Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsü, evlenme düşüncesini taşıyan ama bir türlü sevdiği insanda bu düşünce olmayan kişilere yapılmaktadır. Evlenmek oldukça değerli ve kutsal bir olaydır. Belli olgunluğa gelen ve kendini hazır hisseden kişiler evlenmek istemektedir. Bir yuva kurmak ve çoluk çocuğa karışmak hayali her genç kız ya da erkeğin düşündüğü bir olaydır. Ama bazı durumlarda kişiler evlenmekten uzak dururlar. Bir ailenin sorumluluğunu almak istemeyenler, maddi açıdan sıkıntıda olanlar, özgürlüklerine düşkün olanlar ya da evlilikle ilgili endişe taşıyanlar evlenmekten kaçmaktadır.

Kadına yapılan evlilik büyüsü ile sevdiğiniz bayanın sizinle evlenmesini sağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kadın bazı nedenden dolayı evlenme arzusunu kendinde hissetmiyor olabilir. Aynı durum erkekler için de geçerlidir. Erkeğe yapılan evlilik büyüsü, sizi oyalayan ya da evlenme konusunu hiç gündeme getirmeyen erkeklere yapılmaktadır. Büyü yapıldıktan sonra karşı tarafta birçok değişiklikleri fark edebileceksiniz. Dikkat etmeniz gereken evlilik büyülerinde uzmanlaşmış ve daha önceden yapmış olan medyumla çalışmanızdır.

Evlilik Büyüsü Neden Yapılır?

Evlilik büyüsü yapılış nedenlerini birkaç başlık altında inceleyebiliriz. Sevdiğiniz kişinin fikirlerini değiştirmek ve sizinle evlenmesi için ikna etmek için yaptırabileceğiniz gibi; evlenmeye yanaşmayan çocuklarınız için de yaptırmanız mümkündür. Ebeveynler olarak çocuklarınızın belli bir yaşa gelince evlenmesini istemeniz hakkınızdır. Neticede onun da iyi bir yuva kurması ve ailesinin olması sizin için oldukça güzeldir. Evlilik büyüsü neden yapılır? Birlikte inceleyebiliriz:

·      Sevgiliniz evlenme konusunu hiç konuşmuyorsa ve siz onunla evlenmeyi çok istiyorsanız evlilik büyüsü yapılabilir.

·      Nişanlınız evlenme tarihini devamlı erteliyorsa bazı korkuları ya da çekinceleri var demektir. Onun bu korkulardan sıyrılıp sizinle tez zamanda evlenmesi gerekir. Yakın tarihe gün alabilmeniz için evlilik büyüsü yapılır.

·      Evlenmenize engel olan kişiler sizin için sorundur. Sevgilinizle evlenmenizi onaylamayan anne, baba ya da yakın çevre olabilir. Onların fikrini değiştirmek ve evlenmenize razı olmalarını sağlamak için yapılır.

·      Evlenmeniz gerektiğini düşünüyorsanız ama bundan devamlı kaçıyorsanız buna çare bulmak için yapılır.

Evlilik Büyüsü Sonuçları Nelerdir?

Evlilik büyüsü, evlenecek bir adayın olmaması gibi durumlarda bile etki etmektedir. İnsanlar bazı zamanlarda evlenmek istedikleri halde kendilerine uygun eş adayı bulamazlar. Bu da onların ben hiç evlenemeyecek miyim düşüncesini hissetmelerine neden olacaktır. Yapılacak evlilik büyüsü ile kişinin evliliğe bir adım daha yaklaşması ve karşısına istediği kriterlerde birisinin çıkmasına sebep olmaktadır. Büyünün sonuçları olarak; sevdiğiniz kişinin sizinle evlenmek için can attığını ve bir an önce evlenmek için harekete geçtiğini görürsünüz. Bu büyü bozulmadığı sürece etkileri de devam edecektir. Ancak kötü niyetler taşıyan kişiler evlilik büyüsü bozma eylemi içine girebilirler.

Evlilik Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Evlilik büyüsü yaptırmak için bu işte uzman olan bir medyumla görüşmeniz gerekir. Ancak onun tecrübeleri ve ilmi büyünün tutmasını sağlayacaktır. Kişilerin bilinçsizce yapacakları büyüler doğru amaçtan ziyade istenmeyen sonuçları da beraberinde getirecektir. Sevgilinizin sizden uzaklaşması, evlenmesinden ziyade sizden soğuması bunlardan birkaçıdır. Evlilik büyüsü yapan medyum hocalar birçok özelliği taşıyorsa onlara güvenebilir ve yardım talep edebilirsiniz. Bu özellikler nelerdir?

·      Medyum hocanın daha önce bu büyüyü yapmış olması gerekir.

·      Görüştüğünüz medyum hocanın evlilik büyüsü hakkında olumlu sonuçlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

·      Medyum hocanızın Havas ilmine sahip olması önemlidir. Büyü içinde evlilik vefki çalışmaları da yapılmalıdır. İşinde uzman olan medyumlar bu vefkleri de yaparlar.

·      Medyumun ruhani varlıklarla iletişim kurabilen, altıncı hisleri güçlü ve okunması gereken dualar konusunda bilgili olması gerekir. Evlilik büyüsü duaları amacınıza ulaşmanız için önemlidir.

Müşteri Yorumları

30-06-2022

   Güler - ISPARTA

Konu:Evlilik Büyüsü

Tüm umutlarımın bittiği noktada tacettin hoca lile tnaıştım bir çok hocaya gittim ama bir türlü üzerimde bulunan büyü konusunda bana yardımcı olamamışlardı. Ama tacettin hocam kısa bir zaman içinde üzerimde yapılan büyünün etkisini yok ederek kısmetimin açılmasına vesile oldunuz ne diyim gerçekten çok iyi bir insansınız. Allah sizin gibi insanlara karşılaştırsın iyi niyetli insanları. Açıkça bu yorumu yapmakta çok geç kalmış olabilirim ama belki gerçek bir medyum arayışında olan kişilerin sizinle tanışmasına vesile olurum diye yazdım bu yazımı. Hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır Allah senden razı olsun