Evlenme Muskası

Evlenme muskası, evlilik çağına gelmiş olan herkese yapılmaktadır. Bazı kişilerin evlenmek istedikleri halde karşılarına hayırlı bir nasip çıkmaz. Bazıları da nasipleri çıksa da evlilikten hep uzak dururlar. Korkarlar ya da kaçarlar. Evlenmeleri gereken yaşı da kaçırdıkları zaman tamamen evlilikten kaçarlar. Oysa ki dinimizde evliliğin kutsal olduğu, herkesin evlenmesi gerektiği konusu üzerine birçok ayet ve hadis bulunmaktadır. “Evlenin, çoğalın! Çünkü ben kıyamet gününde, diğer ümmetlere karşı sizin (çokluğunuzla) iftihar edeceğim!” “Kimin evlenmeye gücü yetiyorsa evlensin. Çünkü evlilik, gözü haramdan alıkoyar ve iffeti en iyi şekilde korur…” gibi hadisleri de sizlere hatırlatmak isteriz.

Evlilikten korkan kişiler için, onların iyiliğini isteyenler evlenme muskası yaptırabilirler. Böylelikle kişilerin evliliğe bakış açısı değişecek ve daha sıcak bakacaklardır. Ayrıca sevdiğiniz kişi bir türlü evliliğe yanaşmıyorsa ve devamlı erteliyorsa o kişi için de evlenme muskası yaptırılır. Neticede sevgilinizle mutlu bir gelecek hayal ediyor olmanız oldukça normaldir. Evlenip çocuk sahibi olarak bir aile hayatı hedefliyor olabilirsiniz. Bu konuda sizlere medyum hocalar yardımcı olacaktır. Yapacakları muska ile evlenmekten uzak duranlar tez zamanda evlilik hayali kuracaktır.

Evlenme Muskası Nasıl Yapılır?

Evlenme muskası yapılışı hakkında merak ettikleriniz olabilir. Öncelikle bir kağıda safran mürekkebi ile dualar yazılmaktadır. Kişilerin isimleri yazılır ve geometrik şekillerle işaretler konulur. Allah’tan hayırlısı olması dilenir. Kişilerin evlenerek mutlu olmaları hedeflenir. Bu özel işlemi ve okunan duaları sadece ilim sahibi olan kişiler yapmalıdır. Evlenme muskası işe yarar mı? diye düşüneneler için şunu söyleyebiliriz ki; iyi amaçlar için yapılan bütün uygulamalar doğru kişiler tarafından yapılırsa etkileri hemen görülecektir. Evlilikten kaçan, uzak duran ya da bir türlü karar veremeyen kişiler için yapılan evlenme muskaları olumlu sonuçları beraberinde getirmektedir.

Sevdiğiniz kişiden evlenme teklifi bekliyorsanız ve bu bir türlü gerçekleşmiyorsa ona muska yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız muskayı sevdiğinizin evinde gizli bir yere saklayabilirsiniz. Başka bir yöntem de muskayı suda bekleterek bu suyu onun içmesini sağlayabilirsiniz. Uygulanacak olan yöntem medyumunuz tarafından sizlere söylenecektir.

Evlenme Muskası Etkileri Nelerdir?

Farklı amaçlar için muska yaptırmak isteyenler etkileri konusunu da merak etmektedir. Evlenme muskası etkileri yapıldıktan birkaç hafta sonra kendini belli edecektir. Bu etkileri şöyle sıralayabiliriz:

·      Evlilikle ilgili olumsuz düşünceler hisseden kişiler muskanın yapılmasından sonra evliliğe daha sıcak bakacaktır.

·      Birini evlenmesi için ikna etmeye çalıştığınız halde hep uzak duruyorsa ve kaçıyorsa fikirlerinde değişiklik görülür.

·      Sevdiğiniz kişiden evlilik teklifi almak için hazır olabilirsiniz.

·      Hiç evlilik konusunu gündeme getirmeyen kişilerin evlilik hakkında sohbetler ettiğini fark edebilirsiniz.

·      Evlenme muskası kişilerin kalplerine hükmederek yaşadığı ilişkiyi evliliğe taşıması gerektiği düşüncesini onlara vermektedir.

Evlenme Muskası Neden Yapılır?

Evlenme muskası, evlilikten uzak duranlar için yapıldığı gibi evlenmek için arayı karıştıranlara engel olmak için de yapılmaktadır. Şöyle ki; sevgilinizle ya da nişanlınızla evlenmek için gün sayıyor olabilirsiniz. İkiniz de bu evliliğin bir an önce olmasını istiyor olabilirsiniz. Ama evlenmenize engel olan kız ya da erkek tarafından kişiler olabilir. Bu kişiler sizin sevdiğiniz kişiyle değil başka biriyle evlenmenizi isteyebilir. Onlara önlem almak için de evlenme muskası tercih edilmektedir. Muskanın etkilerinden sonra o kişilerin de fikirleri değişecektir. Birbirini seven ama bir türlü evlenemeyen kişiler bir medyumla iletişime geçebilirler.

Görüldüğü gibi evlilik muskası iyi amaçlar güdülerek yapılır. Amaç kişilerin mutlu bir yuva kurmasını sağlamak ve sevdiklerine kavuşmasıdır. Sizlerin de bu tür ihtiyacınız varsa hemen işini iyi yapan tecrübeli bir medyumla iletişime geçebilir ve isteklerinizi ona bildirebilirsiniz.