Kocayı Geri Getirme Büyüsü

Kocayı Geri Getirme Büyüsü

Kocayı geri getirme büyüsü, adından da anlaşıldığı gibi evini terk edip giden kocalar için yapılan bir büyüdür. İlahi varlıklarla iletişime geçerek giden kocayı geri getirmeyi, sizlere yeniden aşık olmasını amaçlayan bu büyü evini terk edip giden eşler, sevgililer ya da sevdiğiniz ve sizi terk eden kişiler içinde uygulanabilmektedir.

Kocayı Geri Getirme Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Kocayı geri getirme için yapılan büyü giden kocanın tamamen vicdanına ve ruh haline yapılmaktadır. Seven kişiyi terk edip giden kocalar üzdükleri eşlerinin acısını öyle şiddetli hissederler ki en kısa zamanda vicdan azabı ile geçirdikleri günleri hatırlayıp bunun acısıyla evlerine geri dönerler. Bunun dışında geri getirme büyüsü başka amaçlar içinde yapılabilir. Terk eden sevgilinin geri gelmesi, evini ve çocuklarını bırakan eşin evine dönmesini, kaybolan maddi ve manevi eşyaların kendiliğinden ortaya çıkmasını, terk eden evlatların pişman olup geri dönmesini ve giden evcil hayvanların gelmesini de sağlar. Her ne kadar farklı amaçlarla da geri getirme büyüsü yapılsa da Havas ilimlerinde en çok aşk hayatında kocayı getirme büyüsü olarak yapılmakta ve o şekilde bilinmektedir.

Kocayı Geri Getirme Büyüsü Ritüeli Nasıl Yapılır?

Kocayı geri getirme büyüsünde birbirinden farklı manevi teknikler uygulanmaktadır. Kimi zaman hocaların hazırladığı tılsımlı sözcükler kullanılırken kimi zaman da manevi alemde farklı anlamları bulunan malzemeler kullanılmaktadır. Özellikle kocayı geri getirme büyüsünde bir medyumdan yardım alınmalı ya da ilahi varlıklarla iletişime geçmekten korkmuyorsanız siz de en kolay yapılan kocayı geri getirme büyülerinden birini evinizde yapabilirsiniz. Bu büyülerden en yaygın olanı kalple gideni geri getirme büyüsüdür.

Kalple Gideni Geri Getirme Büyüsü

Kalp ritüelini uygulamak isteyenlerin yapması gerekenler;

Kırmızı renkte bir karton alın, kartona büyük bir kalp çizip bu çizgilerden kesin. Kalbin yarısına kendi adınızı diğer yarısına kocanızın adınız yazın. Hazırlanan kalbe kocanızla ilgili istediğiniz diğer dilekleri de yazın. Daha sonra kalbi yatak odasının kapısının arkadaşına asın. 1 ay boyunca bekledikten sonra giden koca geri dönecektir. Tabi bunu yaparken unutmamak gerekir ki ilahi varlıklar siz bu işlemi yaparken çağırılmalı isimler ve dilekler sesli şekilde söylenmelidir. Böylece kocanız sizinle olan geçmiş güzel günlerinizi hatırlayacak, sizi eskisinden daha çok isteyecek ve barışmak için geri dönecektir.