Papaz Büyüsü

İnsanlar ellerinden bir şey gelmeyen durumlarla karşılaştıklarında büyü yoluna başvurmaktadır. Büyü uzun yıllardır insanlar tarafından inanılan bir kurtuluş yolu olmuştur. Büyülerin arasında en bilinir olanlarından biri de papaz büyüsü olmaktadır.

Papaz büyüsü iyi veya kötü niyetli yapılabilen büyülerden biri olmaktadır. Genelde eşleri tarafından ilgisiz kalan kadınlar eşlerini kendilerine bağlamak amacıyla yapmaktadırlar. Sevdiği kişi tarafından ilgi görmek isteyen kişilerin aklına ilk gelen büyü papaz büyüsüdür.

Papaz büyüsünü yaptırmak için mutlaka işi bilen birinden yardım alınmalıdır. Yanlış yapılan bir işlem bile çok kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bu nedenle işi bilmeden büyü yapmaya çalışmak önerilmemektedir.

Papaz Büyüsü Neden Yapılır?

Papaz büyüsü neden yapılır sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Papaz büyüsü, kişi eşi veya sevdiği kişi tarafından ilgisiz kaldığında, terk edildiğinde veya sevdiği kişi tarafından soğuk davranışlara maruz kaldığında yapılmaktadır. Bunlar iyi niyetle yapılan papaz büyüsüdür.

Papaz büyüsü kötü niyetle de yapılabilmektedir. Örneğin evli bir erkeği veya kadını kendine bağlamak için papaz büyüsü yaptırarak eşlerinden ayıran kişiler vardır. Bu kişiler papaz büyüsünü kötü niyetle yaptırmaktadırlar.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevdiği kişiyi kendine bağlamak isteyen kişiler tarafından papaz büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabı merak edilmektedir. Papaz büyüsü yapılış şekliyle diğer büyülerden farklıdır. Bu nedenle papaz büyüsü yaptırırken uzman kişilerden yardım alınması gerekmektedir.

Papaz büyüsü yapılırken doğa üstü varlıklarla temas halinde olunması gerekmektedir. Bu büyünün yapılması için iblisler ve cinlerle bağlantı halinde olunmalıdır. Genelde bu varlıklar ile temas gece 12’den sonra sağlanır. Varlıkların yardımıyla tılsım hazırlanır.

Papaz büyüsü yaptırabilmek için bazı cisimlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu cisimler aşağıda belirtilmiştir.

  • Büyü yapılacak kişinin saç teli ve kılı
  • Büyü yapılacak kişinin kan ve deri örnekleri
  • Büyü yapılacak kişinin el veya ayak tırnakları
Belirtilen malzemelerin bulunması ve işin uzmanına verilmesi çok önemlidir.

 

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsü nasıl bozulur sorusu da sık sık sorulan sorulardan biridir. Bazı bireyler büyü yaptırdıktan sonra kendileri büyüyü bozdurmak istemekte, bazı bireyler ise kendilerine büyü yapıldığını fark ederek bu büyüyü bozdurmak istemektedirler. Bazı büyüler istisna olmak üzere yaptırılan bir büyü tekrar bozulabilir. Papaz büyüsü de yaptırıldıktan sonra tekrar bozulabilmektedir. Fakat büyü bozma işlemi hiç de kolay değildir ve işin ehli bu büyüyü bozmalıdır.

Papaz büyüsünün nasıl bozulacağı aşağıda maddeler halinde belirtilmiştir.

  • İşin uzmanları öncelikle büyünün var olup olmadığına bakarlar.
  • Büyü var ise dua ve tılsım hazırlarlar.
  • Büyünün bozulma işlemi için niyet edilir.
  • Hazırlanan dua ve tılsımlar geceleri uyumadan önce 3 kere aralıksız bir şekilde okunur.
  • Tüm bu işlemler 4 gün boyunca sürer.
Bu işlemlerin ardından iblis ve cinler büyü yapılan kişiden uzaklaşırlar. Böylelikle kişi papaz büyüsünden kurtulmuş olur ve kısa sürede kendini toparlamaya başlar.

Papaz Büyüsü Kimlere Yaptırılmalıdır?

Papaz büyüsü kimlere yaptırılmalıdır sorusunun cevabı merak edilmektedir. Tüm büyü çeşitlerinde olması gerektiği gibi papaz büyüsü de işin ehli ve uzman kişilere yaptırılmalıdır. Bu iş için medyum ve hocalar tercih edilmektedir. Büyüler ciddiye alınması gereken bir konudur ve hiçbir bilgisi olmayan kişiler tarafından yapılmaya çalışılmamalıdır.

Eğer bilginiz olmadan yalnızca belli kaynakları referans alarak kendi başınıza büyü yapmaya kalkarsanız geri dönüşü olmayan sonuçlar alabilirsiniz ve yaptığınız büyünün hiçbir etkisi olmaz. Bu nedenle büyü yaptırmadan önce ne yaptığını bilen işin uzmanlarından destek almalı ve papaz büyüsünü eşinin ehli insanların yardımı ile yapmalısınız.

Müşteri Yorumları

16-05-2022

   Ceren Dağdelen - ANKARA

Konu:Papaz Büyüsü

Deliler gibi sevdiğim bir adam vardı, öyle ki uğrunda büyüye, muskaya başvuracak kadar sevdiğim. Evliydi. Başka çarem yoktu benim olması için, isterseniz kınayın, ezin beni ama başka çarem yoktu beni alması için. Maral ben, bir aşiret kızıyım. Hocamı tanıyıp işlem yaptırdığım oğlanın adı da Yusuf. Evli ve benden 7 yaş büyük. Aslında ailesinin deyip de yaptıramayacağı hiçbir şey yok, ama Yusuf’un beni almaya niyeti yoktu. Hocamı internetten buldum, kendisine gelene kadar bir sürü medyum denen insanla iletişim kurdum. Ama hiçbiri güven veremiyordu, tam olarak beklentilerimi karşılayamıyorlardı. Hocamız başkaydı, önce iyi bir dinleyiciydi. Beni en etkileyen özelliklerinden biri de paranın en son mesele olmasıydı. Ama aşiret kızıydım zaten ben, hallederdim her şekilde. Hocamın da fikriyle papaz büyüsü yaptırmaya karar verdik. Çünkü bu büyü en tesirli olan aşık etme büyülerindenmiş. Yusuf hem beni sevmediği hem de evli olduğu için en güçlü büyüyü kullanmam gerekecekti. 3 günde Yusuf’la sık karşılaşır olduk, haftasında buluşmalara başladık ve 21 gün geçmişti ki henüz, Yusuf kuma olmamı teklif etti. Elbette olamazdım, tüm ilginin bende olacağına inansam da gururuma yediremezdim bunu. Üzülerek reddettim. Basit değilim ben dedim. Hocamın deneyeceğini söylemesi bile kâr etmemişti, 33 gün geçene kadar bekledim, sevdiğimden ses seda çıkmıyordu. Sonunda Yusuf’la karısının boşandıklarını duyduğumda çok şaşırmıştım. Hocam eğer sen olmasaydın ben bunu hayal bile edemezdim. Allah razı olsun.
16-05-2022

   Ayşen Şen - AMASYA

Konu:Papaz Büyüsü

Hocamıza teşekkürlerimi ve aldığım medyumluk hizmetinin ne denli başarılı olduğunu belki bu yorum sayesinde ifade edebilirim. Hayatım tamamen kötüye gidiyordu. İşten kovulmuş, yapmaya çalıştığım yüksek lisansımdan alıkonmuştum. Ailemle mutlu değildik, ayrı eve çıkmıştım ve kirayı ödeyemememden dolayı artık kovulmak üzereydim. Arkadaşım Nazlı ısrarla bu işin içinde nazar ya da büyü olduğunu ileri sürüyor ve beni bir medyumdan fikir almaya zorluyordu. Sonunda ısrarlarına dayanamadım ve aradım insanları. Öyle ilginç büyülerden ve öyle büyük ücretlerden bahsediyorlardı ki. Benim aklım ermezdi, erse de cebimdeki para yetmezdi. Hocamıza denk gelene kadar içimde hep bir keder oluştu, bu bataklığın kaderim olduğuna inandım, bir sihirli elin gelip beni kurtaracağını ummamaya başlamıştım artık. Aradığımda hocam güzelce derdimi dinledi. Bu hislerimin ne kadar zamandır benimle olduğunu sordu. Evimde ya da çevremde ilginç bir şey olup olmadığını sordu, sonra bakım yapmak için birkaç bilgimi istedi. 10 dakika sonra kendisini aradığımda bana biri tarafından bir papaz büyüsü yapıldığına dair bilgi verdi. Hocamızdan yardım isteyip işlemi bozdurmam gerekiyordu. Arkadaşlar arasında düşük bir ücret topladık, kendisi ne diyorsa yapıyordum. Lanetin benden kalktığını yavaş yavaş düzelen uykularımla hissediyordum. Hocam Allah senden razı olsun, sen olmasaydın başa çıkamayacağım birçok şeyle uğraşıyorum. Üzerimdeki papaz büyüsü etkileri hocamız sayesinde kalktıkça hayatta başarı kapılarımın açılmakta olduğunu fark ettim.
15-03-2019

   Seda*** Tur*** - MUĞLA

Konu:Papaz Büyüsü

Merhabalar herkese belki size yardımcı olur diye yazmak istedim. Bundan üç dört ay önce üzerimde bir kırgınlık , yorgunlukla başlayan daha sonra omurga ağrısı olarak devam eden rahatsızlıklarım vardı. Ne kadar doktor gezdiysek de sonuçlarım temiz çıkıyordu. Ama ağrılarım ve sıkıntılarım bana rahat vermiyordu. Bunun psikiyatrik bir durum olabileceğini düşünüp psikolog ve psikiyatriste gittiysek de hiçbir sonuç alamadık. Tüm her şey yolunda gözüküyordu. Artık ağrı ve iç sıkıntılarım geçmeyince bir medyuma gitmenin kötü olmayacağını düşündük. Medyumla ilk görüşümüzde üzerimde nazarın çok olduğunu, bunun benim sağlığımı etkilediğini söylediğinde annemle göz göze geldim. Anlattın mı diye sorduğumda kafa salladı o da şaşkındı. Medyum bunun çok yaygın olduğunu bazı insanların nazarı daha çok çektiğini ve nazardan daha çok etkilendiğini anlattı. İlk defa anlaşılmak hoşuma gitti. Çünkü son zamanlarda yalancı çobana dönmüştüm. Hastayım diye gittiğim her yer hiçbir şeyin yok deyip gönderiyordu. Medyum üzerimde muska taşıyıp taşıyamayacağımı sorduğumda daha önce taşımadığım için korktuğumu başka bir şey yapılırsa onu yapmak istediğimi söylediğimde beni kırmadı. Bir suyun için atılıp içilecek dualar yazdı. İnanmayacaksınız ama o suyu içtiğim üçüncü gün sanki yeniden doğdum. İçim ferahladı ağrılarım dindi. O zaman hem nazarın ne kadar büyük etkileri olduğunu anladım hem de medyumların ne kadar iyi olduğunu. Bazı şeyler sadece önyargıdır. Tekrardan teşekkür ederim.
03-02-2019

   Tun** Ard** - YALOVA

Konu:Papaz Büyüsü

Spritüelliğe olan merakım ve ilgim sayesinde medyuma gitmeye karar vermiştim. İyi ki de vermişim daha karşısına oturduğum da söyledikleriyle ağzım açık kaldı. İsmimden travmalara kadar her şeyi tek tek anlattı. Bu davranışının beni korkuttuğunu anladığında gülümseyerek benimle sohbet edip beni yatıştırdı. Enerjilerimiz inanılmaz uydu ve saatin nasıl geçtiğini anlamadım. Sanki bir medyumla değil beni senelerdir tanıyan uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımla konuşmuş gibi hissettim. Çıktığımda inanılmaz rahatlamış ve hafiflemiş hissettim. Korkulacak, kim ne der diye düşünülecek hiçbir şey yok her şey sizin kontrolünüzde ilerliyor. Konuşmak istemiyorum dediğiniz zaman kesinlikle üsteleme yapmıyor. İnanılmaz keyifli herkesin en az bir kere yaşaması gereken bir deneyim. Geçmiş hakkında her şeyi bildiği gibi gelecek hakkında da söylediklerinin çoğu çıktı. Önceden çok iyi olduğun ama artık görüşmediğin kişiyle bir sohbet yaşanacak demişti. Sabah uyanıp telefonu elime aldığımda hayretler içerisinde kaldım. Uzun zamandır görüşmediğim arkadaşım ‘Seni rüyamda gördüm iyi misin?’ yazmış. Konuştuk, dertleştik. Senin hakkında dedikodu yapan biri var dedi ve harf verdi. Yine bir iki hafta sonra yakın arkadaşımdan hakkımda yapılan dedikoduyu öğrendim ve şok oldum. Bu olay uzun zamandır varmış ama bana medyumla sohbetimizden sonra geldi. Biraz araştırıp kimin çıkarabileceği hakkında düşündükten sonra birkaç kişiye baktım olabilecek. Bu kişilerden birinin isminde medyumun söylediği harfler vardı. Her şey için teşekkürler. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.