Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü, iyi amaçlar güdülerek yapılan çeşitlerinin yanı sıra kötü amaçlar için de yapılan bir büyü türü olmaktadır. Genellikle birbirini seven kişilerin sadece partnerine bağlı olması ve gözünün ondan başkasını görmemesi için yapılmaktadır. Kadın sevdiği erkeğe yaptırabildiği gibi; erkek de sevdiği kadın için yaptırmaktadır. İkili ilişkilerde bazen taraflardan birisi partnerinin kendine olan bağlılığından tereddüt etmektedir. Bu büyü ile onu kendisine bağlayabilir ve güzel bir beraberliği hedefleyebilir. Üçüncü kişilerin sevdiği insanların mutluluğu için de bu büyüyü yaptırdıkları görülmektedir.

Bağlama büyüsü bekar ve evli kişilerin başvurdukları bir büyüdür. Bekar olanlar, sevdiği insanın sadece kendisi ile ilgilenmesini, farklı şehirlerde olsalar bile sadece kendisini sevmesini istedikleri için bu büyüyü yaptırırlar. Evli olan kişilerse; eşlerinin başka kadın ya da erkeklere bakmaması için yaptırırlar. Bağlama büyüsü yaptıranlar, büyünün etkisiyle mutluluğu eşlerinin yanında bulurlar. Onların yanından ayrılmak istemezler. Birbirine sadakatle bağlı olan evli çiftler mutlu bir evlilik hayatı yaşarlar. Çocukları varsa onlar da mutlu bir ev ortamı içinde büyürler. 

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Bağlama büyüsü çeşitleri oldukça fazladır. Bunlardan bazıları iyi amaçları hedeflerken bazıları kişilere zarar verebilir. Çeşitlerini ve amaçlarını şu şekilde özetleyebiliriz:

·      Kendine bağlama büyüsü, sevgiliniz, eşiniz ya da çocuklarınız size bağlı kalsın, size önem versin ve sizin etkinizde olsun diye yapılmaktadır.

·      Muhabbet ve sıcaklığın artması için yapılan bağlama büyüsü, sevgililer ve eşlere yapılmaktadır.

·      Göz bağlama büyüsü, gözü dışarıda diye adlandırdığımız evli erkeklere ve kadınlara yapılır. Böylelikle kişinin gözü büyü yaptırandan başkasını görmez.

·      Dil bağlama büyüsü, sizin için kötü konuşan, mutluluğunuzu çekemeyen ya da ortalığı karıştıran kişilere yapılarak onların size zarar vermesi engellenmiş olunur.

·      Erkeklik bağlama büyüsü, başka kadınlarla ilgilenen erkekler için yapılan bir türdür. Bu büyü ile erkek sadece karısı ile cinsellik yaşar. Başka kadınlara karşı cinsellik yaşayamaz.

·      Eve bağlama büyüsü, evden dışarıda çok vakit geçiren kişilere yapılır. Bu kişiler eş ya da çocuklarınız olabilir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler büyünün nasıl yapıldığını da merak etmektedir. Tüm büyüler medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Kişiler bilinçsizce kendi yöntemleri ve kulaktan dolma bilgilerle büyü yapmaya kalkışırlarsa olumsuz sonuçlarla karşılaşacaklardır. Büyülerin yapılma şekli ve uygulanan ritüeller medyum hocaların bilgisi dahilindedir. Farklı olan bağlama büyülerinde değişik malzemeler kullanılmaktadır. Bunlar bazen farklı bakliyatlar olurken bazen de kişinin özel eşyaları olabilir.

Bağlama büyüsü malzemeleri arasında en çok kullanılanlar; kaşık, nohut, saç teli, fotoğraf, tırnak, adet kanı, ip, sicim olmaktadır. Birlikte çalışacağınız medyum hangi malzemeler kullanması gerektiği konusunda sizlere gerekli bilgiyi verecektir. Sizden istedikleri haricinde kendisinde de bu malzemelerden bulunmaktadır. Büyü yapılırken ve yapıldıktan sonra bağlama büyüsü duaları okunur. Bu dualar medyum hocaların bilgisi dahilindedir. Büyüden sonra sizden dua okumanız da istenebilmektedir.

Bağlama Büyüsü Sonuçları Nelerdir?

Bağlama büyüsü sonuçları olarak size bağlı bir sevgili ve eş bulabilmeniz mümkündür. Aradığı sevgiyi ve mutluluğu sadece sizin yanınızda bulan ve sadece sizinle birlikteyken mutlu olan kişiye bu büyü ile kavuşabilirsiniz. Bazen kötü giden ve yıkılmak üzere olan evliliklerde bu oldukça önemlidir. Yuvalar yıkılmaktan kurtulur. Mutlu ailelerin devamı için yapılması şart olabilir. Sevdiğiniz insanın size bağlanması ve onunla mutlu bir ömür geçirmek istiyorsanız bağlama büyüsü hakkında bir medyumdan yardım talep edebilirsiniz.

Medyumların birçok ritüeli ve manevi uygulamaları yapmaya bilgi ve tecrübeleri yeterlidir. İhtiyacınız olan bağlama büyüsü ile ilgili türü medyumunuza bildirerek yapılmasını talep edebilirsiniz. Genellikle bir ya da iki hafta gibi bir süre sonunda büyü yaptırdığınız kişideki değişiklikleri gözünüzle görebilirsiniz.

 

Müşteri Yorumları

30-06-2022

   Murat - ADANA

Konu:Bağlama Büyüsü

hocam size ne kadar teşekkür etsem ne desem az gelir inanın beni sevdiğim insanla yeniden yana yana getirerek aramızda kopuklukları bağlama büyüsü ile güçlenmdirdin ya allah ne muradınız varsa versin. Ben hiç inanmamıştım bir çok medyumdan sonra sizin de açıkcası sadece paramı alacağınızı düşünmüştüm ama siz aksini orta çıkardınız demek ki gerçek sizin gbi uzman medyumlarda varmış çok teşekkür ederim size hocam
29-05-2022

   Selin - KIRIKKALE

Konu:Bağlama Büyüsü

Ben anneme babama aşık bir çocuğum. Küçüklüğümden bu güne kadar onlardan ayrılmaktan hep korkmuşumdur. Öyle ki parka bile arkadaşlarımla gidemezdim. Ben neredeysem mutlaka onlar da orada olurlardı. Biliyorum bu kadarı abartı ama büyütülmeden kaynaklı bir durum sanırım. Evin nazlı kızı olmanın etkisi büyük anlayacağınız. Her neyse yaşadığım olayı anlatayım en iyisi. Dünyanın en mutlu ailelerinden birine sahiptim. Annemle babam 25 yıldır evli olmalarına rağmen birbirlerine olan sevgileri bir an olsun azalmamıştı 2 yıl öncesine kadar.2 yıl önce sudan bahanelerle başlayan kavgalar yüzünden kısa sürede boşanma noktasına geldiler. Resmen dünyan yıkıldı. İkisini de öyle seviyordum ki ayrıldıklarını düşünmek bile bana acı veriyordu. Kısa sürede hayattan keyif almamaya başladım. Ders konusundaki tüm motivasyonum düştü. Bu halimi fark eden kardeşim gibi sevdiğim saneme açtım durumu. Ne yapacağımı bilemez halde ağlarken bana Deste hocadan bahsetti. İnternetteki iletişim bilgileri üzerinden konuşmaya başladık. Kendisine ailemi ne kadar sevdiğimden bahsettim. Ayrılmalarını istemediğimi anlattım. Beni anlayışlı bir şekilde dinledikten sonra onları yeniden bir aile yapmak için bağlama büyüsü yapacağını anlattı. Bunun için ne yapmamız gerektiği hakkında bilgi verdi. Benim de onayımla çalışmalara başladık. Gereken dualar, tılsımlar hazırlandı. 1 aydan kısa bir sürede ailem eski huzurlu günlerine geri döndü. Şükürler olsun yine hep bir aradayız. Hocam olmasaydı bu günler ancak rüya olabilirdi. Kendisine sizin de yanınızda çok teşekkür ediyorum. Hocamızı kesinlikle tavsiye ederim.
29-05-2022

   Asiye - MANİSA

Konu:Bağlama Büyüsü

Sizlere İstanbul’dan yazıyorum. Ben evlendikten 10 yıl sonra bin bir zorlukla anne olan, çocuğu için ölecek bir kadınım. Yanlış anlaşılmasın her kesin çocuğu kendisi için değerli elbette. Ama zor bulunanın değeri her zaman başka oluyor. Bir sürü tedaviden sonra 34 yaşında anne olabildim. Şuan 45 yaşındayım. Sanırım tek çocuk olmasından dolayı oğlumu çok fazla şımarttım. Ne isterse yapılmasının verdiği rahatlığı yakaladığı için okula başladığı andan itibaren dersleri umursamayan, sorumsuz bir çocuk oldu. Arkadaşları okumaya başladığında benimki daha harflerin yarısına gelememişti düşünün. Özel öğretmen tuttum, ödüller vererek ders yaptırmaya çalıştım ama nafile. Gün geçtikçe okuldan soğuması bir yana, hareketleri de değişmeye başladı. Dersin adı geçtiğinde hırçınlaşmaya başladı. Her gün öğretmeninden şikayet almaktan bıkkınlık geldi. Ne yapacağımı bilemez haldeyken kayın validemin de ısrarı ile derslerine bağlansın diye büyü yaptırmaya karar verdik. Araştırdık soruşturduk hocamızı bulduk. Kendini hoca diye tanıtan diğerlerinin aksine önceliği sorunu çözmeye verdi. Bu da içimi rahatlattı açıkçası. Benden istedikleri materyalleri teslim eder etmez çalışmalara başladık. ne zaman kafama bir şey takılsa istediğim an hocama sorabildim. Sabrıyla, ilmiyle bana çok destek oldu. Kısa bir süre sonra oğlum derslerine sıkı sıkı sarılmaya başladı. Şimdi öğretmeni de ben de çok mutluyuz. Arkadaşlarına yetişti, artık ben yapma biraz dinlen dediğimde bana kızıyor. allah hocamızı başımızdan eksik etmesin.
29-05-2022

   mert - BURDUR

Konu:Bağlama Büyüsü

Selamlar arkadaşlar. Adım mert. Size anlatacağım olayı belki bir başkası yapsaydı ciddi tepki verebilirdim. Ama insan sevdiği zaman maalesef hiçbir şeyi gözü görmüyor. Küçük yaşta görücü usulü ile evlendirildim. Sevgi nedir bilmeden, aileler olacak dedi ve evlendik. Bu evliliğin en güzel hediyesi olan dünya güzeli kızım Rüya oldu. Onun için evliliği sürdürmeye çalıştıysam da bir süre sonra başaramayacağımı anladım ve kızım 2 yaşındayken ayrıldık. Anne çocuğu istemediği için velayetini ben aldım. Ancak zaman geçtikçe hem kızıma iyi bir anne, hem de aşık olabileceğim bir kadının hasretini çekmeye başladım. Ayrıldıktan 3 yıl sonra bir kadınla tanıştım. Simay, benim mutluluk nedenim oldu. Onu her gördüğümde aşkın ne olduğunu tekrar hissediyordum. İster kaybetme korkusu deyin, ister yalancı taktir sizin ama, ona kızımdan uzun süre bahsedemedim. Evlenme kararı aldıktan sonra tüm cesaretimi toplayıp anlattım fakat maalesef kızımı kabul edemeyeceğini söyledi. Darmadağın olmuştum. Sevdiğim kadını kaybedemezdim. 2 arada kalmak derler ya aynen o durumdaydım. Tam bu anlardan birinde arkadaşımın tavsiyesiyle Deste hocamı tanıdım. Başımdan geçenleri anlattım. Çok içten, anaç bir insan. En ince ayrıntısına kadar başımdan geçenleri anlattırıp Beni uzun uzun dinledi. Bağlama büyüsü ile sevgilimi kızıma bağlamaya karar verdik. Zaman kaybetmeden işlemlere başladık. Kısa sürede kızım ile sevgilimin arası düzeldi. Artık oda kızımı en az benim kadar seviyordu. Allah hocamın ne muradı varsa versin.
29-05-2022

   Melis - ANTALYA

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhaba arkadaşlar. Adım Melis. Yaşadığım olay bundan 3 yıl önce gerçekleşti. Şuan 25 yaşındayım. Şu anki eşimle 5 yıl sevgili kaldık. Adı Ahmet. Bu sürecin ikinci yılında saçma sapan sebeplerle tartışmaya başladık. Olaylar öyle bir hale geldi ki artık kontrol edemiyordum. Birbirimizden kopmak üzereydik. Ben ayrılmamak için saçma sapan şeyler yapıyor; kendimden tamamen uzaklaştırıyordum. Ne yapacağımı düşündüğüm bir gün internette boş boş dolaşırken bir korku hikayesine rastladım. Açıkçası oldukça ilgimi çekti. Orada büyü olayını öğrendim. Biraz daha araştırdığımda bağlama büyüsünü buldum. İçime bir anda umut doldu. Bu sayede sevgilimi geri kazanabilirdim. Uzun uzun araştırdıktan sonra pek çok hocayla görüştüm. Ancak hepsinin önceliği paraydı. İç sezilerime güvenirim. Hiçbiri bana samimi gelmedi. İyice umudumu kaybetmişken internette hocamızla karşılaştım. Kısa bir telefon görüşmesi yaptık. Sesini ilk duyduğumda içim ısındı. Diğerleri gibi ilk önce paradan bahsetmeden beni dinledi. Sorunumla kendi sorunu gibi ilgilendi. Neler yapmam gerektiğini, nelere ihtiyacımız olduğunu ayrıntılı şekilde anlattıktan sonra hemen işlemlere başladık. Söylediklerini harfi harfine yapmaya başlamamın üzerinden 2 hafta geçmişti ki Ahmet’ten mesaj aldım. Benimle buluşmak istediğini yazmıştı. Görüştüğümüzde beni özlediğinden, bensiz yapamadığından bahsetti. Hocam sayesinde kaybettiğim mutluluğu yeniden buldum. Allah ondan razı olsun. Hepinize tavsiye ediyorum. Hem insanlığı, hem ilmi çok kuvvetli. Diğerleri ile zaman kaybetmeyin. Hem zamanınıza hem paranıza yazık.
25-10-2021

   Hati*** Yorul*** - SAMSUN

Konu:Bağlama Büyüsü

Oğlum ve gelinim evleneli daha iki sene oldu. Birkaç ay önce gelinim ağlayarak eve geldi. Ne olduğunu sorduğumda oğlumun başka bir kadınla birlikte olduğunu ve artık eve gelmez olduğunu söyledi. Benim oğlum öyle şey yapmaz diye kızdım önce. Hemen oğlumu aradım ve eve gelmesini söyledim. Oğlum eve geldiğinde zil zurna sarhoştu. Daha önce bir kere bile alkol içtiğini görmediğim çocuğumu bu halde görünce başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Bir arabadan indi. İndiği arabada iki kadın ve bir adam daha vardı. Kim diye sorduğumda arkadaşlarım eve bıraktı dedi ama öyle arkadaş olmaz olsun. Tekin insanlar olmadıkları her hallerinden belliydi. Ertesi gün konuyu eşime açtım. Çocuğu biraz soruşturalım takip edelim dedim. Eşim de anlattıklarıma şaşırdı ama tamam dedi ses etmedi. Bir hafta kadar takip etti. İş arkadaşları oğlumu alkol içilen yerlere musallat etmiş. O gün arabadakiler de o insanlarmış. Hatta çocuğum sağa sola borçlanmış. Duyunca iyice sinirlerim bozuldu ne yapsam nerelere gitsem bilemedim. Aldım gelinimi hocamın yolunun tuttuk, derdimizi bir bir anlattık. Hocam sağolsun bizi dinledi, yardımcı oldu. Oğlum evine eskisi gibi sadık olsun diye bağlama büyüsü yaptı hocam. Gün gün oğlumun değişmeye başlığını görüyorduk. Artık eskisi gibi işine gidip evine gelmeye başladı. Çok şükür hocamın büyüsü tuttu. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az kalır.
11-05-2021

   Serm*** Ka*** - VAN

Konu:Bağlama Büyüsü

Arkadaşlar size tavsiyem kocalarınızı başka kadınlara yedirmeyin. Binbir emekle çalışıp didinerek edindiğiniz evliliğinizi kimse gelip bozamasın. Benim kocam tır şoförü işi gereği yurt dışına gidip gelmesi gerekiyor. Yıl 2017 bir gün yine yurt dışına gittiği sırada eve bir telefon geldi. Biz de ev telefonu annem cep telefonu kullanamadığı için bulunuyor. Bu zamanda kim kimi evden aramış! telefon çalınca şaşırdım. Açtığımda bir kadın kocamdan hamile olduğunu söyledi. Ben kocamdan boşanacakmışım onun çocuğu babasız büyümeyecekmiş. Bir senin mi çocuğun var benimde üç tane aslan gibi oğlum var. O kadar sinirlendim ki anlatmaya kelimeler yetmez. Sen evli adamdan çocuk yap bir de karısını arayıp boşan de yüzsüzlüğün böylesi. Kocama eve gelene kadar bir şey demedim ki söyleyince yüzünün ifadesini göreyim. Telefon görüşmesinden bir ay sonra kocam eve geldi. Hem de yanında bir kadınla. Kan beynime sıçradı. Kadın hamile olduğu için sokağa atamazmış bir de utanmadan böyle açıklama yaptı. Ben de kocamı kaptıracak göz var mı! hemen Tacettin Hocama gittim. Durumu anlattım. Kocamın evine bağlı bir erkek olması için hocam büyü yaptı. Kocam o kadının yanına pek yanaşmıyor geceleri benimle uyuyordu. Kadın adeta kumam olmuştu. Bizde kaldığı 4 ay boyunca kadının karnı büyümeyince şüphelendim ve zorla test yaptırdım. Kadın meğer hamile değilmiş kocamı kandırmış. Allah’a şükür o kadından da kurtulmuş oldum. Şimdi kocam dizimin dibinde hocama teşekkür ederim.
27-12-2020

   Neba** Adıy*** - GİRESUN

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhabalar. Ben Nebahat. Benim sorunum gelinimle ilgiliydi. Oğlum ve gelinim severek evlendiler. Kendisi pek aile yapımıza uygun olmamasına rağmen oğlum sevdiği için karşı çıkmadım. İsteme, söz, nişan ve düğün süreçlerinde bitmek bilmeyen bir sürü istekleri oldu. Adet, gelenek, görenek adı altında maddi manevi çok zor durumlarda kaldık. Ancak yine de oğlumun mutluluğu için hepsine göz yumdum. Neticesinde düğünümüzü yaptık. Gayet mutlu bir evlilikleri var. Ancak evlendikten sonra oğlum bizden uzaklaştı. Gelip gitmek şöyle dursun arayıp sormuyordu bile. Aradığımızda da üstün körü birkaç kelime konuşup kapatıyordu. Hatta bazen tersliyor ya da telefonu hiç açmıyordu. Buna karşılık gelinim ve onun ailesiyle çokça zaman geçiriyordu. Bir terslik olduğunu anladım. Eltimin ısrarlarıyla medyum hocamla görüştüm. Hocam bana gelinimin kendisine ve ailesine karşı bağlama büyüsü yaptırdığını ve oğlumun bu yüzden bizden uzaklaştığını söyledi. Büyüyü bozmak için gerekli her şeyi tek tek anlattı. Ben de hiç aksatmadan hepsini yerine getirdim. Birkaç gün sonunda sonuç almaya başladık. Oğlum kendisi bizi aramaya başladı. Gelip gitmeye başladı. Bize karşı eski haline döndü. Tabii ki eşiyle arasını bozacak ya da ona kötü bize iyi olmasını gerektirecek bir şey yapmadık. Sadece onların yaptığını bozduk ve her şey normale döndü. Medyum hocama yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.
20-12-2020

   Mur*** Ozbe*** - SAKARYA

Konu:Bağlama Büyüsü

10 yıllık evliyim ve 8 yaşında bir oğlum var. Her sabah fabrikaya gider akşam olunca da evime gelirim. Her normal çalışan gibi. Eşim ev hanımı tüm gün ev işleri yapar ve oğlumuza okuldan verilen ödevleri yapmasına yardım ederdi. Eve geldiğimde ise hazırlamış olduğu Tacettin yemekleri yerdim. Fakat o gün hiçte böyle bir gün değildi. Bir kaç defa zile bastım ama evde kimse yoktu. Bir yere gitse bana mutlaka haber verirdi. İçimi bir korku kapladı oğlana bir şey mi oldu diye. Okulu aradığımda ise ikinci şoku yaşadım. Annesi almadığı için çocuğum okuldan çıkalı 1 saat olmasına rağmen hala bekliyormuş. Okula çocuğu almak için gittiğimde durumu hocasına anlatıyordum ki başka sınıfta çocuğu okuyan bir kadın bana yanaşarak özel konuşmak istediğini söyledi. Karım o kadının kocası ile kaçmış sözde! Bu nasıl olabilirdi ki. Kadına sert çıkıştım fakat o da perişandı. Onunda 8 yaşında bir kızı varmış ve bizimkinin karşı sınıfında okuyormuş. Annesi evde ödevini yaptırırken defterin arasında not bulmuş ve her şeyi böyle anlamış. Kocası ile kavga etmiş ve her şeyi bana anlatacağını söylemiş durum böyle olunca bizimkiler birlikte kaçmışlar. İlk başta ne yapacağımı bilemesemde kadın Tacettine Hocadan bahsetti ve bağlama büyüsü yaptırmayı teklif etti böylece o ve ben eşlerimize kavuşacaktık. Pek ümidim olmasa da kadının peşine takılıp hocama geldim. Bağlama büyüsü gerçekten işe yaradı. Karım özür dileyerek eve döndü. Yeniden eski düzenimize döndük hocama çok teşekkür ederim.
10-12-2020

   Nai** Mer*** - KİLİS

Konu:Bağlama Büyüsü

Herkese merhaba, Rabb’imden tek temennim umarım sizler de sıkıntılarınıza bir an önce çözüm bulursunuz. Ben Naime, 38yaşında 2 çocuk annesiyim ve hocamızla tanışmam bundan 2 ay öncesine dayanıyor. Kocamın ilgisini artık çekemiyordum, beni hiç beğenmiyordu, her fırsatta aşağılıyor, başka kadınların daha güzel olduğunu sürekli anlatarak gururumu kırıyordu. Bazı geceler eve bile gelmiyordu, beni boşamak istiyordu ve yüklü miktarlarda paraları kadına yediriyordu. Hem çocuklarımın babasız kalmaması için hem de kocamın bize geri dönmesi için tüm yolları denedim, güzellik salonlarına gidip o beğendiği kadınlar gibi olmaya çalıştım, kendime baktım, çeşitli psikolojik taktiklerden faydalandım ama nafile, ne yaptıysam olmadı. Bir tanıdığımızın ısrarıyla hocamızı buldum, medyumların insanların hayatlarını etkileyemeyeceğinden emindim ve açıkçası güvenmiyordum. Aradığımda çok güven verici konuştu ve bu sorunu çözebileceğini söyledi. Anlaştık ve üç gün içinde yapmam gereken adımları anlatıp işlemi bana kargoladı. 7 gün iki elden hocamla beraber belirli saatlerde okumalar yaptık, haftanın sonuna geldiğimizde kocam ilk kez eski günlerdeki gibi evimize çiçekle gelmeye başladı ve 2. Haftanın sonunda artık gece gezmeleri ve kahve alışkanlığı yok olmuştu. Hocamdan Allah bin kere razı olsun, sayesinde kocam gözümün içine bakıyor, evimize bağlandı, çocuklarım da ben de çok mutluyuz. Arkadaşlar, hocamız aile kurumunu etkileyen durumlarda vefk ve işlemler yapmaktan kaçınmıyor, bu mutsuz hayata mecbur değiliz, Allah’ın izniyle hocamız sizlere de yardım etsin İnşallah.
28-11-2020

   Melt*** Şe*** - NEVŞEHİR

Konu:Bağlama Büyüsü

Kaynanasından ayrı, kocasından ayrı çeken ben miyim arkadaşlar? Ben Meltem, 31 yaşında bir çocuk annesiyim, evliliğimin ilk yılları gayet mutluydum. Benim mutluluğum hayatımıza ne zamanki kayınpederimin vefatı sonrası kaynanam dahil oldu, o zaman bozuldu. Eve her gelişinde çiçeklerle gelen kocam artık çocuklar ve annesinin sorunları dışında benle konuşmaz oldu. Kahveler, arkadaşları arttı, bazen telefonunu karıştırdığımda erkek adıyla kaydedilmiş kadınlara rastlar oldum, birkaç defa da boynunda diş izi, gömleğinde saç teli falan buldum. Ağlayıp zırlamam ne anası için ne kendi için bir şey ifade etmiyordu, kaynanam “erkek tabi yapacak” diyordu. Her şey o gün eşşek sudan gelesiye kadar kızımın önünde dövülmemle başladı, kocamdan saklı gizli biriktirdiğim bir param vardı, bununla işinin ehli bir medyumdan yardım alacaktım ya evliliğimi kurtaracaktım ya da kocamdan intikam almak için büyü yaptıracaktım, gözüm kararmıştı, o dayağı kaldıramıyordum. Ama gidecek baba ocağım da yoktu. Onlar öleli çok olmuştu. Hocamdan Allah gani gani razı olsun, tanıştığımızda kocamı da beni de bir bakımdan geçirdi, hiç unutmam kızıl saçlı kadını sorduğu o anı, hayatında kızıl saçlı bir kadın varmış ve kocama büyü yaptırmış. Hep onun etkisinden adam 180 derece dönmüş evinden. Önce o yaptırılan işlemi bozduk ve sonra da yuvasına yeniden adapte olması için hocamız bizim için büyü hazırladı. Senin sayende yuvam kurtuldu hocam, o kaynanamı da kocam kızkardeşine gönderdi, artık dönüşümlü olarak her kardeşi bir ay bakacak, 4 ayda bir geliyor bize, Allah razı olsun hayatımı yıkılmaktan kurtardın.
23-11-2020

   Ruk** Çıt*** - BATMAN

Konu:Bağlama Büyüsü

Hocam ben Rukiye, size geçen ay telefonla ulaşmıştım ve gelinim Vildan’ı torunlarım için oğluma bağlamanız için yalvarmıştım size, ailemizi kurtarın diye telefonda koca kadın, adeta bir çocuk gibi ağlamıştım. Sana nası teşekkür ederim hocam, sayende oğlumun yuvası kurtuldu, bize köpek gibi davranan, anası yaşındaki bana bile etmediği hakaret kalmayan gelinim süt dökmüş kedi gibi oldu. Torunlarım çok mutlu, dediğin her adımı yaptım hocam, ne dediysen saati saatine, harfi harfine uyguladım. Vildan geçen hafta bir çocuk daha vermek istediğini, geçmişte umursamaz davrandığı günler için pişman olduğunu söylemiş. Bana da daha dün “sen benim annemsin, ben senin elinde büyüdüm hakkını helal et, gençliğime ver sana kötü davrandım, ağır konuştum” dedi. Hocam aldığın para son kuruşuna kadar helal olsun, sen yuvamı kurtardın, yavrumun çocuklarını anasız bırakmadın ya… Şimdi her yerde senin nası bir medyum hoca olduğunu anlatıyorum, İnşallah ben gibi diğer dertli anneler, eşler de sana ulaşırlar, yardımını alırlar, ilminden faydalanırlar hocam. Oğlum da kocam da ben de sana her gün dualar ediyoruz, benim hacıya hocaya iş mi yaptırılır diye bana kızan oğlum en yakın zamanda yanına gelip ellerini öpmek istiyor yatıp kalkıp seni anıyor dualarında. Allah sana uzun ömürler ve sağlık versin, İnşallah diğer insanlar ne olduğu belli olmayan sahtekârlara para kaptırmak yerine seni bulurlar da dolandırılmadan dertlerine deva olursun onların da.
15-11-2020

   Erk*** Özc** - KİLİS

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhaba arkadaşlar. Adım Erkan. Üniversite öğrencisiyim. 6 ay öncesine kadar benimle aynı bölümde okuyan bir kız arkadaşım vardı. Ailelerin tanışmasına bir hafta kala beni aradı ve eski erkek arkadaşını unutamadığını; yıllar önce ayrılsalar da kalbinde hep onun olduğunu söyledi. Eski sevgilisi tekrar deneyelim demiş. Tabi bizimki de kabul etmiş arayıp benden özür diliyor. O gün ondan intikam alacağıma yemin ettim. Bir süre ne yapabilirim diye düşünürken izlediğim bir filmde bağlama büyüsünü gördüm. İlgimi çektiği için büyü hakkında araştırmalar yapmaya başladım. Bu esnada pek çok hocayla tanıştım. Ancak hepsinin önceliği para olduğu için kimseye güvenemedim. Son çare olarak karşı komşumuzun oğlunun tanıdığı bir hocaya gittim. Daha içeri girer girmez benim kim olduğumdan tutun da aileme kadar söyleyince zaman geçmeden çalışmalara başladık. Hocamın söylediklerini harfi harfine yaptıktan 2 hafta sonra eski kız arkadaşımdan mesaj aldım. Mesajda pişman olduğunu; aslında beni sevdiğini geçte olsa anladığını yazmıştı. Büyük bir zevkle hayır dedim. 3 aydır her gün arayıp ağlıyor. İlmi kuvvetli bir hoca arıyorsanız kesinlikle başkasıyla uğraşmamanızı öneririm. Hem diğerlerinin istediği yüksek meblağları ödemiyorsunuz hem de kısa süre içerisinde sonuç alıyorsunuz. Hocamı işlem sürecinde kaç kez aradığımı ben bile bilmiyorum. Bir kere ses tonu değişmeden sabırla sorularımı yanıtladı, rahatlattı. Arkadaştan farksız davrandı. Gerçekten harika bir insan. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
14-11-2020

   Ed** Ef** - GAZİANTEP

Konu:Bağlama Büyüsü

7 yılık evliyim. Evliliğimden bir kızım var. Eşimle severek evlendik. Ancak son zamanlarda eşim gerek maddi zorluklar gerek monotonlaşan evlilik düzeni sebebiyle benden, evinden ve kızımızdan uzaklaşmıştı. Evliliğimin bitmesi korkusuyla çözüm aramaya başladığım sırada medyum hocayla tanıştım. Sorunlarımı anlattım. Sabırla dinledikten sonra yapılabilecek şeyler konusunda bilgilendirdi. Bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim. Büyünün gereklerini sağladıktan sonra işlemlere başlandı. Bu süreçte neler yapmam nasıl davranmam gerektiği konusunda beni bilgilendirerek sürekli yanımda oldu. Büyünün gerçekleşme sürecinde bütün adımları dikkatle yerine getirdim. Bu süreç sonunda yaptığı bağlama büyüsü tuttu. Eşim adeta yeni evlendiğimiz zamanlardaki haline döndü. Bana ve kızıma karşı çok iyi davranmaya başladı. İlgi ve alakası arttı. Bir dediğimi iki etmemeye başladı. Kızımızla eskisinden bile daha çok ilgilenmeye başladı. Özel günlerimizi artık hatırlamaya bile gerek duymazken kutlamalar yapmaya, hediyeler almaya, yemeklere götürmeye başladı. Kızımın okul işlerine kadar her şeyiyle yakından ilgilenir oldu. İşine daha sıkı sarıldı ve maddi olarak da durumumuz düzelmeye başladı. Para konuları yüzünden çıkan kavgalar da böylelikle son buldu. Medyum hocam adeta evliliğimi kurtardı. Benim gibi sorunlardan muzdarip olan herkesin medyum Tacettin hocayla görüşmesini tavsiye ederim. Kesinlikle işlemleri sonuç garantili. Benimki gibi sorunları olanlar medyum hocaya muhakkak ulaşsın. Benim yolumu aydınlattı eminim sizlere de faydası olacaktır. Çocuğumun ve benim hayatımızı değiştirdi. Teşekkürler hocam.
29-10-2020

   Sed*** Dağa*** - TRABZON

Konu:Bağlama Büyüsü

Dedem ve nenem 49 yıllık evliler. Dedemin biz kendimizi bildiğimizden beri alkol problemi olsa da nenemin üstüne asla gül koklamazdı. Evine ve çocuklarına sadakati konusunda kimsenin şüphesi yoktu. Geçen sene nenem ağlayarak bize geldi ve dedemin üstüne kuma getirdiğini söyledi. Biz gülsek mi ağlasak mı bilemedik. Dile kolay 49 yıl! ayrıca dedem 70 yaşında. Bu yaştan sonra ne kuması böyle derken dedemin yanına gittik. Belli ki kadın dedemin parasını yemek peşinde ama gariban dedemde para yok onu bilmiyor. Boşuna nenemi üzüyor. Babam kadını aldı karşısına konuştu. Yok efendim dedemi seviyormuş. Dedem desen kendinden haberi yok. Biz de ne yapalım çareyi Tacettin Hoca da bulduk. Annem, halam, yengem ve ben Tacettin Hocaya geldik. Hocam dedeme eve bağlama büyüsü yaptı. Biz büyüyü yaptırdıktan sonra evde kavga kıyamet kopmuş ve dedem kadını evden kovmuş. Her şeyi dedemin kafasına kakan nenem bu konu ile ilgili tek kelime dahi etmiyor. Her şey yine eskisi gibi iyi ki Tacettin Hocaya gitmişiz. Sorunun bu kadar hızlı çözülmesini sağladığı için teşekkür ederiz.
24-10-2020

   Fil*** Alma*** - KARS

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhaba ben Filiz. 29 yaşındayım. Bundan yaklaşık 3 yıl önce bir ilişkim vardı. O kadar iyi anlaşıyorduk ki gerek arkadaş çevremiz gerek akrabalarımız ilişkimize hayrandı. Her şey yolunda giderken bir anda beni sevmediğini, başka birine ilgi duyduğunu söyledi ve ayrıldık. O an yaşadığım yıkımı sizlere anlatamam. Uzun süre ilk şoku üzerinden atamadım. Unutmak için çok uğraştım ama yıllar geçmesine rağmen onu kafamdan bir türlü çıkaramıyordum. Öyle bir noktaya gelmiştim ki artık ölmeyi düşünüyordum. Bir gün arkadaşımla dertleşirken bana ilmi kuvvetli bir hocadan bahsetti. Onun tavsiyesi üzerine kendisiyle görüşmeye karar verdim. Aslında büyü, muska tarzı şeylere hiç inanmazdım. Ancak hocanın bana geçmişime dair olayları anlatması üzerine tatmin oldum. Benim için bağlama büyüsü yapacağını; erkek arkadaşımın kısa sürede bana geri döneceğini söyledi. Gerçekten işleme başladıktan 1 hafta sonra erkek arkadaşından yıllar geçti biliyorum ama seni çok özledim. Hala bir şansım varsa buluşalım mesajı aldım. 2 haftadır tekrar sevgiliyiz ve en kısa sürede evlenmeyi düşünüyoruz. Allah hocamızdan razı olsun. Hayattan umudumu kestiğim anda karşıma çıktı. Onun sayesinde asla olmaz dediğim mutluluğa tekrar kavuştum. Hocayım diyen pek çok sahtekar gibi önceliği para değil. Üstelik kafanıza takılan her soruyu sabırla cevaplıyor. Gecenin kaçı olursa olsun işlem süreci boyunca kendisini arayıp konuşabildim. Hepinize bu muhteşem insanlar görüşmenizi tavsiye ederim.
11-10-2020

   Hani*** Karas*** - AKSARAY

Konu:Bağlama Büyüsü

Hocam ben size sevgilim için bağlama büyüsü yaptırdım. Erkek arkadaşımla 3 yıldır birlikteyiz. Evlilik için adım atmayı düşünüyorduk. Kafamızda bütün planı yapmıştık tarihler düğün ve nişan mekanları her şey hazırdı. Ancak son zamanlarda değişmeye başladı. Bana olan ilgisi ciddi boyutta azaldı. Ayrılık noktasına geldik. Üstelik ayrılık hiç gözünü korkutmuyordu. Kaybetmekten korkmaz hale gelmişti. Düğün konusunu açmama bile müsaade etmiyordu. Konuşmaya kalktığımda kavgaya dönüyordu her şey. Ailesinden birkaç kişi araya girdi ancak buna rağmen ilişkimiz bir türlü düzelmiyordu. Hatta bu süreçte bir ayrılık yaşadık ve benim ısrarlarımla tekrar barıştık ancak eskisinden de kötüydü bana karşı. Ben çok seviyor ve ayrılmak istemiyordum. Bir yakınımın tavsiyesi üzerine medyum hocayla görüştüm. Kendisine durumu anlattım. Bağlama büyüsünün ise yarayacağına karar verdik. İşlemler başladı ancak daha işlemler tamamlanmadan erkek arkadaşım bana karşı değişmeye başladı. Artık daha iyi davranıyor. Hatta eskisinden bile daha iyi. İşlemler bittikten sonra ilişkimiz tamamen düzene girdi. Evlilik kararını tekrar gözden geçirdik ve şu an nişanlıyız. Düğüne gün sayıyoruz. Medyum hocam bütün bunları zaten biliyor. Ancak benimki gibi müdahale gerektiren bir durumu olanlar için buraya da yazmak istedim. Kesinlikle iletişime geçin. Sorununuz her ne olursa olsun çözümü kendisinde. Üstelik kısa sürede kesin ve uzun vadeli çözümler. Çok teşekkür ederim hocam.
10-10-2020

   Mel*** Kap*** - SİİRT

Konu:Bağlama Büyüsü

Selam ben melek. 23 yaşındayım. Üniversiteyi yeni bitirdim. Sizlere 8 ay önce başlayan bir olayı anlatacağım. Arif adında bir erkek arkadaşım vardı. Yaklaşık 8 ay önce daha ne olduğunu anlamadan ona aşık oldum. Öyle böyle bir aşktan bahsetmiyorum. En ufak bir kavgamızda ölmeyi düşünecek duruma geliyordum. Bir ara ayrılalım dediği için intihar etmeye kalktım. Arkadaşlarım bendeki bu değişime inanamıyorlardı. Kardeşten öte gördüğüm bir kız arkadaşım vardı. Bana bir insana bu kadar aşık olunamayacağını; bu işin içinde başka bir iş olduğunu düşündüğünü söyledi ve bir hocaya gitmeyi önerdi. Zamanında annesinin de gittiği ve memnun kaldığı hocamızdan bahsetti. Başta hayır desemde çok ısrar ettiği için gitmeye karar verdim. İçeri girer girmez içimi bir huzur kapladı. İçtenliği, konuşurken ki mimikleri bana güven verdi. Cüzi bir ücret ödeyip bakım yaptırdım. Bakım sonrası erkek arkadaşımın beni kendisine bağlamak için büyü yaptırdığını; bu yüzden ondan vazgeçemediğimi söyledi. Hemen büyüyü bozmak için işlemlere başladık. Dualar, tılsımlar ve pek çok işlem sonrasında çok şükür kısa sürede bu esaretten kurtuldum. Hocamız büyüyü etkisiz hale getirdikten sonra tekrar yaptırmasın diye koruma büyüsü de yaptı. Şimdi Arif’i görünce ben bunu nasıl sevmişim diyorum. Allah bin kere razı olsun. Onu tanımasaydım büyünün etkisiyle belki de kendimi öldürecektim. Şimdi eski hayatıma geri döndüm. Kesinlikle iletişime geçmenizi öneririm.
10-10-2020

   Gamz*** Boraz*** - KARAMAN

Konu:Bağlama Büyüsü

İnsan ne ekerse onu biçer diye boşuna dememişler. 10 Yıllık evliyim. Kocamla evlendiğimiz günden beri kaynanamla bir türlü anlaşamayız. Kocamı benden soğutmak için elinden geleni yapar. Dedikodu çıkartır, huzurumuzu kaçırır ama kocamda annesinin huyunu bildiği için pek takmaz. Böyle böyle on yılımız geçti. Bana yapmadığını koymazken biricik kızına da asla laf söyletmez el üstünde tutar. El altından kızına para verir. Damadını besler. Görümcemde bu haksızlığa hiç karşı çıkmaz hatta hoşuna gider. Geçen sene her şey değişti ama. Kaynanam kocamla görüşmek için geldi. Kocası 1 yıldan fazladır görümcemi aldatıyormuş. Öğreneli birkaç gün olmuş. Eşim damatla konuştu ama koymuş kafaya görümcemden boşanacakmış. Boşanma döneminde görümcem günden güne erimeye hasta olmaya başladı. Başta müstahak demiştim ama sonra üzüldüm haline daha önce komşum Tacettin Hocaya gitmişti biliyordum. Görümceme anlattım. Kaynanamıda alıp Tacettin Hocanın yolunu tuttuk. Hocam bağlama büyüsü yaptı. Biraz zor olsa da görümcemin kocası evine döndü. Şimdi en sevdikleri gelinleri ben oldum. Tacettin hocama teşekkür ederiz.
07-09-2020

   Der*** Den** - UŞAK

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhabalar. Adım Derya. Anlatacaklarımı yaşamadan biri bana anlatsa inanmazdım ama bu olayı yaşadıktan sonra büyük konuşmamam gerektiğine karar verdim. Ben görme Engelliyim. Olayı yaşadığımda 25 yaşındaydım. 5 yıl önce çok sevdiğim bir erkek arkadaşım vardı. Öl desin ölecek durumdaydım. Gelecek hayalleri kurarken babası aramıza girdi. Görmememi sebep göstererek ayrılmamız konusunda erkek arkadaşıma baskı yaptı o da tabi babasını dinledi ve ayrıldık. Günlerce gözyaşı döktüm. Ayrılmaktan çok benim suçum olmayan bir şeyi sebep göstererek bitirmesi beni yıktı. Onsuz yaşayamayacağıma inanıyordum. Bana geri dönmesi için ne yapabilirim diye düşünürken aklıma büyü yaptırmak geldi. Pek çok hocayla görüştüm ancak ciddi ücretler isteyip işlem yapacaklarını söylediler. Hiçbiri beni gerçekten bu işi bildiğine inandıramadı. Artık umudumu kesmek üzereyken hocamızla tanıştım. Hiç acele etmeden, sabırla beni dinledikten sonra erkek arkadaşımın adını, nerde yaşadığını ve daha birçok bilgiyi verdi. Hemen işlemlere başladık. İnanın başladıktan 10 gün sonra babasının sözünden çıkamayan adam yalvara yakara bana geri döndü. Ancak bir süre sonra ben ayrılmak istedim. 3 yıldır yalvarıyor. Benim döktüğüm gözyaşının kat kat fazlasını döktü. Allah hocamızın ne muradı varsa versin. Onun sayesinde kadınlık gururumu kurtardım. Boşa para kaptırmak istemiyorsanız hemen iletişime geçmenizi tavsiye ediyorum. Çok anlayışlı, sabırlı bir insan. Aldığı ücreti sonuna kadar hak ediyor. Umarım siz de benim gibi hayallerinize kavuşursunuz.
23-08-2020

   Gön** Parl*** - ARDAHAN

Konu:Bağlama Büyüsü

Bu yorumu dikkatle okumanızı rica ediyorum. Çünkü benim hayatımı değiştiren, adeta sihirli değnek gibi dokunan medyum hocam elbette size de fayda sağlayacaktır. Ben eşimle severek evlendim. Uzun yıllar sevgili olduk. Her şey çok güzeldi. Doğru kişi olduğuna emindim. Evlenme kararı için de çok düşünme gereği duymadım. Kabul ettim. Hazırlıklara başladık. Söz, nişan derken düğün için hazırlık yaparken pandemi ortaya çıktı ve düğünümüz ertelendi. Bir türlü uygun vakit bulamadık. İmam nikahımız yapılmıştı. Resmi nikah ve düğün kalmıştı sadece. Ailemin bazı sebeplerden dolayı memlekete taşınması gerekiyordu. Ancak benim işim dolayısıyla gitmem mümkün değildi. İki aile oturup konuştuk ve ortak bir karar aldık. Evimiz eşyalarımız her şeyimiz hazırdı. Zaten dini nikahımız da yapılmıştı. Biz eşimle aynı evde yaşamaya başlayacak, uygun zan bulunduğunda da düğün ve nikahı yapacaktık. Ayrı nikah yapmak istemiyordum m bu yüzden düğünü bekliyorduk. Biz bu durumlardan dolayı aldığımız kara neticesinde aynı evde yaşamaya başladık. Ailelerimiz ve bizim gözümüzde artık evli sayılırdık çünkü. Ama bu süreçte her şey tahmin ettiğimiz gibi olmadı. Aynı evin içinde yaşamaya başlayınca bazı şeyler göze batmaya başladı. Aslında çok anlaşamadığımızı fark ettik. Eşimle çok büyük bir kavgamız oldu ve bu kavga sırasında eşim ailemin yanına dönmemi, resmi nikah ve düğün olmayacağını söyledi. Adeta yıkıldım. Çözüm bulmam gerekiyordu çünkü bunu yapamazdım. Ben de medyum hocama gittim. Eşime bağlama büyüsü yaptırdım. Büyüden bir süre sonra eşim normale döndü. Hatta hemen resmi nikah yapmak istediğini söyledi. Düğünü beklemeden nikahı, sonrasında da düğünümüzü yaptık ve şu an gayet mutluyuz.
18-07-2020

   Bet*** Yücs*** - BURDUR

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhabalar. Ben bu yorumu yapmayı kendime görev bildim. Çünkü yaşadığımız sorunlar ve aldığımız olumlu sonuçlar mutlaka birilerine yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Ben 25 yaşında evli bir bayanım. Çok şükür kendi evliliğimle ilgili bir sorunum yok. Ancak annem ve babamın yıllardan beri süregelen sorunları var. Daha önceki senelerde babamın annemi aldatma durumları oldu. Ben ve kardeşlerim küçük olduğumuz için annem affetti. Babam da bu affı fırsat bilip birkaç kez daha bunu tekrarladı. En sonunda bütün bu kötülükleri bıraktı. Ancak gel gelelim yıllarca yaşanan sorunlardan dolayı araları bir türlü düzelmedi. Annem yaşadıklarının acısını çıkarmaya çalışıyor, babam ise bitmiş şeylerin konu olmasına anlam veremiyor ve sürekli kavga yaşanıyordu. Bu da babamı daha çok dışarı itiyordu. Eve geç saatlerde gelir geldiği gibi de yatar uyurdu. Evde huzur denen bir şey kalmamıştı. Kardeşlerim de bu durumdan çok rahatsız oluyor fakat bir şey yapamıyorlardı. Duruma el atmam gerektiğini düşünerek medyum hocamla görüştüm. Kendisine yaşananları anlattım. İstediklerimi söyledim. İkisinin de birbirine karşı iyi olması için bağlama büyüsü yapmaya karar verdik. İşlemler boyunca ne dediyse yaptım. Her adımı özenle takip ettim. Sonucunda annem ve babamın arasındaki bütün buzlar eridi. Hatırladığımız iyi günlerinden daha iyi oldular. Evde kavga gürültü kesildi. Artık hem ben hem de kardeşlerim huzur içindeyiz. Medyum hocamdan Allah razı olsun.
04-07-2020

   Muh** Yağ*** - DÜZCE

Konu:Bağlama Büyüsü

Selamlar ben Muhsin, karımı her zaman gözümden bile sakınırdım ve çok korur kollardım, onu çok severdim. Ancak karım ailesinin etkisinden olacak ki bana da aileme de ters davranıyordu, bayramlarda aileme gitmek istemiyordu, diğer kadın arkadaşlarının kocalarının yaptıklarını anlatır ve sürekli benim yetersiz kaldığımdan bahsederdi. Erkekliğimi sorgular oldum, karım benden gün geçtikçe soğuyordu ve şartlardan asla memnun değildi. Bir anlık boğulmuşlukla hocamıza ulaştım ve yaşadıklarımı anlattım, hocam beni de eşimi de bakımdan geçirdi, karıma ailesinin etkisinden kurtulması ve kocasına, evine bağlanması için bir bağlama büyüsü yaptı. Daha ilk haftadan karımda farklılıklar olmaya başladı, hocamın derin ilmi sayesinde yüzüme bakmayan, “sen erkek misin, elin adamları” ile başlayan cümleler kurarak beni rencide eden karım benim için süslenmeye, sevdiğim yemeklerden yapmaya ve aileme kendi ana babası gibi bakmaya başladı. Hocamdan Allah’ım razı olsun, yuvamı kurtardı, çocuklarımı anası babası ayrı yaşamaktan kurtardı. Arkadaşlar bugüne kadar büyüydü muskaydı karşı olan ben, 40 yaşımdan sonra anladım ki bazı ilimlere ihtiyacımız olabilir, Eğer bugün mutlu, ailesi huzurlu bir adamsam, hepsini medyum hocamızın ilmine borçluyum. Beni dinlediği, aklıma takılan her soruda bana sıkılmadan yardımcı olduğu için ona minnettarım. Siz de bu kötü kaderle yaşamak zorunda değilsiniz, boşanmadan, evliliğiniz bitmeden bir şeyleri düzeltebilirsiniz. Hocamızı arayın ve ondan emin olarak kendinizi ona bırakın, görün neler değişecek.
24-06-2020

   Öm*** Çel*** - ADIYAMAN

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhaba. Benim bir süredir görüştüğüm bir kız vardı. Çok seviyordum. O da beni seviyordu ancak zaman zaman kavgalarımız olurdu. Sebebi genellikle benim kıskançlık krizlerimdi. Çok seviyor ve kıskançlığımın önüne bir türlü geçemiyordum. Elimde olmadan kırdım çok kez. Artık dayanamayıp benden ayrıldı. Çok kötü oldum. İşimden, ailemden, arkadaşlarımdan tamamen koptum. Hayatla bağlantım neredeyse kalmadı. Hiçbir şey yapamıyordum. İşimden ayrılmak zorunda kaldım. Bana geri dönmesini çok istiyordum. Ancak ne yaptıysam ikna edemedim. Son çareyi medyum hocamda buldum m normalde pek inanmazdım böyle şeylere. Ancak insan yaşamadan bilemiyormuş. Kendisiyle görüşmeye gittiğimde açıkçası çok da bir umudum yoktu. Durumu anlattım. Bana bağlama büyüsünden bahsetti. Kabul ettim. İşlemlere başladı. Bana yapmam ve yapmamam gerekenleri tek tek anlattı. Hepsini aksatmadan yerine getirdim. İşlemlerin tamamen bitmesine iki gün kala kendisi beni aradı. Görüşmek istediğini söyledi. Buluşup konuştuk. Beni çok özlediğini ve barışmak istediğini söyledi. İnanamadım. Bu kadar kısa sürede böyle bir sonuç beklemiyordum. Barıştık ve şu an çok iyiyiz. İse de başladım. Hayatımı yeniden düzene soktum medyum hocam sayesinde. İnanmayarak geldim size ancak bütün inancım değişti sayenizde. Size çok teşekkür ediyorum. Allah yolunuzu açık etsin hocam. Yaptığınız işlemin sonucundan gördüğüm kadarıyla artık gerek kalacağını sanmıyorum. Ancak bir sorun yaşadığımda tek adresim siz olacaksınız.
23-06-2020

   Niha*** Yoru** - BURDUR

Konu:Bağlama Büyüsü

Ben 25 yaşındayım. Yaklaşık 2 buçuk yıllık bir ilişkim vardı. Bu ilişkinin sonucunda sevdiğim kişiyle evlilik kararı aldık ve sözlendik. Her şey yolunda gidiyordu. Ev, eşyalar, takılar derken yavaş yavaş düğün için hazırlık yapıyorduk. Sözlüm beni gerçekten çok seviyor ve değer veriyordu. En ufak bir kavgamız bile olmazdı. Anlaşamadığımız bir konu olsa bile konuşarak çözerdik. Ancak son zamanlarda benden uzaklaşmaya başladı. Boş zamanlarının çoğunu aynı mahallede oturdukları bir akrabalarında geçirmeye başladı. Benimle buluşmak yerine oraya gidiyor, telefonlarımı açmıyor, mesajlarıma ters cevaplar veriyordu. Bunun hiç normal olmadığını düşünerek çözüm arayışına girdim. Bağlama büyüsü diye bir şey olduğunu duydum. Kim ya da neden yapar bilmiyordum ancak olup olmadığını öğrenmek için medyum hocama ulaştım. Kendisi detaylı bir bakım yaptıktan sonra kuzeninin sözlümü sevdiğini ve benden ayrılıp kendisiyle evlenmesi için ona bağlama büyüsü yaptırdığını öğrendim. Son zamanlarda sürekli o akrabasına gitmesinin sebebi de böylece ortaya çıkmış oldu. Medyum hocamdan büyüyü bozmasını istedim. İşlemlere başladık. Daha başlar başlamaz sözlüm eski haline dönmeye başladı. Yaptıklarının farkına varıp özürler diledi hediyeler aldı. Böylece barışıp eski halimize döndük. Medyum hocama çok teşekkür ediyorum. Kendisi çok anlayışlı ve kibar biri. Asla başkaları gibi paragöz biri değil. Emeğinin karşılığı dışında hiçbir şey talep etmiyor m onu da hak ediyor zaten.
06-06-2020

   Güln** Şek*** - GÜMÜŞHANE

Konu:Bağlama Büyüsü

Bugün ikinci baharımızın ilk günü! Neden mi böyle söylüyorum?. Canım hocam sayesinde, bağlama büyüsü ile kocamı bana geri döndürdü. Evliliğimizin 2. ayında kocam bana soğuk davranmaya başladı. Benden önce konuştuğu bir kız varmış ve 5 yıl sevgili olmuşlar sonrasında ise ayrılmışlar. Ayrıldıktan sonra kocam benimle sevgili olmuş ben başta bunları bilmiyordum tabii ki. Kocamla 5 ayın sonunda nişanlandık ve evlilik kararı aldık. 8 aylık sevgili iken düğünümüz oldu. Kocam benimle evlenmesine rağmen benden önceki sevgilisini unutamamış. İşe gidiyorum diye evden çıktığı bazı günler o kızın yanına gidiyormuş. Bir gün kocamın iş yerinden aradılar ve sağlık durumunu sordular. Kocam hasta olduğu için işe gelemeyeceğini bildirmiş. Benim aldatıldığımı anladığım an böyle oldu. Sonraki birkaç gün işe giderken kocamı takip ettim. Bir tuhaflık yoktu her gün işe gidip geliyordu. Taa ki o güne kadar. O gün işe değil ters istikamete yürüdü, ben de arkasından gittim ve görmem gereken her şeyi gördüm. Kız benim aksime sarışın ve kıvırcık saçlıydı. İkimizin birbirimizle hiç alakası yoktu. Başımdan aşağıya kaynar sular döküldüğünü hissettim. Sinirli bir şekilde yanlarına gittim ve kavga ettik. Kız kocamı bırakmayacağını söylüyordu. Kocamsa benden boşanacağını söyledi. Elimden hiçbir şey gelmezdi artık. Benim bir suçum yoktu. Çıkmaza girdiğim bu anda biricik hocamla ile tanıştım ve bağlama büyüsü yaptırdım. Hiç umudum yoktu ama büyü işe yaradı ve kocam boşanmaktan vazgeçtiğini söyledi. Can hocam 23 yaşında bana ikinci baharı yaşattığınız için size ne kadar teşekkür etsem azdır.
19-05-2020

   Yunu** Far*** - DENİZLİ

Konu:Bağlama Büyüsü

Geçen sene yeni bir ev aldık. Apartmandakiler biraz soğuk insanlardı. Kimse kimsenin yüzüne bakmaz, yolda görse selam vermez bir apartman. Bir süre sonra bir aile ile dost olduk, onlar diğerleri gibi değildi. Eşlerimiz meslektaştı. Çocuklarımız arasında ise 2 yaş vardı. Pek çok ortak noktamız olunca gel zaman git zaman muhabbetimiz arttı. Komşular bizim alt katımızda oturuyordu. Bir gün kocamın işten gelmesine az bir zaman kala kapı çaldı. Gelen alt komşunun eşiydi. Biraz telaşlı bir şekilde eşim sizde mi diye sordu. Çocuk okulda hastalanmış ama anneye ulaşamamışlar. İşten erken çıkıp baba gdip almış. Çocuğu bana emanet ederek eşini aramak için gitti. Ben de iki çocukla olayları anlatmak için kocamı beklemeye koyuldum. Fakat kocam eve gelmedi. Gece çocuğu almak için babası geldiğinde kocamında olmadığını söyledim. Aklımda binbir türlü soru ve korku vardı. Aynı endişeyi komşumun gözlerinde de gördüm. Birlikte alt kata onların evine gittik. Ben biraz sağa sola bakmaya başladım. Kadın gözü ile belki bir şey görürüm diye. O sırada komşum geldi ve eşinin bıraktığı mektubu gösterdi. Eşim komşumun karısı ile gitmiş. Ne yapacağımı bilemediğim bu zamanda eşimin yengesi Tacettin Hocadan bahsetti. Birlikte hocama geldik. Hocam eve bağlanma büyüsü yaptı kocama. Birkaç gün sonra kocam eve geldi ve iş için gitmesi gerektiği ile ilgili bir sürü yalan söyledi. Ben de inanmış gibi yaptım. Önemli olan eve gelmesiydi ve kocam geri döndü. Komşu olaydan sonra taşındığı için ne yaptılar bilmiyorum ama benim kocam şu an karşımda televizyon izliyor. Ne kadar teşekkür etsem azdır. İyiki sana gelmişim Tacettin Hocam.
16-05-2020

   Zafe*** Tek*** - TUNCELİ

Konu:Bağlama Büyüsü

18 yaşında bir oğlum var. Son birkaç senedir böyle… Öncesinde böyle değildi bu çocuk. Çok anlayışlı ve merhametli bir çocuktu. Gören herkesin hoşuna giderdi ve büyümüş de küçülmüş derlerdi oğlum için. Sanırım göze geldi çocuk ve çok değişti. Elde avuçta durmuyor. Kötü alışkanlığı olan arkadaşlar edindi ve eve gelmek bilmiyor. Bir türlü söz geçiremiyorum çocuğa. En son dolabında uyuşturucu madde buldum. Alkol ve sigarada bile bunları yaşarken uyuşturucu ile neler yaptığını yaşamayan bilemez inanın. Göz göre göre çocuğumun bitişini izliyordum. Zamanla eve gelmez oldu. Geldiğinde para istiyor, vermeyince kavga çıkarıyordu. Anne baba saygısını bilen çocuğum artık atasını tanımaz oldu. Tedavi olması için bir iki kere hastaneye yatırmak istedik ama kaçtı. Hastane olayından sonra iyice evin yolunu bulmaz oldu. Nerede hata yaptık diye düşünmekten artık gözüme uyku girmiyordu. Kafama koydum oğlumu kötü alışkanlıkların eline bırakmayacaktım. Eltimle birlikte değerli hocama gittik. Hocama çocuğun durumunu anlattım evine geri gelsin gözümüzün önünde dursun diye bağlama büyüsü yaptı hocam. Şükür ki büyü tuttu ve oğlum durgunlaştı. Alışkanlıklarını tamamen bırakmasa bile artık tedavi oluyor. Her akşam sofrada bizimle oturuyor. Zamanla eski haline dönecek biliyorum. Hocam olmasaydı kimden yardım isterdim bilmiyorum. Teşekkür ederim kıymetli hocacım. İyi ki varsınız ve bizlere o güzel elinizi uzatıyorsunuz.
25-04-2020

   Sib*** Aky*** - KIRIKKALE

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhaba arkadaşlar ben Sibel, şuan 29 yaşındayım ve 4ay öncesine kadar hayatımı bir hata uğruna heba ettiğimi sanıyordum. 18yaşımdan beri bir çocukla sevgiliyim, en başından bu yana beni kırmaktan imtina eden sevgilim, nişanlandığımızdan sonra ciddiyet korkusu ve arkadaşlarının etkisiyle benden uzaklaştı. Yaptığım her şey ona batar oldu ve dışarıdaki kızların ilgisi daha çok etkili oldu. Arkadaşlar dünyam başıma yıkıldı, hem ona deli gibi aşıktım hem de evlenmeden önce beraber olmuştuk ve evlenmeye mecburdum. Ben küçük bir yerde yaşıyorum, ayrılırsam ve bu ortaya çıkarsa, beni mahvederlerdi. Bizim kızlardan medyum hocalar ve falcılar konusunda bir şeyler duydum, internette kendimi açacağımı hissettiğim birini bulmak için gezerken hocamıza rastladım, aradım ve sanırım senden başka çarem yok hocam dedim, anlattım, ağladım. Anlatıp ağladıkça rahatladım. Hocam hemen beni bakıma aldı, onunla ilgili bilgileri de sordu, sevgilime de aynı metafiziksel bakımı gerçekleştirdi. Söylediğine göre nişanlımda annesi tarafından benden soğuması için yaptırılan büyü varmış, bunu duyduğumda kafamdan kaynar sular döküldü, hocam o büyüyü bozdu ve bizim için bozumu çok zor bir bağlama büyüsü yaptı. Söylediği adımları harfiyen uyguladım, şimdi çok mutluyuz ve nişanlımla evlendik. Hala Cuma ve kandil günlerinde hocamı arar, minnettarlığımı dile getiririm, ben senden razıyım hocam, Allah da senden razı olsun, sen olmasan hayatım boyunca evlenme, huzur bulma şansım olmayacaktı.
04-03-2020

   Meli** Öze** - MUŞ

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhabalar. Adım Melis. Sizlere arkadaşımın annesi yüzünden başıma gelenleri anlatacağım. Şule ile yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. Kardeşten öte bir yakınlığımız vardı. Fakat nedense kendimi annesine bir türlü sevdiremedim. O sürekli kızına zarar vereceğimi; çıkarlarım için onun yanında olduğuma inandı. Zaman zaman ciddi tartışmalar bile yaşadık. Ancak işi bu kadar ileri götüreceğini düşünememiştim. Her şey çok güzelken Şule bir anda değişmeye başladı. Benden ayrılamayan o kız gitti sanki 40 yıllık yabancı bir kız geldi. Telefonlarımı açmıyor; açsa da çok kısa konuşuyordu. Bu şekilde davranmasına bir anlam veremiyordum. Nedenini sorduğumda sesini duyunca tüylerim diken diken oluyor, içim sıkılıyor dedi. Bunun normal olmadığına emindim. Annesinin daha önceden büyülere muskalara meraklı olduğunu bildiğimden hemen ilmi kuvvetli bir hoca aramaya başladım. Şans eseri ilk tanıştığım hocamız oldu. Ona sıkıntılarımı anlattıktan sonra arkadaşımın ailesinden birinin aramızı açmak için soğutma büyüsü yaptırdığını söyledi. Bu büyüyü bozdurmak istediğimi söyledim ve hemen çalışmalara başladık. 1-2 hafta sonra arkadaşımla aram yavaş yavaş düzelmeye başladı. 2 ay içinde de eskisi gibi can ciğer olduk. Hocam sayesinde arkadaşlığımız kurtuldu. Ona ne kadar teşekkür etsem az. İşlem sürecinde her türlü kahrımı çekti. Bütün tedirginliklerime, sorgulamalarıma anlayışla yaklaştı. Ben olsam beni çekmezdim. Gerçekten Allah rızasını paradan daha üstte tutan bir insan. Hepinize tavsiye ediyorum arkadaşlar. Kısa sürede sonuç alacağınıza emin olabilirsiniz.
13-02-2020

   Merv** Işı*** - KOCAELİ

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhabalar. Ben sizlere de faydası olması için medyum hocamla ilgili birkaç şey yazmak istedim. Ben henüz 2 yıllık evliyim. Eşimle görücü usulü evlendik. Ancak konuşma, söz, nişan aşamalarında birbirimizi yeterince tanıdık ve sevdik. Bütün bu süreç boyunca eşim ne istediysem yaptı. Aileme ve bana karşı çok nazik ve anlayışlı davrandı. Ailesi de aynı şekilde. Evlendikten bir süre sonra bazı sebeplerden dolayı oturduğumuz semti değiştirme kararı aldık. Normalde kayınvalidemle aynı semtte oturuyorduk. Ne olduysa bu kararımızdan sonra oldu. Eşim birden değişmeye başladı. Halbuki beraber konuşup ortak bir şekilde aldığımız bir karardı. Üstelik sadece taşınma konusunda değil birçok konuda sorunlar çıkmaya başladı. Yemeğimden tutun da oturup kalkmama kadar her şeye laf yapmaya başladı. Küçük veya büyük kavga olmadan geçen günümüz yoktu. Hatta boşanmayı bile düşündüm. Ancak sonra bir arkadaşım birinin bize büyü yapmış olabileceğini söyledi. Aklıma ilk gelen eşimin daha önce nişanlanıp ayrıldığı kişi oldu. Bu şüpheyle ve arkadaşımın aracılığıyla medyum hocaya gittim. Durumu anlattım. Kendisi bazı bakımlardan sonra büyüyü kayınvalidemin yaptırdığını söyledi. Biz taşınıp uzaklaşmak isteyince eşime kendi sözünden çıkmaması için bağlama büyüsü yaptırmış. Bu büyü sebebiyle de eşim benden uzaklaşmaya başlamış. Bunu öğrendikten sonra büyüyü bozmak için işlemlere başladık. İşlemler bittiğinde eşim eski haline dönmüştü. Çok şükür bütün sorunlarımız son buldu m medyum hoca sayesinde boşanmadan döndük. Allah sizden razı oldun hocam.
23-01-2020

   Eme*** Yer*** - BAYBURT

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhabalar. Biz medyum hocayla çok eskiden tanışıyoruz. Birçok konuda bize yardımcı olmuştur. Kendisine güvenimiz sonsuz. İşlemlerinin tutmama ihtimali sıfır gerçekten. Biz ailecek kendisinden çok memnunuz. Son olarak da dayım ve yengem için yardımını aldık. 15 yıllık evliler ve iki çocukları var. Yengemi sülalecek çok severiz. Çok iyi, anlayışlı, sabırlı biridir. Ancak dayımın yıllardır yaptıkları artık kadına gına getirdi haklı olarak. Aldatma, aşağılama, dayak ne ararsanız vardı. Yengem bütün bunlara rağmen çocukları için her şeye katlandı. Bizler defalarca araya girdik. Aile büyükleri konuştu vs. Ama dayım kesinlikle düzelmedi. Gözü sürekli dışarıdaydı. Çocuklarıyla ilgilenmezdi. Cebindeki parayı dışarıda arkadaşlarıyla ya da başka kadınlarla harcar eve bakmazdı. Alkol bağımlılığı da vardı. Bütün bunlar artık dayanılmaz bir hal almıştı yengem için. Haklıydı da ama çocuklar için bir yere gitmiyordu. Biz de bu durumun düzelmesi için başka bir yol izlemeye karar verdik. Yengem her ne kadar istemese de annem ve anneannem medyum hocaya gittiler. Dayım için bağlama büyüsü yapıldı. Dayım bu işlemden sonra öyle bir döndü ki inanamazsınız. Evine, eşine ve çocuklarına tabiri caizse tapmaya başladı. Yengem de yeğenlerimiz de bu durumdan çok memnunlar. Artık gayet mutlu bir evlilikleri var. Üstelik alkolü de bıraktı. Medyum hocamdan Allah razı olsun. Bir kadının ve çocuklarının hayatını kurtardı adeta.
15-01-2020

   Kar** Temi*** - ÇANAKKALE

Konu:Bağlama Büyüsü

Yıllarca emek verdiğiniz bir insanın bunu hak etmediğini görmek o kadar üzücü ki bunu yaşamayan bilemez. 25 yıllık evliyim 5 çocuk annesiyim. 35 yılımı verdiğim eşim artık eve gelmez olmuştu. Yeri geldi aç kaldık, bir ekmeği bölüştük. 5 çocuğu evlendirip rahata erecektik ki neden böyle olduğunu anlayamadım. Tabii nedeni sonradan ortaya çıktı. Çocuklarımızı evlendirdikten sonra bir yazlık aldık. Yazın 4 ay gider eylül sonu gibi evimize gelirdik. Evi aldığımız ikinci yaz eşimin beni aynı siteden başka bir kadın ile aldattığını öğrendim. Bunu bana söyleyense o kadının kocasıydı. Kocası eşini seviyordu belliydi. Bizden de yaşça küçüklerdi. Benim de 35 yılım çocuklarım ve torumlarım vardı bu adamda. Ne yapsak bir yol bulsak bilemedik. Yüzlerine söylesek ya inkar edecekler ya da beraber kaçıp gidecekler diye korktuk. Ekimde evimize dönünce kocama yazlığı satmak istediğimden orayı beğenmediğimden bahsettim. Karşı çıktı ve çok sinirlendi. Ben de bir şey diyemedim çünkü yazlık alsın diye çok kavga etmiştim zamanında. Benim tek istediğim; kocamla yazlığın bahçesinde meyve sebze ekelim, çocuklarımız torunlarımız gelsin hem tatil yapsın hem bizi görsündü. Nereden bileyim kocamın beni aldatacağını. Neyse, ben ne yaparım da bunları ayırırım diye düşünürken değerli hocam karşıma çıktı. Derdimi anlattım o da derdime derman oldu. Kocama bağlama büyüsü yaptık. Gerçekten işe yaradı artık başka arayışlarda değil. Ben yine de işimi sağlama aldım ve yazlığı sattırdım. Teşekkür ederim sevgili hocam sen olmasan ne yapardım bilmiyorum.
08-12-2019

   Yıl*** Kur** - BOLU

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhabalar. Ben 22 yaşında bir genç kızım. Ailemle yaşıyorum. Annem babam ve kardeşlerim ile gayet mutlu bir yuvamız var. Hepsini çok severim. Annem ve babam da bizim üzerimize titrer. Ne desek yaparlar. Ne istesek alırlar. Ancak bu mutlu aile tablosu benim yüzümden bozuldu. Son zamanlarda aileme karşı çok asi olmaya başladım. Evde sürekli kavga çıkartıyor, huzursuzluk yaratıyordum. Eve gidesim bile gelmiyordu adeta. Gittiğim zaman da kimsenin yüzünü bile görmek istemiyordum. Bu zamanlarda bir kız arkadaşım kurtarıcım oldu. Ne zaman sorun yaşasam ya da bunalsam onun yanında soluk alıyordum. Her anımı onunla geçirmek istiyordum. Bana çok iyi geliyordu. Hatta bazen onlarda kalıyor eve bile gitmiyordum. Eve geldiğimde sürekli kavga çıkarıyor ve yine çıkıp arkadaşıma gidiyordum. Annemler ilk basya geç ergenlik yaşadığımı düşünerek anlayışlı yaklaşmaya çalıştılar. Ancak sonraları bu durumun normal olmadığını fark ettiler. Annemin bir arkadaşı üzerimde büyü olabileceğini söylemiş. Bunun üzerine medyum hocayla görüşmüşler. Bağlama büyüsü yapıldığını öğrenmişler. Üstelik yapan da o kız arkadaşım imiş. Aslında yapma sebebi diğer arkadaşlarımdan uzaklaştırıp sadece kendisiyle samimi olmamı istemesi olsa da, bu durum aileme de yansımış. Nasıl bir kıskançlık seviyesi anlam veremiyorum. Annem medyum hocaya büyüyü bozdurdu. Neticesinde her şey normale döndü. Ailemle aram artık eskisi gibi gayet iyi. O arkadaşımla da hiç görüşmüyorum. Medyum hocama sonsuz teşekkürler.
19-10-2019

   Sev*** Tos*** - BİLECİK

Konu:Bağlama Büyüsü

Abim üç yıldır bir kız ile görüşüyordu. Kız sevgili olduktan bir ay sonra bizim eve gelip gitmeye başladı. Başta her şey güzeldi ama bir süre sonra bizden çıkmamaya başladı. Annesine okula gidiyorum diyor, bizim eve geliyordu. İşin kötüsü ailesi ile de aynı mahallede oturuyorduk. Annemler komşularının bir iş çeviriyor gibi hissediyordu ve bunu kızın yüzüne söylüyorduk. Ailene ayıp oluyor, arada bir gel her gün her gün gelme diye. Hatta ben bir kaç kere ciddi ciddi kavga bile ettim. Annemle babam abimin gönlü kırılmasın diye beni susturdular. Annem de babam da abimi karşılarına alıp defalarca konuştular bu kız bize göre değil ailesinin arkasından iş çeviriyor diye ama abime söz dinletemediler. Kız adeta abimi esir almıştı ve abim o ne isterse onu yapıyordu. Bizi dinlemiyordu. Bütün maaşını kıza harcıyordu. Çocukluk hayali olan arabasını bile kız beğenmiyor diye sattı. Kızın okulu bittikten sonra bir anda evlenmek istediklerini söyleyip evlilik yoluna girdiler ve kızın ailesi isteklerini söylemeye başladı. Dünden razı gibi biz de ne yapacağımızı bilemedik. Bir akrabamız acaba bu kız sizin oğlana büyü mü yaptı diye anneme söyleyince annemin içine kurt düştü ve hocama geldik. Gerçekten abime bağlama büyüsü yaptırmışlardı, bu yüzden abime her istediğini yaptırıyormuş. Hocam sayesinde büyüyü bozduk ve abim kendine geldi. Neredeyse gençliğini yakacaktı. Hocama ne kadar teşekkür etsek azdır.
14-10-2019

   Sem** Kızlı** - BURSA

Konu:Bağlama Büyüsü

Eşim uzun zamandır evle ve benimle olan ilgisini kesmişti. Önce düzeltmek için çok uğraştım ve her yolu denedim. Hocaya gidip kendimi ona okuttum. Sabır dedim biraz bekledim. Ama hiçbir değişme olmadı. Sanki beni görünce hortlak görmüş gibi oluyordu. Saçma sapan ufacık şeyler için bile sesini yükseltiyordu, sürekli kavga ediyorduk. Sadece bana değil çocuklara karşı da öyleydi. Evle alakası bile yoktu. Gelip yemek yiyip yatıp uyuyordu. Arkadaşımın tavsiyesi ile medyum hocamızı buldum. Önceleri çok telaşlandım ya bu ihtimal de tutmazsa elimde başka hiç seçenek yok diye. Son çaremi kullanmak için hocamın kapısını çaldım. Bağlama büyüsü yapılmasını istiyordum, eşim bana geri dönsün sadece benimle ilgilensin evine bağlansın istiyordum. Hocama durumu anlattığımda büyü için gerekli işlemleri yaptı. Hala içimde bir kuşku vardı ama büyü yapıldıktan sonra süreci beklemeye başladım. Bağlama büyüsü için hocamın etkili olacak dediği tarihe kadar bekledim. Benim yaptırdığım büyü için hocam 20.günde değişimi görmeye başlayacaksın demişti. Şu an 25.gündeyim ve eşim inanılmaz derecede değişti. Artık eve geldiğinde hem benimle hem de çocuklarıyla vakit geçiriyor. Eskisi gibi kavga gürültü olmadan. Gözü dışarıda değil artık. Bizimle ilgileniyor. Son çarem olan hocam sayesinde eşime tekrar kavuştum. En kısa sürede gidip hocamın elini öpeceğim. O kadar mutluyum ki, bu kadar sıkıntıdan sonra tekrar sıcak mutlu yuvama sahip oldum. Ne kadar teşekkür etsem az kalır.
24-08-2019

   Şer*** Tatl*** - VAN

Konu:Bağlama Büyüsü

Yorumlara bakınca hep kadınları gördüm ve biraz şaşırmadım desem yalan olur. Ben aslında nişanlısını aldatmış bir adamım. Sevdiğim kızla tam evlilik yoluna girmiştik ki sosyal medya aklımı çeldi diyebilirim. Güzel bir kız ile takipleşmeye başladık.. Bir süre sonra nişanlımdan gizli bir hesap açtım ve burada kızla rahat rahat konuşmaya başladım. Kız, nişanlımdan ayrıldım ve bu yüzden sosyal medya hesabımı değiştirdim diye biliyordu. İki ay kadar bu konuşma olayı devam etti. Benim de kıza karşı olan merakım gün geçtikçe artmıştı. Bir gün buluşmak istediğimi dile getirdim fakat kız başka ilde oturduğunu söyledi. Bir yalan buldum ve nişanlıma birkaç gün arkadaşlarla gezmeye gideceğimizi söyledim. Amacım tabi ki yeni tanıştığım kızla buluşmaktı. Otobüse bindim ve kızın şehrine doğru yola çıktım. Şehri hiç bilmediğim için buluşma yerimizi bulmam biraz zaman aldı. Keşke hiç ulaşamasaydım. Oraya vardığımda karşımda duran kız nişanlımdı. Üniversiteden arkadaşı ile birlikte sahte hesap açıp beni denemişler. Anlayacağınız bu denemede sınıfta kaldım. Nişan atıldı ama nişanlım nedenini kimseye söylemedi. Ben bir anlık gaflete düştüm ama nişanlımı çok seviyordum ve onsuz asla yapamazdım. Ne kadar yalvarsam da bana geri dönmedi. Üzüntüden yataklara düştüğümü görünce halamlar hocamın ününü duymuşlar ve yardımı dokunabilir diye ona getirdiler. Hocam bağlama büyüsü yaptı ve nişanlım bir gün attığım mesaja cevap verdi. Uzun uzun konuştuk barıştık. Şimdi bir aylık evliyiz. Gözüm ondan başkasını görmüyor artık. Hocam sayesinde her şey.