Allah razı olsun senden hocam. Hiç tereddüt etmeden gidin hocama, derdinize derman olsun sizin de.
25-02-2021

   Tilb** As*** - TOKAT

Konu:Soğutma Büyüsü

20 yıllık evliyim. Kocamı 17 yaşında sevdim ve bu yaşıma kadar da ondan başkasını bilmedim. Anlayacağınız tırnağının ucuna zarar gelse içim acır onun derdine derman olmaya hep çalışırdım. Kocam biz gençken de alkol kullanırdı ama o zaman havalı gelirdi. Hem bağımlı da değildi. Evlendikten 3 sene sonra kocam her gün içmeye başladı. Normalde beni çok seven pamuk gibi olan adam alkol alınca canavara dönüşüyordu. Kıskançlık krizlerine girip evdeki her şeyi kırıp döküyordu. Sabah uyanınca pişman oluyordu ama sabah olana kadar ne yaşadığımı ben bilirim. Evliliğimizin ikinci yılında bir oğlumuz oldu ve kaynanam bakıyordu biz çalıştığımız için, oğlum şimdi on yaşına geldi. Böyle böyle on yıl geçirdik yani. Evliliğimiz artık iyice kötü gidiyordu. Neredeyse her ay annemin evine küs gidiyordum ama ondan da vazgeçemiyordum. O da beni seviyordu biliyorum. İkinci çocuk istiyordu benden. Çocuk yaparsan alkolü bırakırım dedi. Başta istemedim ama söz verdi yalvardı kabul ettim. İkinci çocuğumuz olduktan sonra 3-4 ay içmedi sonra yine alkol almaya başladı. Artık canıma tak etmişti. Bu halimi gören kaynanam büyü yaptıralım dedi. Ben büyü nedir bilmem ki. Değerli hocamı bir komşusu tavsiye etmiş. Tamam dedim gidelim. Sevgili hocamıza derdimizi anlattık. Soğutma büyüsü yaptırdık. Kocam yeniden aşık olduğum adam oldu. Teşekkür ederim sana hocam benim.
17-02-2021

   Ah** Kay*** - ŞIRNAK

Konu:Soğutma Büyüsü

2 senelik sevgilimin 1 aydır beni başka bir kızla aldattığını öğrendim. Öğrenmemse trajikomikti diyebilirim. Doğum günümde sevgilim bana sürpriz parti hazırlamış o kızı da çağırmış, çünkü kendisi benim arkadaşım olurdu! Gecenin ilerleyen saatlerinde eğlencenin dozu iyice arttığı sırada sevgilimi aradım ve ortalıkta olmadığını fark ettim. Bahçeye onu aramak için çıktım biraz dolaştıktan sonra bir ağacın arkasında konuşurken buldum onları. Sessizce dinlemeye başladım. Kız sevgilime ne zaman ayrılacaksın falan diye soruyordu. Benimki de kem küm ediyordu. Sinirlerim tepeme çıktı. O sinirle yanlarına gittim ve kızın saçını başını yoldum. Kızı dövdüğüm için sevgilim benden ayrıldı ve kızın yanına gitti. Hem doğum günüm mahvolmuştu. Hem sevgilim beni aldatmış, yetmiyor gibi bir de terk etmişti. Bu iş böyle kolay kapanmazdı. Onların arasını bozmam gerekiyordu. Biraz araştırma yaptıktan sonra değerli hocama gitme kararı aldım. Derdimi hocama anlattığımda beni anlayışla karşıladı ve bana yardımcı oldu sağolsun. Sevgilime soğutma büyüsü yaptık. Günden güne kızdan nasıl soğuduna şahit oldum. Onunla her tartıştığında ağlayarak bana geliyor özür diliyordu. Sevgili hocam olmasaydı bunların olması mümkün değildi. Bana bu duyguyu yaşattığın ve onların yaptığı yanlışı yanlarına bırakmadığın için sana ne kadar teşekkür etsem az kalır. İyi ki varsın can hocam. Senin yerin çok ayrı, herkese de seni tavsiye ediyorum. Tekrar görüşmek üzere.
31-01-2021

   Meli** Ham*** - KIRŞEHİR

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhabalar. Ben Melis. 23 yaşındayım. Üniversite öğrencisiyim. Ailemden ayrı bir şehirde yaşıyor ve okuyorum. Okuduğum yerde aileme yük olmamak için part time bir işte çalışıyorum. Çalıştığım yerde biriyle tanıştım. Çok iyi ve nazik biriydi. Zamanla birbirimizden hoşlanmaya başladık. Sevgili olduk. Bir süre ilişkimiz çok güzel ilerledi. Ancak sonraları kıskançlık krizleri ortaya çıktı. Müşterilerle ilgilenmem bile sorun oluyordu. Bu durum kavgalara dönüştü. İlişkimiz içinden çıkılmaz bir hal alınca ayrılmaya karar verdim. Hem işten hem de kendinden ayrıldım. Ancak benim ayrılmış olmam ona yetmedi. Yeni çalıştığım yeri öğrenmiş. Sürekli gelerek orda rahatsız etmeye başladı. Onun yüzünden isimden ayrıldım yine. Okula gidip gelirken peşime takılıyordu. Artık rahatsızlık ötesinde can güvenliğimden korktum. Şehir dışında olduğum için yanımda kimsem yoktu. Aileme söyleyip huzursuz etmek de istemedim. İnternetten araştırırken medyum hocama rastladım. Kendisiyle telefondan görüştük. Başka şehirde olmasına rağmen yardımcı oldu. İzlemem gereken adımları bir bir anlattı. Ben de hepsini yerine getirdim. İşlemlerini uzaktan yaptı. Buna rağmen kısa sürede sonuç aldım. Soğutma büyüsü yaptık bu kişiye. Ve inanılmaz bir şekilde işe yaradı. Önce takipler son buldu. Sonra aramalar ve mesajlar da bitti. Nihayetinde tamamen hayatımdan çıktı. Ben de eski hayatıma kavuştum. Artık yeni bir işim var ve eğitimime de korkusuzca devam ediyorum. Teşekkürler hocam.
24-01-2021

   Şu*** Oz*** - TEKİRDAĞ

Konu:Soğutma Büyüsü

Oğlum geçen sene ailemizin onaylamayacağı bazı çocuklarla arkadaşlık yapmaya başladı. Ne yapsak bilemedik. Üzerine gitsek her şey ters tepebilirdi. Eşim biraz kendi haline bırakalım dedi ben de ses etmedim. Ama gün geçtikçe vazgeçmek şöyle dursun daha da bataklığa saplandı oğlum. Artık alkol kullanılan mekanlarda sık sık vakit geçirir olmuştu. Neredeyse eve gelmiyordu. Bir gün yanında bir kız ile geldi ve evlenmek istediğini söyledi. Kız o gittiği yerlerin birinde çalışıyordu. Her halinden belliydi. Eşimle karşı çıktık. Kız düzelse peşindeki adamlar bizi bırakır mıydı?. Benim bir de kızım var onun geleceğini tehlikeye atamazdım. Biz karşı çıkınca oğlum kırdı döktü her yeri, evde kıyamet koptu desem yeridir. Kızı da aldı gitti. Birkaç gün sonra kızla birlikte geri geldi. Omzu sargılıydı ateş etmişler, omzundan sıyırmış. Korktuğum başıma gelecekti. Bir şeyler yapmam gerekiyordu ama ne! Komşuma dertleşmeye gittiğim bir gün komşumun eltisi hocamı anlattı. Bir derdi için o da gitmiş daha önce benim de başka çarem yoktu ki. Ben de değerli hocama geldim ve derdimi anlattım uzun uzun, dinledi sağolsun yardımcı olabileceğini söyledi. Oğluma kızdan soğuması için soğutma büyüsü yaptık. Büyü yaptıktan bir ay sonra oğlum eve geldi. Bu sefer tek başınaydı, ben nedenini hemen anladım ama oğluma da sordum ne oldu diye. Kızla çok fazla kavga ettiklerini birbirlerini eskisi gibi sevmediklerini söyledi. Ben de anne olarak anlayışla karşılayıp oğlumu bağrıma bastım. Tabii içimden hocama teşekkür ediyordum. Sen olmasan ne yapardım bilmiyorum teşekkürler değerli hocama.
23-01-2021

   Ecr** Sürm*** - MARDİN

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhabalar. Ben ecrin. 22 yaşındayım. Kendimle ilgili bir sorunum yok. Ancak annem ve babam için medyum hocamla görüştük. Bu deneyimi sizinle paylaşmak istedim. Eminim size de faydası olacaktır. Annem ve babam yıllardır çok iyi geçinen bir çifttir. Sülale de parmakla gösterilirler. Bana ve kardeşlerime karşı da çok iyi anne baba olmuşlardır her zaman. Ancak son dönemlerde aralarında anlam veremediğimiz sorunlar çıkmaya başladı. Yıllardır evde hiç duymadığım kadar yükseldi sesleri. Sürekli kavga eder oldular. Üstelik kavga sebepleri de çok saçma. En sonunda odalarını bile ayırdılar. Bu durum beni oldukça üzdü. Çünkü hiç alışkın olmadığım bir durum. Kendi içimizde çözemeyince babaanneme gittim. Anlattım olan biteni. Babaannem büyüden şüphelenmiş. Daha önceden tanıdığı bir hoca olduğunu söyledi. Gidip görüştük. Medyum hocamla bu şekilde tanıştık. Bize annem ve babama soğutma büyüsü yapıldığını söyledi. Yapan kişi ise 1 yıl önce evlenen amcamın eşiymiş. Kendileri evlendiklerinden beri sürekli sorun yaşıyorlar. Annem ve babamın bu kadar iyi olması zoruma gitmiş olacak ki, araları bozulsun diye soğutma büyüsü yaptırmış. Medyum hocam sağ olsun büyüyü bozdu. Annem ve babam işlemler bittiğinde artık eski haline dönmüştü. Evimiz eski huzuruna kavuştu. Allah sizden razı olsun hocam. Sayenizde annem ve babamın evliliği kurtuldu. Sorununuz her ne olursa olsun, medyum hocam deneyimi ve becerisiyle mutlaka size de fayda sağlayacaktır. Kesinlikle görüşmenizi tavsiye ediyorum.
05-01-2021

   Güle*** Güv*** - RİZE

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhaba. Ben 29 yaşında, hiç evlenmemiş bir bayanım. Gayet iyi bir işe sahibim ve kendi ayaklarım üzerinde durabilen biriyim. Ben birkaç yıl öncesinden beri evlenmeyi düşünüyorum. Çocukları çok seviyorum ve anne olmak istiyorum. Zaman zaman hayatıma birileri girdi. İlişkim gayet güzel ilerledi. Ancak iş evlilik konusuna gelince ben karşımdaki insandan birden uzaklaşır oldum. O kadar istememe rağmen bir türlü yanaşmıyordum. Görücü gelenler de oldu ancak hiç birini kabul etmedim. Gelen kişiler adete canavar gibi görünüyordu gözüme. Annem bunun normal olmadığını düşünerek bir hocaya gitmek gerektiğini söyledi. Araştırıp medyum hocamı bulduk. Kendisine gittiğimizde öğrendiğim şey karşısında neye uğradığımı şaşırdım. Benim bir halam var ve kızı erken yaşta evlenip sorunlar yaşadığı için ayrıldı. Halam da buna hasetlenerek benim evlenmemi engellemek için bana soğutma büyüsü yaptırmış. İçten içe bu kadar istememe rağmen karşımdaki kişilerden uzak durmamın sebebi buymuş meğer. Medyum hocam sağ olsun üzerimdeki büyüyü bozdu. Yapmam gerekenleri hiç aksatmadan yaptım. Sonrasında biri beni istemeye geldi. Hayatımda ve aklımda kimse olmadığı için görüşmeye ve tanımaya karar verdim. Bu süreçte de büyünün etkisinin gerçekten üzerimden kalktığını fark ettim. Gayet iyiyiz şu anda. Evlilik hazırlığı yapıyoruz. Hocamdan Allah razı olsun. Yolumu açtı. Zaten gittiğinizde ve tanıdığınızda kişilik olarak da işinde de ne kadar iyi olduğunu kendiniz de göreceksiniz.
25-12-2020

   Gize*** Ha*** - ANTALYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Bu okuduklarınız çok garip ve çok şaşırtıcı gelecek dostlarım. Benim hocamıza ulaşma nedenim o kadar farklıydı ki, hoşlandığım adamı kendimden ayırıp eşine ve çocuklarına döndürmek için büyü yapmak zorunda kaldım. Çünkü karısının ve çocuklarının onun ilgisine ve sevgisine ihtiyaçları vardı. Ben hocama derdimi anlatırken gözyaşlarına boğulmuştum, hocam da dinlerken yaşlarını tutamamış ve yürekten beni tebrik etmişti. Anlatayım izninizle, Gizem ben, 28 yaşındayım ve bir adama sevdalandım. O da bana sevdalanmıştı, 3 çocuğu ve boşamaya çalıştığı, bir türlü kendisinden ayrılmak istemeyen, yalvaran yakaran acınası bir karısı vardı. Kadını tanıdığım ilk andan bu yana hep ona acıdım, bir gün onun yerinde ben olsam dedim. Sevgilime de hep uzak durmaya çalıştım, kalbim sevse de engel olamasam da aklım her zaman “onu ve çocuklarını bırakıp sana geliyorsa, seni bırakıp neden başkasına gitmesin” dedi. Hocam dedim, bana yardım et, çocuklarının en küçüğü 2 yaşında, yazık onlara. Önce kendim ve sevgilim için ayırma büyüsü yaptık. Benim için de kalbimden onu söküp atmak için soğutma büyüsü. Ama bu yetmezdi, dışımda bir kadına da gidebilirdi ve o kadın ben kadar vicdanlı olmayabilirdi. Sevdiğim adamın karısına dönmesi için ikinci aşamada kendi ellerimle bağlama büyüsü yaptırdım onlara, köpek gibi pişman bir şekilde karısına döndü, karısı da affetti. Şimdi çok mutlular. Bir yuvayı kurtarmama ve kendimi Dallas filmi gibi bi ilişkiden kurtarmama yardım ettiğin için hakkını nası öderim bilmiyorum hocam, Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin.
05-12-2020

   Ker*** Yal** - BALIKESİR

Konu:Soğutma Büyüsü

Herkese selam, ben Kerem, 32 yaşındayım ve bankacıyım. Büyü medyum hoca işleri asla ama asla bana göre değildi, taa ki tanımadığımız biri bize büyü yapana ve benim o mülayim, anlayışlı, ilgili karım gidene kadar. Karım tanıyamayacağım bir hal almıştı, bencil, saygısız, bakımsız ve mutsuz bir kadın olmuştu. Benim erkekliğimi sorguluyor, kendine yetemediğimi söylüyordu. Onunla ne kadar ilgilenme çabam olduysa hepsini geri çeviriyordu. Kendi annesine de durmadan beni kötülüyormuş. Nevin anne bir gün iş yerime geldi, ona bir kahve ısmarladım ve konuştuk. Hiç beklemediğim bir anda, “Yavrum size biri büyü falan mı yaptı, nazara mı geldiniz, bi kurşun falan mı döktürsek ne” dedi. Bunlar çok saçma geleneklerdi, inanmadım ama ekledi, “benim bir arkadaşım vardı, Ayten teyzen, hani ahretliğim onun tanıdığı bildiği çok iyi bir hoca var, onun kocasını alkolden kurtarmıştı, istersen bi baktıralım, git bi kendin görüş tanı istersen, kızım böyle değildi, siz iyiydiniz yavrum, belki bişi vardır?” Kayınvalidemi kırmamak için onay verdim ve hocayı aradım. Gayet kibar biriydi, karıma büyü yapıldığını anlattı, bunu bozabilirim bozmazsak ayırma büyüsünün sonunda ayrılırsınız dedi. Saçmalıktı ama kaynanama verdiğim söz için dedim ki “sadece malzemenizin parasını önden atarım, işlem sonuçlanırsa da el emeği paranızı yollarım”. Benim inanmadığımı anlamış olacak ki bir cesaret dedi eğer inanarak işlemleri uygularsan olacak, dediğin gibi olsun. İki hafta geçti ve karım normale döndü. Hocamız bir şeyi biliyormuş, bana dediği paranın 2 katını yatırdım, Allah gani gani razı olsun. Derdiniz sıkıntınız varsa siz de en azından bir şey kaybetmezsiniz, tanıyın, tanımaktan ne çıkar ki. Senden de seninle beni tanıştıran Nevin Annemden de Allah razı olsun.
03-12-2020

   Pol*** As*** - BİLECİK

Konu:Soğutma Büyüsü

merhaba hocam, şuan size bu yorumu yaptığımdan öyle memnunumki. Ben Polat. Annem öldükten sonra babam kendini çok yanlız hissetmeye başlamıştı. Bize ne kadar yansıtmasada bazen çok üzülüyordu. En son çocuklarım annesiz kalmasın diye düşünüp, internetten bir kız ile tanıştı. Kız kendisinden 24 yaş küçüktü. Babamın işi vardı, durumumuzda gayet yerindeidi. Kendisi babamın paralarını harcayıp zaman geçirmek isteyen birisiydi ve babamı bu konuda çok kullanıyordu. Babam anlamayıp sürekli ona para veriyor, istediği tüm herşeyi alıyordu. En sonunda babamın bu durumu beni ve kardeşlerimi baya üzmüştü. Babamız bizden büyük olduğu için uyaramazdık, saygısızlık olurdu. Ve kıza babamın ona uymadığını, kendisinden tam 24 yaş büyük olduğunu, onu para için kullandığını bildiğimizi söyledik, oda bunları babamıza söyleyin dedi. en sonunda çevrede araştırma yaptık, ve hocayı bulduk. Çoğu İnsanın derdine çağre bulmuş, parayı değil, insanları düşünen birisiymiş. Ben hocayı aradım, anlattım ve bana işlem için nasıl bir yol izleyeceğimizi anlattı. İnanarak dediği şeyleri yaptım. Tüm işlemler sadece 7 gün falan sürdü. Sonralarda babamın kızdan soğduğunu, para vermeyip kızı kendisinimi parayımı sevdiğini öğrenmiş oldu. Şimdi ayrılar ve babamda artık eşinin ölümüne alıştı ve evlenmek istemiyor. allah hocamızdan razı olsun hem babamı, hemde bizi kurtardı. Medyumlardan iyi niyetle yardım alınabilir bence, hocamız olmasaydı şuan babamın kalbî duyguları da parası da sömürülüyor olacaktı.
30-11-2020

   Necl** Mer** - HATAY

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhabalar. Ben Necla. Hocam beni tanır. Kendisine soğutma büyüsü için gitmiştim. Ancak henüz kendisiyle tanışmayanlar için sorunumu anlatmak istiyorum. Oğlum birini sevdi. Kız ilk başlarda çok iyiydi. Bize karşı da oğluma karşı da. Evlilik aşamaları gayet güzel geçti. Ancak evlendikten sonra değişmeye başladı her şey. Kendisi çalışmıyor. Oğlumun ise işi ve geliri gayet iyi. Pahalı kıyafetler, ayakkabılar, çantalar istemeye ve almaya başladı. İlk başta oğlum heves etmiş bir şey olmaz diye düşündü. Ancak sonraları kendine yetmezmiş gibi bir de ailesine aynılarını hediye olarak almaya başlayınca işler değişti. Oğlum, bu durumun normal olmadığının farkındaydı. Ancak çok sevdiği için sesini çıkarmıyordu. Oğlum evlenirken mehir olarak gelinimin üzerine ev tapusu vermişti. Tesadüfen evi satılığa çıkardığını öğrendim. Oğlum ise bütün bunlara sessiz kalıyordu. Sorduğumda da karımı seviyorum. Ne istiyorsa yapsın diyordu. Ben de bunun böyle devam etmeyeceğini düşünerek medyum hocama gittim. Kendisine durumu anlattım. Önce oğlumun üzerinde büyü var mı diye baktı. Ancak büyü falan yokmuş. Oğlum gerçekten sadece sevdiğinden göz yummuş hepsine. Ancak bu böyle devam edemezdi. Bu yüzden medyum hocamdan soğutma büyüsü yapmasını rica ettim. Gerekli adımları tamamladıktan sonra büyü çok şükür tuttu. Oğlum artık eskisi gibi gözü kapalı davranmamaya başladı. Ve bir süre sonra da artık sevmediğini ve boşanmak istediğini söyledi. Medyum hocam sayesinde hem oğlumu, hem de ailemizin geleceğini kurtardım.
23-11-2020

   Dön*** Çakm*** - ELAZIĞ

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhaba. Ben 32 yaşında evli bir kadınım. Bir kızım var ve evliliğim gayet güzel gidiyor. Aynı zamanda bankacıyım. Şu anki iş yerimde yaklaşık 5 yıldır çalışıyorum. Burada çalışırken evlendim. Yani iş yerindeki bütün arkadaşlarım evli olduğumu biliyor. Son zamanlarda yeni biri başladı işe. Ben de tecrübeli olduğum için işi öğretmem adına benim yanıma verdiler. Ben yapması gereken her şeyi zamanla tek tek anlatıyorum. Bu yüzden sürekli yan yanayız. Bu durum onu yanlış düşüncelere sevk etmiş olacak ki, bir süre sonra benden hoşlandığını fark ettim. Hatta kendisi de bunu açık açık söyledi. Ben de ona evli olduğumu hatta bir kızım olduğunu söyledim. Ancak bana öyle bir cevap verdi ki şok oldum. Bunun sorun olmadığını ve istersem birlikte olabileceğimizi söyledi. Ben tersledim ve onu yanımdan aldırdım. Ancak işin boyutu farklı bir hal almaya başladı. Beni iş çıkışlarında takip ediyor, evimin önünde saatlerce duruyor, tehdit ve taciz mesajları atıyordu. Eşim öğrenmeden bu durumu çözmek için medyum hocama gittim. Kendisine bu şahıs için soğutma büyüsü yaptırdım. Büyünün daha birinci haftasında sapık peşimi bıraktı. Hatta şubesini değiştirerek başka yere geçti. Medyum hocam sayesinde evliliğime zarar vermeden bu sapkın kişiden kurtuldum. Kendisi alanında oldukça iyi. Kesinlikle sonuç alacağınıza eminim.
12-11-2020

   Serd*** Yeli*** - AYDIN

Konu:Soğutma Büyüsü

merhaba, ben Serdar. Allah hocamızdan razı olsun, ben derdimden kurtuldum inşallah sizde kurtulursunuz. Ben ipek fabrikasında çalışan bir patronum, işimi düzgünce yapar hiç hile felan katmam. Bir gün eleman eksikliği yaşamaya başladık ve iş ilanı verdik. Bir bayan geldi ve, işe girmek istediğini söyledi. Gerekli imkanları ona söyledikten sonra kabul etti. İşe girdikten 1 ay felan sonra benimle ilgilenmeye başladı, kendisi benden tam 17 yaş küçüktü. Beni bir patron olarak sevdi ve ondan ilgileniyor diye düşünüp, ciddiye almadım. Sonralarda el şakaları felan başladı, artık bu durumdan rahatsız olmuştum. Kendisine bu durumdan artık rahatsız olduğumu söyledim ve üzüldü, ağlayarak beni çok sevdiğini anlattı. Ona kendisinden 17 yaş büyük olduğumu, evli ve 1 çocuğum olduğunu söyledim. Kendisi bunu bilip beni hağlada çok sevdiğini, onu sevmiyeceğim ve kendisi benim sevgilim, eşim olmadığı sürede intihar edeceğini söyledi. Onu düşünecem felan diye oyaladım, ve eşime bu durumu nasıl hallederiz diye anlattım. Eşim kadınlar arasında konuşurlarken büyü yaptıran bi komşum vardı, hoca çok iyi demişti diyerek bana hocayı önerdi. Hemen internetten iletişim bilgilerini buldum, benim beklediğim, derdimi 1 2 kelime ile öğrenip yüksek miktarda bi fiyat vermesiydi. Ama uzun uzun dinledi, işin maddi kısmını sonraya brakıp, derdimle ilgilendi. Kendisine inandım, tüm istediklerini harfi harfine yaptım. Sonra yanıma gelip bana karşı hiç birşey hissetmediğini yaptığının bir cahillik olup bunun unutulmasını istedi. Allah hocadan razı olsun, eğer o olmasaydı kötü şeyler ola bilirdi. İnşallah sizde tüm dertlerinize çare bulursunuz, hocaya rahatlık ile güvene bilirsiniz.
06-09-2020

   Mus*** Der*** - ÇANKIRI

Konu:Soğutma Büyüsü

Hocam Allah senden razı olsun, ben Çankırı’dan Mustafa. 2 oğlum var Rabb’imin izniyle birini evlendirdim. Ama biz gelini hiç sevemedik hocam, neden sevemedik, ben de bilmiyom. Benim hanım gelinden her şeyi kıskandı. Bir çanak bile hanımın gözünde büyüdü de büyüdü. Bu olaylar olurken dünürler bize geldiler tesadüfen ve kızlarının esvaplarını odada elde yıkadığını görünce oğlanın kaynanası aldı kızını gitti haliyle. Hanım bir mutlu, bir mutlu. Ama baba olarak oğlumun üzülmesi içimi kemiriyordu. Sonunda bunun içinde benim karının bir parmağı var mı diye internetten hocamıza ulaşıp durumu anlattım. Gelinimizi geri istediğimizi söyledim, hocamız da kızın üstünde bir büyü olduğunu, bu büyüyü benle aynı evde olan esmer ve kilolu bir kadının yaptığını söyledi. Karıma o an o kadar kızdım ki. Hocamın da yardımını alarak gelinime yapılan ayırma büyüsünü bozdurdum. Oğlumun ayrı eve çıkmasına yardım ettim ve ailesi aylar sonra kurtulmuştu, karımı da mümkün mertebe onlara götürmüyorum. Arkadaşlar, evet büyü günah. Ama bir büyüyü bozdurmak, ya da yuvayı kurtarmak, birinin hayatını kurtarmak için yapılanlarının bence bir ölçüde affı olmalı. Evlatlarımın hayatı kurtuldu, gelinim bunu kaynanasının yaptığını duysa ne denli nefret duyardı bilmem. Ben bile karımı affedememişken… Beni sabırla dinlediğiniz, yardımcı olduğunuz, ailemin kurtulmasına vesile olduğunuz için size minnettarım hocam. Ayağınıza taş değmesin sizin…
15-08-2020

   Ayte*** Duml*** - BOLU

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhaba arkadaşlar, ben Ayten, Allah hocamızdan razı olsun. Kızım bir adama âşık oldu ve geçen sene düğün yaptık evlendiler. Sonralarda kızımın eşini aldattığını tesadüf ile öğrendim. Bu vicdanımı rahatsız etti, sonuçta benim kızım severek evlendiği bir adamı aldatıyordu. İlk zamanlarda çekinmiştim, sonra kızıma nasihat vererek yapmaması gerektiğini, eşinin ona ihanet etmediği ve onun eşine büyük haksızlık yaptığını söyledim. Tabi özür falan diledi, ama 1 hafta sonra kızımı takip edince devam ettiğini öğrendim ve internette bunun hakkında araştırma yaptıktan sonra, hocamız ile karşılaştım. İlk önce para veya benzeri şeyler sormayıp dinledi, ardından kızım ile görüşmek istedi. Kızım geldi ve kendinin eşinden soğuduğunu, eşini sevdiğini ama nedense ilgilenmek istemediğini söyledi. Hocamız kızıma bir ayırma büyüsü yapıldığını ve bu büyüden dolayı bu soğukluğun yaşandığını anlattı. Etik kurallar gereği büyüyü kimin yaptığını bize söyleyemezdi, canı sağ olsun ama büyüyü bozmamız için çok yardımı geçti. Hem kızımın yapması gerekenleri hem de kendi yapacaklarını bize anlattı ve 2 elden büyüyü beraber bozduk. Kızım hocanın söylediği şeyleri inanarak güvenerek yaptı ve şimdi 2 çocuğu var ve gayet mutlular. Allah hocamızdan razı olsun, beni vicdan rahatsızlığından kurtardı, kızımın da yuvasının yıkılmasını engelledi. Derdi sıkıntısı olan herkese büyük bir iç rahatlığıyla hocamızı öneririm, piyasada dolanan sahtekâr insanlara kıyasla gidilecek belki de en iyi insandır hocamız.
07-08-2020

   Ay*** Kar** - ANTALYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Selamlar hanımlar, ben Ayşe. Size eşimin 2. Kadından ayrılmasında hocamızın rolünü anlatmak ve varsa karar verememiş gönül dostlarımız, kararlarına destek olmak istiyorum. Adem’le ben görücü usülü evlendik, onun unutamadığı bir eski sevgilisi vardı, biliyorum. Ama kocama eski gönül kaynamasını unutturabilirdim, neticede ben de kadındım ve kadın isterse herşeyi yapardı. Öyle sandıysam da olmadığını öğrenmem çok sürmedi. Derya aradı beni, 2. Kadın. “bak ayşe, seni de beni de idare ediyor dedi.” İnanmadım, telefonun mikrofonunu kapamamı istedi ve çaktırmadan kocamı aradı. Bunları duymak bana yıkımdı, kocam benim grup görüşmesinde olduğumu fark etmemiş, “Ayşe’den boşanamıyorum, bırakmıyor peşimi, ailesi abisi önüme çıkıyor yoksa benim tek istediğim kadın sensin” diyordu, o kadına “gönül hırsızım” diyordu. Ağladım, kızın yanında kötü durumdaydım, kolum kanadım kırıktı. Ama kocamdan geçmek de istemiyordum. Soluğu hocamızda aldım. Yalvardım ona, hocamız da dedi ki “Derya ve ademe ayırma büyüsü yaparım, madem Adem’i seviyorsun, senle de bağlama büyüsü yaparız.” Minnettardım, hocam sayesinde yuvam kurtuluyordu. İki hafta içinde her iki büyü de tesir etmişti. Şuan sayenizde mutlu ve bebek bekleyen bir kadınım hocam, Allah razı olsun senden. İyi ki arkadaşlarım seni tavsiye ettiler, gereksiz insanlara para harcamama engel oldular, seni karşıma çıkarana şükürler olsun. Değerli dostlarım, eğer sizin de böyle mutsuz süreçleriniz varsa, benim gibi acılarınız dayanılmaz olana kadar beklemeyin, mutluluk sizin de hakkınız.
06-07-2020

   Naz** Lal*** - KASTAMONU

Konu:Soğutma Büyüsü

Herkese merhaba, ben Nazire, Kastamonu’da yaşıyorum ve çocuk sahibi olmadığımız için sürekli kaynana baskısı gördüm. 8 seneelik evliliğim sonunda, bana büyü yapıldı, bunu kocamın gömleğinde ruj izi gördüğümde aldatma sanmış ve evliliğime son vermek istemiştim. Arkadaşlar ben hemşireyim ve bilimsel düşünürüm herşeyi, bence imkansızdı üç harfliler, medyumlar falan onlardan umut beklenemezdi. Kocamdan ayrılmak istemiştim, eşyalarımı toplayıp baba evine dönecektim. Bazanın altındaki çeyiz bohçalarımı almak istediğimde, çok ağır olduğu için dantellerimin bohçası elimden kaydı ve yere saçıldı her şey. Hikayem de onları toparlarken elime geçen muska ile başladı. Aldım bunu ve internette güvenilir medyum aramaya başladım. Birkaç güven vermeyen insanla iletişim kurduktan sonra şans eseri hocamıza denk geldim, kendinden emin ve netti. Sabah kargo ile muskayı kendisine gönderdim, açtı ve bana yapılan büyünün habisliğini gördü. Kaynanam ya da onun sülalesinden biri, hem kocamın beni boşaması hem de çocuğumun olmaması için büyü yaptırmış. Yıllardır, evlendiğşimden beri çocuğumun olmaması için yapılanı yenileniyormuş, kocam ısrarla beni boşamayınca son olarak da ayırmaa büyüsü eklenmiş üstüne. Hocam Allah’ın izniyle iki büyüyü de bozdu, aldatan kocam, büyü sebebiyle olduğu için evimize geri döndü. Şimdi 3 aylık hamileyim, Allah tüm dert sahiplerine yardım etsin ve seni başımızdan eksik etmesin hocam. Sen olmasan dul ve mutsuz olacaktım.
02-07-2020

   Ebr*** End** - GAZİANTEP

Konu:Soğutma Büyüsü

Bu devirde komşuna da güvenemeyeceksin galiba, herkese merhaba arkadaşlar ben Ebru Antep’te yaşıyorum, 25 yaşındayım ve çok tatlı bir adamla evliyim. 1.5 yaşında bir kızım var, Allah nazarlardan korusun çok mutlu bir evliliğim var. Gerçi o kara günlerde hiç iyi değildik de neyse hocamızın sayesinde, ailem kurtuldu. Ben severek evlendim, eşime deli gibi aşığım ve evliliğim boyunca çok kıskanç bir kadınım. Hocama başvurma sebebim, en yakın arkadaşım ve kapı komşum Hasret ile kocam arası ilişki olduğundan şüphe etmemdi. Kocam o zamanlar beni sürekli başkalarıyla kıyaslıyor, başkalarının kadın gibi kadın olduğumdan, benim bir işe yaramadığımdan bahsediyordu. Ben beş para etmezmişim, benle özel şeyler dahi yapılamazmış, ben annemle babamın en büyük beceriksizliğiymişim, bunu insanın çocuğunun babasından duyması da bir kötü, bir kötü anlatamam. Hocam dedim, bu adamda bir şey var, etmediği hakaret kalmıyor, aramızda karı koca ilişkisi bile kalmadı, bana yardım et. Sonra şok gerçeği duydum, evime girip çıkan, aynı sofraya oturup kalktığımız bir kadının eşimle bana ayırma büyüsü yaptığını öğrendim. Benim evime bu şehirde çekirdek ailem dışında bir tek Hasret girer çıkardı. Hocamın derin ilmiyle bu büyüyü bozduk çok şükür. Kocam karısı ve kızına döndü, Allah ne muradın varsa versin hocam, çekinmeden ona derdinizi açın arkadaşlar, diğer medyumlar gibi para tuzağı kuran biri değil, gerçekten ilmi var ve bu işi iyi biliyor.
03-06-2020

   Mira*** Naz** - BİLECİK

Konu:Soğutma Büyüsü

Hayatınızda hiç eve gelen temizlikçinizin kocanıza asıldığını duydunuz mu? Ben Miray, 17 yaşındayım. Annem Nazlı 45 yaşında ve babam Murat 56 yaşında. Bize her gün gelen, asgari ücretle çalışan temizlikçi Tülay teyze de 32 yaşında ve dul. Duyduklarınıza inanamayacaksınız, babamla o kadının arasındakini ben 16 yaşımda öğrendim. Anneme söyleyemedim, annem evliliği için hayatını sermiş, kaldıramayabilirdi ama bu sır benim için çok ağırdı. Tülay teyzeyi babamın kahvesine bizimkilere atmadığı bir şeyi atarken, babamın yemeğine bize atmadığı bir baharatı dökerken görüyordum, bunu anlayamıyordum. Lisede bunu bir arkadaşıma açtım, anlattım. Annesine babaannesinin büyü yaptığını, sonra bunu fark edip bozduklarını ve büyü yapılırken babaannesinin de benzeri şeyleri içeceklere yemeklere eklediğini gördüğünü anlattı ve hocamızın bilgilerini benle paylaştı. Aradım, hocamız başta çocuğum diye karşı çıktı ama yaşadıklarımı anlatınca bana yardım etmeye başladı. Annemden fakir bir arkadaşıma yardım etmek için para gerektiğini anlatarak para aldım, ödemeyi yaptım. Odamda gizli gizli hocamızın söylediklerini yapıyordum, sonunda onbirinci günde Tülay teyze babam tarafından işten çıkarılmıştı. Gizli ilişkiye son verilmişti ve babamın ilgisi düzeldiğinden, annemin gözlerinin içi gülüyordu. 17 yaşında bir kızın hayatının kurtulmasına yardım ettiğiniz, 1 senedir içimde tuttuğum bu sırrın ağırlığından beni kurtardığınız için size her gece dua ediyorum. Boşanmış aile çocuğu olmaktan sayenizde kurtuldum hocam. Allah razı olsun.
18-05-2020

   Mur*** Kald*** - ISPARTA

Konu:Soğutma Büyüsü

Herkese Merhaba ben Isparta’dan Muhittin. En yakın arkadaşımın sevgilisini aldatması ve bunu benim biliyor olmam, vicdanıma dokunuyordu. Çocuk 16 yaşımdan beri arkadaşımdı, onu hiç sayıp kıza her şeyi anlatamazdım, ama o kızcağızın da bir suçu yoktu. Böyle vicdanımla muhasebe yaparken, anneme güne gelen teyzelerin muhabbetlerine kulak misafiri oluyordum. Teyzenin biri kızını vicdansız bir adamdan kurtarmak için mecburen ayırma büyüsü yaptırmak zorunda kalmış. Duruma sessiz kalmaktansa dedim, belki çare olur, belki zavallı kızın kaderi kurtulur. Arkadaşına tavsiye ettiği hocanın adını internette arattım. Aradım, bir cesaretle durumu anlattım ve kıza da çocuğa da bakmasını istedim. Hocanın söylediğine göre kıza kader kısmet kapama büyüsü yapılmış, hayatı boyunca mutsuz olsun diye, bizim oğlan da durmadan haksızlık, ihanet hakaret vs. Anlayacağınız kıza yardım etmem gerektiğine inandım ve ona yapılan büyüyü bozdurdum. Bizimkiyle de ayırma büyüsü yaptırdım, o kıza arkadaşımdan koca olmaz diye. Şuan nişanlı ve mutlu, hocamız sayesinde, yazık kıza kimin kötülük ettiğini de kimin iyilik ettiğini de bilemeyecek. Büyü belki günah ama birinin hayatına dokundum, hem de ilmi bütün bir hoca tanıdım. Bu durum seni tanımama vesile oldu, ben senden memnun kaldım hocam, Allah da senden memnun olsun. İyilik yapmama vesile oldun, sana minnettarım hocam. Parayı ikinci plana atan, insan sevgisi ve derin bir ilmi olan hocamız, kesinlikle biriyle işleme başlamadan onu tanımalısınız arkadaşlar.
16-04-2020

   Serp*** Yurd*** - AFYON

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhaba ben Serpil, dostlarım benim 24 yaşında doğuştan sakat bir kızım var. Bu zamana kadar el bebek gül bebek büyüttük ama çok sağlıklı ve yakışıklı bir adamla sevgili olduğunda işlerin en kötü halini alacağı aklımıza bile gelmezdi. Kızımın maaşını, ona özel aldığımız ÖTV indirimli aracı kullanıyor, kızım da yakışıklı ve sağlıklı bir adam kendiyle zaman geçirdiği için bunları onda hak görüyordu. Üstelik kızımdan annesinin hastanesi için istediği paralarla diğer flörtüne hediye aldığı gerçeğiyle yüzleşmek beni yıktı. Babasının en son gördüğü şeyin ardından, kızımız için ne yapacağımızı kara kara düşünmeye başladık. Kızımın arracıyla sevgilisini Gümüldür’e hafta sonu gezisine götürmüş. Tesadüf eseri bunu gören benim adamın halini düşünün bi. Ablamın önermesiyle hocamıza ulaştım. Kızıma ayrıl desem beni dinlemeyecekti, ona göre sakat bir kadınla yakınlaştığından, sevgilisinin her yaptığı mübahtı, erkekti, kızım zaten yetersizdi. Evladımın bu özgüvensiz halleri beni kahrediyordu. Hocamız ikisine bir ayırma büyüsü yaptı, evladım için de bir kısmet açma büyüsü istedim. Şuan %30 görme kaybı olan bir çocuğun hayatında, gözlük kullandığından çocuğun ehliyeti de var, kimseye muhtaç olmadan yuvalarını kuracaklar inşallah. Hepsi senin sayende hocam, ben razıyım, sakat olan evladım mutlu, Allah da senden razı olsun, aldığın para helal’i hoş olsun. Kederlerde boğulmak yerine bir çare arayanlardansanız, mutlaka hocamızın ilmiyle, insan sevgisiyle tanışın.
25-03-2020

   Mer*** Sar** - ANKARA

Konu:Soğutma Büyüsü

Herkese merhaba ben büyüye inanmayan, saçma bulan bir insanım. Adım Mert, geçenlerde çok yakın bi arkadaşımın sevgilisi oldu. Kız arkadaşımla vakit geçirip, sürekli para istiyor, kendine kıyafet yada benzeri şeyler alıyordu. Arkadaşım kıza çok âşık olduğu için bu durumu anlamayıp hağla ilişkiyi devam ettiriyordu. En son kız, arkadaşımdan yüklü bi miktar para isteyince arkadaşım borç para aramaya başladı. Ona bu durumu söyleyince bana kendisini kıskanıp, onları ayırmaya çalışan bir insanmışım, arkadaşımın iyiliğini düşünmüyormuşum gibi davranmaya başladı. En son arkadaşlar arasında bahsi geçen bir hoca vardı dedim ve, internette kısa bi araştırma yaptım. İletişim bilgilerini buldum ve, hoca ile konuşmaya gittim. Sahtekar hocalar gibi deyil, maddi yönden düşünmektense dinliyor ve ona göre birşey yapıyordu. En sonunda arkadaşım ile hoca görüşmek istedi. Ve bende arkadaşımı zorda olsa ikna ettim, hocayı dinleyip, ona inanmasını söyledim, inandı, güvendi. Hocamızın dediği her şeyi yaptı, üstündeki aşk büyüsünün bozulmasını sağladı ve üstündeki büyü kalktığında aslında o kızı o kadar çok sevmediğine kanaat getirdi. Şuanda mutlu bi hayatı var sonradan düşününce arkadaşımda bana hak verdi, ve hocaya baya dua etti. Zaten hocamız haksızlık gördüğü işlemleri yapan birisi değilmiş. Arkadaşlar biz yüz yüze görüşmek istemiştik, yoğunluğuna rağmen bizi kırmadı, gittiğimizde o kadar kalabalıktı ki, zaman ayırması ve herkese sabırla yardımcı olması gerçekten büyük bir hareket. Sizinde derdiniz sıkıntınız var ise rahatlıkla hocaya güvene bilirsiniz, bazı sahtekar dolandırıcılar gibi deyil, insanları düşünen birisi.
16-03-2020

   Züm*** Asl** - ANKARA

Konu:Soğutma Büyüsü

Selamlar herkese Ankara’dan Zümrüt ben. Size eski sevgilimin yeni sevgilisiyle ayrılmasından bahsetmek istiyorum, evet ben kötü biri olabilirim ama hangi genç kızın içinden benzeri bir sancı geçmedi? Eski sevgilim ve ondan bir önceki eskisi, ikisi de benden sonra o kızla olmuşlardı. Kız da erkek arkadaşlarım da benim işyerimden arkadaşlarımdı, onları ilişkilerini her fırsatta görüyordum. Hatta densiz sevgilim, bana armağan ettiği şarkılarla yeni sevgilisine hediyeler getiriyor, gitarla o şarkıları çalıp kızın telefonuna zil sesi yapıyordu. Tabi o kız yokken de her fırsatta makul mantıklı bahanelerle benle iletişim kurmaya da çalışıyordu. Derken bir gün kız bunu gördü, o sırada şans eseri ben onun yaptığı espriye gülerken topuklu ayakkabıların üstünde dengemi kaybederek çocuğun kucağına düştüm. Bunu gören sevgilisi haliyle benle herkesin içinde kavga etti, inanın ne yolunmadık saçım başım kaldı ne de çizilmedik yüzüm, ettiği küfür ve hakaretler de cabası. Bu gurur kırılmasından sonra bir intikam hırsı aldı beni. Evde eski sevgiliden intikam yolları falan araştırırken nası olduysa tesadüfen hocamızın internet sayfasına düştüm. Yorumları okudum, öylesine bi konuşmak, belki de stresimi atmak istiyordum o an, ben de bilmiyorum neden aradım. Hocama derdimi anlattım, onları ayırmak istediğimi söyledim bir çırpıda. Biraz bu konuda emin olup olmadığımı tarttı, baktı kararlıyım, tamam başlıyorum o zaman dedi. Herhangi bir vesileden 7 gün içinde ayrılacaklardı, ödemesini yaptım ve beklemeye başladım. Sabaha elime bir kargo ulaştı, benim yapmam gereken ritüel yazılıydı. Hocamın tarifleriyle birlikte yaptık. Çocuk sevgilisini en yakın arkadaşı ile aldatmış. Düşünsenize, erkek arkadaşınız, en yakın kız kankanızla beraber oluyor. Ayrıldılar, gururum düzeldi, ama yine de kimse yaşasın istemezdim. Hocam sen olmasan ben insan arasında asla gururumu toplayamazdım.
01-03-2020

   Rec*** Ozd*** - AĞRI

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhabalar ben Recep, 25 yaşındayım. Arkadaşlar ben hocamızı kendim için değil, dostum için buldum. Bir kardeşim var, çocukluktan beri kan bağsız kardeşiz biz, adı Ferit. Ferit bir gün bir kıza sevdalandı, bu kız da 2 mahalle uzakta sadece. Ancak ne biliyim hani erkeklerle yakın, erkeklerle haşır neşir kızlar var ya, öyle işte. Ferit aşktan kör, ama hem aile hem ben farkındayız durumun, bizimkinin parasını imkanlarını kullanıyor, çaktırmadan da yapacağını yapıyor kız. Ferit’in annesi hocamızı bulmuş, bulmuş da ev geçindirme parasını kankamdan alıyor kadın, işlem yaptırıp da oğlunu kurtarmaya yol bulamamış. Komşuya bunu anlatırken duydum hocamın adını, internetten ben ulaştım. Anlattım olanı biteni, dedim ki o teyzeme bunu ben yaptırıcam, o kadıncağızın parası cebinde kalıcak, eğer varsa günahı, günahına da girmeyecek. Hocam dedi ki kalmadı sen gibileri oğlum. Neyse başladık işleme, bizim oğlan her gün gergin, her gün sinirli. Geçti böyle altı gün. Haftamız çıkıcak, bir gördüm Ferit Naciye teyzeye gitti, köyden eli yüzü temiz bir kız bulursun ana bana dedi. Arkadaşlar, dünyalar benim oldu, nası mutlu oldum anlatamam. Hocam kardeşim doğru yolu bulduysa senin sayende. Rabb’im senden bin kez razı olsun, aldığın para da son kuruşuna kadar helal olsun. Bundan sonra uhlevi yaratıklara da sayende inancım geldi… Allah sana uzun ömürler versin.
07-02-2020

   Nur** Güls** - ÇANAKKALE

Konu:Soğutma Büyüsü

Arkadaşlar herkese merhaba, ben Nuran. Bu yorumu yazarken bile hocaya öyle dua ediyorum, Allah hocadan razı olsun, yuvamın yıkılmasını önledi. Eşim beni aldatıyormuş, çamaşırındaki saç kılından şüpelendim ve sırtında diş izi gördüm. En son bunu eşime söyledim, ve inkar etti. En sonunda takip ettim, numarasını buldum. hep kendimi suçluyordum, eşime yetersiz mi geliyorum, onu mutlumu edemiyorum, onunla yeterince ilgilenemiyormuyum, ve en sonunda bu konuyu arkadaşım ile paylaştım. Bana hocayı önerdi, bir gidip danışmamı söyledi, ama inanmam güvenmem gerektiğinide ekledi. İlk önce inanmamıştım, sonralarda hocanın konuşması, ve sözleri ikna edici gelmişti. İnanarak söylediği tüm şeyleri yaptım. Önce kadınla kocama ayırma büyüsü yaptık. Sonra hocamızın verdiği fikir üzerine işlemin sabitlenmesi için kocamla beni bağlama büyüsü ve büyüye de bir koruma büyüsü yaptık. Zor ve meşakkatli bir süreçti, bu zaman zarfında sorduğum tüm sorulara sabırla yanıt vermekten kaçınmadı ve her şeyi dinledi, “ben bilirim, sen kimsin de” hissini asla bana vermedi, benle çok ilgilendi hocamız. Eşim tekrar bana döndü, o kadın ile konuşmuyor ve beni herşeyden, herkesten kıskanıyor. Allah hocamızdan razı olsun, aklıma gelen her vakitte dua ediyorum, o olmasaydı ne yapardım bilmiyorum. İnşallah sizde sorunlarınıza çözüm bulursunuz. Sadece tavsiyem, bir medyumla anlaşmadan, ona para yatırmadan bir de hocamızla tanışın ki paranız yanmasın.
09-01-2020

   Ays*** Durm** - OSMANİYE

Konu:Soğutma Büyüsü

Arkadaşlar herkese selam, ben Aysel. İnşallah tüm sorunlarınıza sizde bir çok insan gibi çare bulursunuz. Benim eşim şiddet bağamlısı bir insandı. Beni hergün dövüyor, hakaret ediyordu. Ensonunda dayanamayıp, şiddet göreceğimide bilsem ondan boşanmak istediğimi söyledim. Beni öldürmekle tehdit edip, ne olursa olsun boşamayacağını söyledi. Tüm istediklerini yapıyordum, en sonunda kendimden soğutmayı denedim, ama olmadı hağla şiddet uyguluyor, hakaret ediyordu. Eşimden ayrılmak istediğimi yakın bi arkadaşıma anlattım, bana hocayı önerdi. Eşimden gizlice gittim, hoca bana kendisine inanmamı, güvenmemi ve dediklerini eksiksiz yapmamı söyledi. İnandım, güvendim, bana bağzı şeyler verdi ve dediği gibi uyguladım. Eşim benden soğmaya başladı, daha az şiddet uyguluyor, yanıma bile artık o kadar gelmiyordu. Sonradan eşim yanıma geldi ve, artık hiç şiddet uygulamamak istediğini, ve bana çok şiddet uygulayıp üzdüğü için, ayrılmak istediğini söyledi. Ve anlaşmalı bişekilde ayrıldık. Artık hiç şiddet uygulamıyor geçimli bir insan olmuş. Allah hocadan razı olsun, hem benim sağlığımı, hemde eski eşimin şiddet bağamlılığını kurtarmış oldu. Şuan duyduğuma göre görüştüğü bir kadın varmış ve süt liman bir adam bulduğundan çok şanslı hissediyormuş. Boşanırken de olsa kocama yardımım dokunduğundan, mutluyum. İnşallah sizde derdinize çare bulursunuz. Mutlaka hocamızın ilmine danışın, güvenin ona. Ben pişman olmadım, siz de olmazsınız ama ne olur kötü niyetlerle büyü yaptırmayın, kötü niyet döner dolanır sahibini bulur dostlarım.
08-01-2020

   Sad** Akb*** - ŞANLIURFA

Konu:Soğutma Büyüsü

Hocam merhaba ben Sade. Hatırlıyorsunuzdur, hani şu Urfa’lı olan var ya hocam. Ben size teşekkür etmek istiyorum. Yaptığınız işlem sayesinde oğlumla o kız ayrıldı. Onlar çok badireler atlatmışlardı ama bir türlü ayrılamamışlardı. Nedendir bilmiyorum oğlum kıza ne yaparsa yapsın, kız oğluma ne yaparsa yapsın bitmedi bir türlü. Sizi aradığımda çok umutsuzdum hocam, aşiret oğluma başka bir akrabamın kızını uygun görmüştü, benimki de durmadan “sevdiğim biri var zaten ve onunla evlenecem” diyordu da başka demiyordu hocam. Sayende hem aile içi saygınlığımızı geri kazandık hem de kültürümüze yabancı olan o kızın da hayatını yakmamış olduk, sana ne desem nası teşekkür etsem az hocam. Ailesini ve yuvasını kurtarmaya çalışan her arkadaşıma seni anlatıyorum durmadan, sahtekâr insanlarla zamanlarını öldürmesinler diye. Aldığın para da sonuna kadar helâl olsun, senden önceki aradıklarım neredeyse senin 2 katını istiyorlardı ve daha derdimi bile dinlemeden konuyu paraya getirenlervardı. Allah senden bin kez razı olsun, benim ailem düze çıktı, inşallah ihtiyacı olan herkesin de ailesi sayende toparlanır, kurtulur. Arkadaşlar hocamın dediği işlemleri harfi harfine uygularsanız, asla kötü sonuç almazsınız. Hocamız zaten bize gün veriyor, gerçi benim oğlanın olayında 10 güne falan demişti de bizimkiler 3 günde kıyamet kavga ayrılmışlardı. Yani size verilen güne kadar sabırla tüm işlemleri yapmanız lazım. O oradan, siz kendi yerinizden saatlerine bile dikkat ederek yaptığınızda, hocamın derin ilmi sayesinde bakın tereyağından kıl çeker gibi bitecek sorunlarınız.
06-10-2019

   Müni*** Yıld*** - AMASYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Sanırım bu medyum sayfaları, insanın en çıkmaza girdiğinde ziyaret edeceği yerler. Eskiden medyumlara, büyüye, cinlere asla inanmazdım, bir şeyle yapılan başka şeyle bozulur derler ya hani, ben de öyle düşünenlerdendim ama. Beni aldatan kocam, çocuklarla beni ortada bırakıp da pek sevgili yeni karısına ev düzene, ona bir hayat açana kadar. Çocuklarımı alıp gidecek bir yerim yoktu, insanlar bana acıyarak bakıyordu, gururum incinmişti. Ben o adam için ailemi yurdumu yaşadığım yeri terk edip gelmiştim. Şimdi de telefonun ucunda, 2. Numaralı dini nikah yetmez diyo, seviyorsan resmi de kıyacaksın diyor diye aranmıştım, kocam yeni karısına nikah vermek için boşanacağımızı söylemişti. Hocamızla tanışmam tam olarak bu anda başladı. Gözümü bi anlığına intikam hırsı bürüdü, aradım ve anlattım olanı biteni. “Kocanı geri mi istiyorsun” dedi, hayır o kadının kocamı terk etmesini istiyorum, terk edilmek nedir görsün istiyorum hocam dedim. Yardım edeceğini ve telefonu kapamamı istedi. Sonra kocamı aradım, 2 çocuk için de 2000er TL nafaka dedim, bunları baba ocağından getirmedim, bakacaksın yoksa yaptığın rezilliği mahkemede anlatırım bana da ödersin dedim. Kabul etti. Hocam da işlemi nasıl yapacağımızı, neler gerektiğini söyledi. Durumumdan dolayı Allah razı olsun benden sadece malzemelerin giderini aldı. Kendi emeklerinin ücretini benim için yok saydı. 1 ay içinde hepsi oldu bitti, kadın kocamı can arkadaşıyla aldatarak terk etmiş, kocam da ben gibi hem aldatılmanın hem de terk edilmenin gurur kırıklığını yaşadı. Şuan çocuklarımın nafakasıyla onlara bi bakıcı tuttum, kendim de işe girdim, evlilik yüzünden kaybettiğim özgüvenimi kazandım, yeniden bir birey ve “anne” olarak hayattayım Ne olduysa sayende oldu hocam, Rabb’im senden razı olsun.
25-01-2019

   Emr*** Alt** - ARTVİN

Konu:Soğutma Büyüsü

Selam arkadaşlar, ben 46 yaşında tek çocuk babası bir adamım, adım Emrullah. Eşimi kaybettim ve bir kızımla yaşıyordum. Kızım anası öldüğünde 11 yaşındaydı, büyüdükçe dertleri de büyür derler ya hani, bizimkisi de tam olarak öyle bir şeydi. İpsiz sapsız bir adamla sevgiliydi, bir sürü zararlı alışkanlığı vardı çocuğun. Kızıma zarar verecekti, bu evliliğe mani olmam lazımdı, ona gül gibi bakayım derken kendi hayatımı, kendi isteklerimi çöp etmiştim ben. İş yerinden bir arkadaşım, hocamızı önerdiğinde, “babası olarak bir şey yapamadım, bir medyum ne yapabilir ki”. Diyordum. Ancak dediğim gibi olmadı. Aradım hocamı, tek tek anlattım. Dedim ki bize ayırma büyüsü lazım sanırım, yavrumu yoksa kurtaramayacağım o adamdan. Sağolsun hocam bu konuda bana çok yardımcı oldu. Sadece 3 gün içinde yapmam gereken işlemlerin detaylıca anlatıldığı kargom elimdeydi, her şeyi eksiksiz bir şekilde yaptım, hocamızın dediğine göre 21 gün içinde işlem kendini gösterecekti. İlk haftanın sonunda, “baba, biz ayrıldık” diye yanıma geldi, kızım çok yorgundu, “onu seviyor musun” dedim kızıma, düşüncelerinin değişme hızı beni şaşırtmıştı. Kızım da 2 hafta öncesine kadar mükemmel biriyken, şuan her şekilde gözüne battığını anlattı. Senin ilmin sayesinde evladımın geleceği kurtuldu, Allah senden razı olsun hocam. Arkadaşlar insanların duygularını sömüren sahte medyumlara para kaybetmeye karar vermeden, bir kez de hocamıza danışın bence, mantıklı konuşması, yapamayacağına inandığı bir işleme asla girmemesi, beni gerçekten ruhanî varlıklara ve medyumların ilmine inandırdı.