Bağlama Büyüleri Nasıl Bozulur?

 Bağlama Büyüleri Nasıl Bozulur?

 Üzerinde bağlama büyüsü olduğunu düşünen veya birine bağlama büyüsü yaptıran kişinin pişman olması ile büyüyü bozdurmak ister. Bağlama büyüsünün bozulması için yapılan işlemin ne olduğu tespit edilmeli ve bu işleme uygun olacak şekilde bozma işlemi yapılmalıdır.

 Bağlama büyülerini bozmak için bu konuda tecrübe ve bilgi sahibi olan medyumlara başvuru yapılması gerekir. Medyum ile işbirliği içinde olan kişi belirtilen adımları uygulayarak büyünün etkisinden kurtulacaktır. Medyum kişiye yapacağı işlemleri belirttiği gibi kendisi de gereken çalışmalara yapacaktır.

 Büyü bozma işlemi için genel olarak Kur’an ayetlerinden destek alınarak yapılır. Kişiye özel olarak hazırlanan uygulamalar için de yapılması gereken belli başlı rutinler yer alır. İlk yapılması gereken işlem kişinin boy ve namaz abdestinin olmasıdır. İşlemleri yapmak için yalnız kalacağınız bir oda seçilmeli ve kıbleye yönelik bir şekilde dizleriniz üzerinde oturarak dua eder bir halde oturulması gerekir. Bağlama büyüsüne maruz kalan kişiler okuduğu ayetlerin etkisi ile farklı tesirler görülebilir.

 

Bağlama Büyüsü Bozmak İçin Okunacak Dua

 Bağlanma büyüsünü bozmak için en çok kullanılan ve en tesirli olan ayet Felak suresidir. Felak Suresi cinlerin, büyülerin ve ruhani varlıklardan korunmak için indirilmiştir. Felak Suresi peygamberimiz Hz. Muhammed'e (s.a.v)'e Yahudi bir kadının tarak ile büyü yaptırması ve tarağın kuyuya atılması sonucu indirilmiş olan bir suredir.

 İnsanların büyülerin ve kötü ruhların etkisinden kurtulmak ve korunmak için Felak suresine başvurması önerilir ve gün içinde defalarca okunmasının hiçbir zararı olmayacaktır. Yapılan büyüler genellikle yapılan çalışmalar ile bozulsa da istisna olarak kendi kendine de bozulabilmektedir. Bu olayın gerçekleşmesi için büyü etkisinde olan kişinin büyük bir olay yaşaması ile olur. Bu olay kişiyi ya çok şaşırtmalı ya da ani şekilde oluşan bir durum ile şok durumu gerçekleşmelidir.

 Kendiliğinden bozulmayan bağlama büyüsü etkisinden kurtulmak için yeterli bilgi, donanım ve tecrübeye sahip medyumlardan destek alınması gerekir. Aksi halde içinden çıkılamayacak durumlar ile karşılaşılacağı gibi olumsuz durumlar daha da büyüyerek kişi rahatsız olmaya başlayabilir.