Büyü Bozma

Büyü bozma kavramının önemi insanların büyüye maruz kalmaları durumunda daha çok kendini hissettirmektedir.  Kötü niyetle yapılan bir büyü, yapılan kişi üzerinde çok büyük maddi ve manevi zararlar vermektedir.  Büyü bozma konusundan bahsetmeden önce büyü nedir? Büyü neden yaptırılır? Konularında genel bir bilgi vermek konuyu daha net anlamamıza yardımcı olacaktır.

İnsanlar doğası gereği başka insanlar hakkında bilgi sahibi olmak ve onların hayatlarında söz sahibi olmak isterler. Kayınvalide, gelinim sözümden çıkmasın amacıyla, kocası karım beni daha çok sevsin amacıyla, karısı kocam bana sadık olsun amacıyla. Bu saydıklarımız büyü yapma nedenlerinin en masumlarıdır. Daha ileri gidilerek kin ve nefret duygusuyla hareket eden ve insanların akıl, ruh ve beden sağlığıyla oynamak amacıyla yapılan ya da yaptırılan büyüler insan sağlığı üzerinde ciddi hasarlar bırakmaktadır. Yapılan veya yaptırılan büyü nedeniyle intiharın eşiğine gelenlerin sayısı ise adeta konunun önemine atıfta bulunur niteliktedir. 

Büyü Bozma Nasıl Yapılır? 
Büyü bozma, bu işler hakkında geniş bilgi sahibi olan profesyonel medyum ya da hocalar tarafından gerekli ritüleller ve okumalar uygulanarak yapılmalıdır. Tecrübesi yeterli olmayan kişilere emanet edilmesi ise ters tepebilir. 

Bir kişi kendine yapılmış olan bir büyüyü fark edemeyebilir. Fakat ailesi ve arkadaşları kişinin hareket ve davranışlarını göz önüne alarak büyü yapıldığını hemen anlayabilir. Daha önceden yapmadığı hareket ve davranışları yapmaya başlaması, sürekli yorgun ve huzursuz olması ya da aşırı gergin ve sinirli olması içine kapanması halleri büyü yapılmış olabileceğine işarettir. 

En Etkili Büyü Bozma Yöntemleri Nelerdir? 

Etkili büyü bozma aslında yapılan büyünün ne amaçla yapıldığı ve uygulamada ne gibi malzemelerin kullanıldığıyla yakından ilgilidir. Peki bir kişiye yapılmış olan bir büyünün ne amaçla ve ne tür bir büyü olduğu nasıl anlaşılır? 

Bu konu çok önemli olması nedeniyle uzman bir medyumun tecrübeleriyle hareket etmek gerekmektedir. Büyü bozmaya yarayan birçok dua, tertip ve ritüller vardır. Fakat bu tarifleri kullanarak kişilerin kendi başlarına büyü bozma çalışması yapması kesinlikle yarar getirmez. Aksine işleri daha da içinden çıkılmaz hale getirecektir. 

Büyü bozma yöntemi, nasıl bozulmak istenen büyü yapılırken farklı ritüeller, okumalar ve yöntemler kullanılarak yapılıyorsa yine farklı yöntemler kullanılarak bozulmalıdır. 

En etkili büyü bozma yöntemleri şöyledir; 

Geri getirme büyüsü bozma yöntemi, kendi içinde farklı ritüeller uygulanarak bozulabilir. Örneğin boşanmış eşi geri getirme büyüsü uygulaması ile evi terk eden bir evladı geri getirme büyüsü elbette aynı olmaz. 

Büyü bozma duaları da büyü bozma yöntemleri içinde en sık kullanılan yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Ayırma büyüsünü bozma duası konuyu çok iyi bilen bir hoca ya da medyum tarafından yapılmalıdır. Bilgili ve okuması kuvvetli bir hoca tarafından şu dua okunmalıdır. 

Bismillâhirrahmânirrahıym* 

Allâhümme salli ve sellim alâ seyyidinâ muhammedin nebiyyür rahmeti es’elüke en ta’sımünâ bihî min cemîıl ahvâli vel âfâti ve tüdahhırnâ bihî min cemîıs seyyiât* Allâhümme innî tevesseltü ileyke bi elfi elfi kul hüvellâhü ehad min emâmî mededâ* Ve elfi elfi kul hüvellâhü ehad an yemînî teharrüzen sermedâ* Ve elfi elfi kul hüvellâhü ehad an yesârî yüncînî min şerrin ebedâ* İnnî lebistü der’allâhi ve dehaltül hısnel ezelî ve cealtü nefsî fî hıfzillâhi sandukal afvi akfâlühû lâ ilâhe illellâh. Muhammedür rasûlüllâh. Miftâhuhû lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azıym* 

Bu dua okunduktan sonra etkisi 3 ile 10 gün arasında etkisini gösterecektir. 

Müşteri Yorumları

16-05-2022

   Aslı - MANİSA

Konu:Büyü Bozma

Moral bozukluğumdan ne yapacağımı bilmiyordum. O bir şekilde kardeşimden ayrılmalıydı, kardeşime aşırı derecede bizi cephe aldırıyordu. Önce o kızı kötüleyerek işe başladım ama kardeşim ciddi derecede bir aşıktı. Sonra internetten ayırma büyülerine bakmaya başladım. Aklım gitmişti, medyum hocalar arıyordum. Ama hangisi dolandırıcı olmayan biriydi? 6 ay boyunca medyumlarla uğraştım. Birkaçına gereksiz para yedirdim derken hocamız çıktı karşıma. Son şansımdı, kardeşim o kıza düğün yapmaktan bahsediyordu ve bu da kızın resmen ailemize girdiğini kanıtlayacaktı. Hocamıza işin hassasiyetini anlattım, bana yardım edebileceğini söyledi. Bu işin en başında inanmanın geldiğini anlattı ve kesinlikle ona inanmam gerektiğini öğütledi. Hocamızın dediğini yaptım, sonuna kadar ona inanıyordum. Bu tek çaremdi. Kargoyla elime bir şeyler ulaştırdı, bazı görevler verdi. Bu görevlerin büyüyle bir alakası varmış. Hocama takıldığım her konuda sordum, aradım. Telefonları hep ulaşılırdı, aradığımda bazen ibadet ya da okuma zamanlarında işi bittiğinde kendisi bana döndü. Aile içinde ne şekilde hareket etmem gerektiğine kadar tüm detaylar hakkında eksiksiz bir şekilde beni bilgilendirdi. Sayenizde amacıma ulaştım ve sizin için bir teşekkür yorumu yazmak istedim. Çok sağ olun hocam, aldığınız para sonuna kadar helâl olsun. Diğer sahtekârlar gibi bencilce davranmadığınız ve önce danışanınızı düşündüğünüz için size sonsuz teşekkür ederim. Keşke sizi diğerlerinden önce tanımış olsaydım ve paramı gereksiz insanlara kaptırmadan önce size işlem yaptırsaydım.
06-08-2020

   Hani*** Dem*** - KAYSERİ

Konu:Büyü Bozma

Bir insanın hayatındaki her şey bir anda ters gitmeye başlıyorsa bunun altında kesin bir şey vardır. Bundan dört ay kadar önce hayatıma normal devam ederken birden her şey bozulmaya tüm işlerim terse gitmeye başladı. Hal böyle olunca evin içerisinde huzurumuz düzenimiz kalmadı. Ne yaptıysam ne kadar uğraştıysam boşuna her şey daha da kötü oluyordu. Ben böyle kara kara düşünüp dertlenirken annem bizim için medyuma gitmiş, okutalım belki nazar değmiştir diye. Medyum ona o eve büyü yapılmış büyüleri bulup bana getirin bozalım demiş. Annem bunları anlatınca ihtimal vermedim bir daha git diye yapıyordur dediysem de annem beni dinlemedi. Büyülere inanır onlardan çok korkardı. Eşimle bütün evi didik didik ettiler. İnanılır gibi değil ama üç tane muska iki tane de yazı buldular. Annem bunları eşimle medyuma götürdü. Birileri evimize kara büyü yapmış. Medyum tüm büyüleri bozmuş bize de bir koruyucu muska vermiş. Ben hala ihtimal vermiyordum. Bu küçük şeylerin hayatımı bozabileceğine ama bir hafta sonrası işlerim öyle bir yoluna girdi ki inanamadım. Çok şükür kısa sürede toparladım her şeyi. Artık ben de büyüye ve gücüne inandım. Allah annemden de medyumdan da razı olsun. Annem gitmese, medyum da bozmasa çok kötü şeyler olabilirdi. Allah kimseyi böyle bir derde düşürmesin. Kimseyi de büyü yaptırtacak noktaya getirmesin.
06-10-2019

   Ala** Sar** - KARABÜK

Konu:Büyü Bozma

Öncelikle yaptığınız her şey için teşekkür etmek istiyorum. Sayenizde başıma kötü olaylar gelmeden bana yapılan büyüyü çözdünüz. Böyle şeyler belki anlatılmaz ama hem medyumumuza teşekkür etmek hem de sizlere belki yardımcı olur diye yazma kararı aldım. Bir gün evimize aslında sürekli gelip gitmediğimiz uzaktan akrabalarımız oturmaya geldi. Her şey güzel. Sohbet muhabbet derken sonrasında misafirleri yolcu ettik. Onlar gittikten sonra odama biraz uyumaya geçtim. Uyanana kadar görmediğim kabus kalmadı. En sonunda çığlık çığlığa uyandım, annemler de bende olanlara anlam veremeyip sıradan kabusa bağladık. Ama gün geçtikçe kabuslarımın korkunçluğu artıyor. Uyuduğum uyku beni dinlendirmiyor daha sersem yapıyordu. Temizlik yaparken yastık kılıfını değiştirirken elime yastıkta bir sertlik geldi. Açıp baktığımda hayretler içerisinde kaldım. Hemen anneme haber verdim. Annem sana biri büyü yapmış bu onun muskası dedi. Hemen tanıdık birini arayıp medyuma daha önce gelip memnun kalan arkadaşından medyumumuzun numarasını aldık. Muskayla beraber geldiğimizde daha söylemeden bana bakıp sana büyü yapılmış güzel kızım dedi. Hepimiz şaşırdık çünkü annem sadece randevu almış hiçbir şey anlatmamıştı. Bize büyünün ne olduğunu nasıl neden yapıldığını anlattı. Ve bir saatlik randevumuzda büyüyü bozdu. O gün bugündür evimize gelenlere dikkat ediyoruz. Allah korusun daha büyük zararlar da görebilirdik. Siz de mümkün olduğunca evinize aldığınız kişilere dikkat edin. Onları uyuduğunuz yerlere mahremiyet sebebinden sokmayın. Hiç ummadığınız insanlar ummadığınız şeyler yapabilir. Allah kötüye fırsat vermesin.
08-08-2019

   Remz*** Güld*** - AKSARAY

Konu:Büyü Bozma

Ne yaşadığımı, ne zor günler geçirdiğimi bir ben bir Allah biliyor. 2 senelik evliliğimizde hiçbir sorun olmadan her gün çoğalan aşkımızla eşimle çok mutluydum. Annesinin beni istememesi, arkamdan söyledikleri bile umrumda olmuyordu. Bir haftalık iş gezimden geldikten sonra bir şeyler ters gitmeye başladı. Eşim benimle sohbet etmiyordu. Küçük olaylardan bile kavga çıkarıyordu. Bıraktığım adam gitmiş yerine sanki yenisi gelmişti. Geçici bir durum olduğunu düşünüp ilk zamanlar alttan aldıysam da zamanla işler çığrından çıkmaya başladı. Ben de bir süre ayrı yaşamamanın ikimiz için de iyi olacağını düşünüp annemlerin yanına geldim. Onlara durumu anlatıp artık beni sevmiyor galiba hayatında başkası var dedim. Aşkımızın büyüklüğünü bildikleri için iki üç haftada bitmez dediler. Bir gün bu olaylar konuşurken yengem seni bir medyuma götürelim belki büyü yapılmıştır dedi. Çaresizlikten teklifini kabul ettim. Medyuma gittiğimizde olayı anlatınca bakalım dedi. Ruhlarla iletişime geçip senin kocanın yediği yemeğe büyü katmışlar aranızı bozmuşlar dedi. Olmaz kim yapar eder derken yengem sen yokken yediği yemeklerde vardır dedi. Medyum bozduktan sonra büyüyü kimin yaptığını öğrenebilir miyiz dediğimde söylemek istemedi. Harf verdi bir de bu kişiyi uzağında arama dedi. Eve dönüp eşime sanki muhabbet ediyor gibi ben yokken yemek işi seni zorladı mı sürekli dışarıdan mı yedin dedim. O da yoo annem her gün yemek getirdi bana dediğinde başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Olmaz dedim, yapmaz oğluna bu kadarını ama medyumun verdiği harfler bile uyuyordu. O gün bu gün ne kimsenin getirdiğini yerim ne yediririm. Bu işler çok korkunç ve beklenmedik insanlardan çıkıyor. Buradan büyü bozup tekrar mutlu olmamızı sağlayan medyumumuza teşekkür ediyorum.
20-02-2019

   Song** Alt** - KAYSERİ

Konu:Büyü Bozma

Bundan bir iki ay önceydi. Görümcemin uzun süredir devam eden bir ilişkisi vardı. Artık adı konulup yaza da düğün yaparız derken görümcem bir gün ben onu sevmiyorum evlenmeyeceğim dedi. Kavga etmişlerdir, üstüne gitmeyelim, kendileri çözerler dedik. Ama düzelmedi, bir hafta sonra ben başkasını seviyorum onunla evleneceğim dediğinde hepimiz eşekten düşmüşe döndük. Bu burada kalmadı, gün geçtikçe görümcem daha agresif daha mutsuz olmaya başladı. Ne yapacağımızı ne söyleyeceğimizi bilemedik. Bir gün cüzdanından bir kağıt düştü, çaktırmadan hemen aldım. Üstünde Arapça bir şeyler yazıyordu galiba. Filmlerde gördüğüm kadarıyla bunun büyü olabileceğini düşünüp hemen kayınvalideme söyledim. Kayınvalidem görümcemin eski sevgilisinin annesinin gittiği medyumun numarasını almak için aradı. Kadın, isterseniz ben sizi götüreyim dedi. Ertesi gün üçümüz medyuma gittik medyuma bulduğumuz kağıdı verdik. Bunun bağlama büyüsü olduğunu yapılan kişinin niyet edilen kişiye kör kütük aşık olduğunu ve mantıklı karar veremediğini söyledi. Biz hemen büyüyü bozmasını istedik, bir iki günlük seansla büyüyü bozdu medyumumuz. Görümcemin davranışları büyü bozulduğunda düzeldi. Yaptıklarına anlam veremediğini bunların nasıl olduğunu sorduğunda biz de anlattık. Tüm herkesten yaşananlar için özür diledi, diğer çocuğu bıraktı ve bir daha görüşmeme kararı aldı. Çok uzatmadan sevdiğiyle evlenecek. Allah kimseyi bu büyü işlerine bulaştırmasın. Çok kötü gerçekten… O kağıt düşmese belki de görümcem daha fena olacaktı. Allah medyumumuzdan razı olsun.