Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Özellikle kadınların merak konusunu oluşturmaktadır. Sabun büyüsü hakkında bilgi vermeden önce büyü nedir? Nasıl yapılır? Gibi genel bilgiler vermek konunun daha net anlaşılmasını sağlayacaktır. 

Büyü herhangi bir kişi veya herhangi bir şeyi işi profesyonel anlamda bilen birinden alınan destekle etki altına almaktır. Büyü yapmaktaki amaç ise büyü yapılan kişiyi etki altına alarak hayatını yönetmektir. İnsanın hayatını alt üst edebilecek ve akışını değiştirmeye yönelik bu davranışlar belirli kurallar çerçevesinde yapılır. Büyüler yapılış amacına göre isimler alır. Yapılan büyüde niyet çok önemlidir yaptıran kişinin niyeti yapılan büyünün sonucu üzerinde çok etkilidir. 

Büyü Neden Yaptırılır? 
İnsanlar yapıları gereği başkalarının hayatını yönetme ihtiyacı hissedebilmektedir. Ya da her zaman hayatının istediği gibi gitmemesi insanları birtakım çözüm yolları aramaya yöneltir. İnsanlar birçok nedenle büyü yaptırmak isteyebilir. Kimi zaman aile içinde yaşanan bir huzursuzluk ve mutsuzluğun düzene girmesi yolunda yaptırılırken kimi zaman mutlu olmayan bir insanın mutluluk ile ilgili düşünceleri ile hareket etmesidir. Bazı durumlarda karşılıksız sevgisine karşılık bulmak amacıyla yapılabilirken kimi zaman ise kıskançlık hissi ağır basar ve karşıdaki kişinin iş hayatını bozmak amacıyla kısmet kapatma büyülerine başvurulmaktadır. Kötü niyetli yapılması ise insan hayatı üzerinde etkili olabilecek çok önemli felaketlere bile yol açabilecek derecede büyük sonuçlar doğurur. 

Büyü çeşitleri nelerdir? 
İnsanların duygu ve dürtüleri ile hareket ederek, bu konuda tecrübeli ve profesyonel anlamda hizmet vermekte olan medyum ve hocalardan yardım almak suretiyle yaptıracakları büyülerin isimleri yapılış nedenine göre değişiklik göstermektedir. En bilinen belli başlı büyü çeşitlerini şöyle sıralayabiliriz:

·      Kısmet açma büyüsü 

·      Bağlama büyüsü 

·      Soğutma büyüsü 

·      Kaşık büyüsü 

·      Sabun büyüsü 

Sabun Büyüsü Hakkında Merak Edilenler 
Kötü büyü çeşitleri arasında yer alan ve insanlık tarihi kadar eski olan sabun büyüsü yapılma nedenlerine göre farklı malzemeler kullanılan bir büyü çeşididir. Sabun büyüsü yaptırmaya karar veren kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli nokta sabun büyüsü yaptırmak istedikleri medyumu çok iyi araştırmaları gerektiğidir. Bu araştırmalar sonucu elde ettikleri bilgileri kıyaslayarak sonuca ulaşmaları gerekir. Sabun büyüsü kötü niyetle yapılsa bile bir aşk büyüsüdür. Sabun büyüsündeki amaç malzeme olarak kullanılan sabun eridikçe büyü yapılan kişinin de erimesidir. Bu erime fiziksel erimeden çok ruhsal bir erime olarak algılanmalıdır. 

Sabun büyüsü yapılırken dikkat edilmesi gereken bir dizi kural vardır. Öncelikle büyü yaptırmak istediğiniz hocanın bu işi son derece iyi yapabilen tecrübeli ve yapacağı büyüğünün gidiş yolunu çok iyi bilen Medyum olması gerekmektedir. 

Sabun büyüsü yapılan kişinin üzerinde birtakım etkiler görülmeye başlar. Sabun büyüsü etkisini 3 gün ile 10 gün arasında değişen bir sürede gösterecektir. 


Sabun Büyüsü Belirtileri 
Sabun büyüsü yapımı zor ve zahmetli fakat bir o kadar da çabuk tutan bir büyü türüdür. Büyü yapılan kişi üzerinde görülen özellikler herkeste aynı olmamakla genelde şöyledir; 

·      Sabun büyüsü yapılan kişi büyüyü yaptıran kişiye karşı ilgi ve aşk duymaya başlar. 

·      Sürekli dalgın ve gizemli hareket ve davranışlar göstermeye başlar 

·      Yaptığı hareketleri istek dışı yapmaktadır. 

Yaptırılan sabun büyüsü kötü niyetle yaptırılmış ise fiziksel ve ruhsal bozukluklara yol açabilmektedir. Hatta büyü yapılan kişiyi intihara bile sürükleyebilmektedir. 

Sabun büyüsü yaptırılacak medyum veya hocanın tecrübe ve bilgileri son derece önemlidir. Büyüyü yaptıracağınız medyumun yapacağı büyü ritüellerini çok iyi bilmesi ve uygulaması şarttır. Bu büyünün yapılacağı kişinin üzerinde yapılmış olan başka bir büyü varsa öncelikle onun bozulması gereklidir.