Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü, sizi terk edip gitmiş olan sevgiliye ya da eşe yapılmaktadır. Eğer onu hala seviyorsanız ve dönmesini istiyorsanız bu büyüyü yaptırabilirsiniz. İstemediğiniz bir ayrılık yaşıyorsanız gideni geri getirme büyüsü ile de bilinen bu türü yaptırabilirsiniz. İkili ilişkilerde aşk oldukça önemli bir durumdur. Çiftlerin aralarındaki aşk bittiği zamanlarda ayrılık durumları yaşanabilir. Tam evlenme hazırlığı içindeyken terk edilme gibi bir durumla karşılaşmış olabilirsiniz. Sevdiğiniz insan sizi terk ettiğinde çok üzülürsünüz. Onun size dönmesi de sizi çok sevindirecektir. Bu durumda geri getirme büyüsü yaptırabilirsiniz.

Evli olan kişilerin yuvaları bazı sebeplerden dolayı yıkılma durumuna gelebilir. Çiftlerden birisi evi terk edebilir. Diğer eş bu durumdan hoşnut değilse ve eşinin geri dönmesini istiyorsa bazı yolları deneyecektir. Onunla barışmak için çaba sarf edecektir. Bu çabalardan bir tanesi de büyülerdir. Yapılacak olan bu ritüelde manevi yardım almak önemlidir. Gerçek amaca ulaşmak ve işin daha kötü boyutlara gelmemesi için büyüsel işlemlerde medyumlardan yardım almalısınız. Onların güçleri ve ilmi bilgileri büyülerin gerçekleşmesi için önemlidir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?
Geri getirme büyüsü yapılışı konusunda medyumlar farklı yollar izler. Öncelikle durumunuzu ve kimin geri getirilmesini istediğinizi medyumunuza açık olarak anlatmalısınız. Doğruları söylemeniz ve amacınızı bildirmeniz oldukça önemlidir. Buna uygun olarak büyünün yapılmasında farklı yollar izlenecektir. Resimle yapılan geri getirme büyüsü uygulanacaksa öncelikle sizi terk eden kişinin fotoğrafı sizden istenir. Bazı kişisel eşyaları da istenebilir. Büyülerde kullanılan bazı malzemeler de bulunmaktadır. Geri getirme büyüsü malzemeleri arasında bazı bakliyatlar, ip, kurşun kalem ya da farklı malzemeler kullanılır. Bunların çoğu medyumlarda bulunmaktadır. Sizden istenilen malzemelerin tedariki de oldukça önemli bir konudur.

Büyü yapılırken malzemeler üzerine tılsımlı sözler söylenmekte ve dualar okunmaktadır. Geri getirme büyüsü duaları medyumların bildikleri ve her büyüde mutlaka uyguladıkları bir konudur. Giden kişinin geri dönmesi büyü yapıldıktan sonra belli bir süreyi kapsamaktadır. Bu süreyi sabırla beklemek büyünün olumlu bir şekilde etkisini göstermesi için önemlidir.

Geri Getirme Büyüsü Kimler İçin Yapılır?
Geri getirme büyüsü çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar giden sevgili ya da eş için yapılır. Hatta hayatınızda önemli yerleri olan dostlarınız ve akrabalarınız için de yapılmaktadır. Sizin hayatınızda önemli yerlere sahip olan herkese bu büyü yapılabilir. Çeşitlerinden bahsedecek olursak;

·      Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü

·      Eşi geri getirme büyüsü

·      3 günde geri getirme büyüsü

·      Kaşıkla yapılan geri getirme büyüsü

·      Resimle yapılan geri getirme büyüsü

·      Mucize bir şekilde gideni geri getirme büyüsü

·      İple yapılan geri getirme büyüsü

·      Sakız büyüsü ile gideni geri getirme

·      Etkili geri getirme büyüleri

Geri Getirme Büyüsü Sonuçları Nelerdir?
En tesirli geri getirme büyüsü yaptırmak, istediğiniz sonuçları almanızı sağlayacaktır. Sizi terk eden kişi kendi isteği ya da çevrenin baskısıyla bunu yapmış olabilir. Pişman olmuş da olabilir. Büyünün sonuçları arasında onun size geri döndüğünü ve eskisinden daha bağlı olduğunu görebilirsiniz. Evli olan kişilerde yuvanın yıkılması oldukça üzücü bir durumdur. Hele ki çocuklar varsa daha vahim sonuçlar da ortaya çıkacaktır. Evliliğin kurtulması ve devam etmesi için giden eşin geri dönmesi önemlidir.

Bazı durumlarda evi terk eden genç bireylerde ya da iş ilişkilerinde ortaklığı bozan kişilerde geri getirme büyüsü oldukça etkilidir. Çocuklarınız bir hata yapmış ve sizden uzaklaşmış olabilir. Ya da ortağınız sizi bırakarak gitmiş olabilir. Bu durumlarda da onların dönmesi için büyü tercih edilir. Dikkat etmeniz gereken işinde uzman olan medyumla görüşmeniz ve ondan destek almanızdır.

Müşteri Yorumları

08-06-2021

   Sa*** Yılm*** - ÇANKIRI

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Sizinle medyumumuzla olan ve hayretler içerisinde kaldığım bir seansı anlatmak ve buradan medyumuma teşekkür etmek istiyorum. Daha önce izlediğim bir filmde medyumların ölen kişilerin ruhlarıyla irtibata geçip sizinle arasında köprü görevi kurarak konuşturduğunu görmüştüm. Bu beni çok etkilemiş ama bir o kadar da imkansız gelmişti. Medyumumuzu bulup ona böyle bir şeyi yapıp yapamadığını sorduğumda eğer karşı taraf kabul ederse yapabileceğini söyledi. Yanına gittim bana kiminle konuşmak istediğimi sordu. Dedem dedim, ben küçükken ölmüştü onunla tekrar konuşmak istemiştim. Sessiz bir biçimde bekleyip evet tamam hoş geldin diyordu tek bi yere bakıp. Deden geldi seni çok özlediğini söylüyor dedi nedense gerçekten dedem buradaymış gibi hissettim. Ama bunun gerçek olmayacağını biliyordum. Tam ben bunları düşünürken deden hala cüzdanında mı diye soruyor dedi. Anlamsız gözlerle baktım. Bana tekrar deden cüzdanında önemli bir şey olduğunu söylüyor dedi. Cüzdanımı açtığımda şaşkınlıktan önce dondum sonra da ağlamaya başladım. Dedemin verdiği son paranın üzerine kalemle son parası yazıp hatıra olarak cüzdanımda taşıyordum ama unutmuştum. Ağlamakla beraber hala nasıl olabileceğini düşünüyordum. Daha sonra deden seni çok seviyormuş artık gidiyor dedi. Yıllar sonra böyle bile olsa dedemle iletişim kurmak bana iyi geldi. Bu durum tesadüf olamayacak kadar netti ve beni olumlu anlamda etkiledi. Tekrardan teşekkür ederim medyumuma gerçekten yaşayabileceğim belki de en güzel deneyimdi.