Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

 

Ayırma büyüsü nasıl yapılır , geçmişten günümüze sevgilileri veya evli karı-kocayı ayırmak için kullanılan bir kara büyü türüdür. Eski çağlarda ve uygarlıklarda bile yapılan bu manevi büyüler sayesinde sözde sonsuz aşklar sona ermiş, ayrılamaz diyen aşıklar arkalarına bile bakmadan birbirlerinden kaçmışlardır. Bu kadar güçlü ve yıkıcı etkileri olan birçok ayırma büyüsü var. Bununla birlikte, sadece birkaçının önemli bir etkisi olduğu bilinmektedir. Sonuç olarak, ayırma büyüleri, uzmanlar veya manevi bilimlerde yetenekli kişiler tarafından yapıldığında en iyi sonucu verir. Sonuç olarak, iki kişiyi ayırmaya çalışan insanlar, ayırma büyüsü yapmak ve aralarında anlaşmazlık çıkarmak için büyü ritüellerini yapabilir.

 

Ayırma Büyüsü Tam Olarak Nedir?

 

İnternet kullanımının artmasıyla birlikte birçok kişi internette ayırma büyüsü aramaya başladı. Eskiden sadece gizli yazılarda ve seçkin bir azınlığın elinde bulunan bu tür kara büyü ve manevi ritüeller, artık internet sayesinde araştırma yapmak isteyen herkesin ulaşabileceği konular haline geldi. Ayırma büyüsü iki sevgiliyi ya da karı kocayı ayıran, ilişkilerini parçalayan ruhsal bir büyüdür. Ayırma büyüsü, manevi alemde ritüelin talimatlarına göre kullanıldığında hızlı sonuç veren bir büyü türüdür.

 

Ne Tür Ayırma Büyüleri Vardır?

 

Tüm kara büyü türlerinde olduğu gibi, ayırma büyüsünün de birkaç çeşidi vardır. Uzaktan veya yakından ayırma büyüleri yapmak mümkündür. Benzer şekilde, farklı ayırma büyüleri, her medeniyetin karanlık tarihini değiştirmiş ve çok eski medeniyetlerde farklı kültürler öne çıktığı için kültürler üzerinde etki yaratmıştır. Büyüler oldukça etkili çalışmalar olduğundan genel olarak uzman olan medyumlar tarafından yapıldığı da bilinmektedir.

 

Ne Zaman Ayırma Büyüsü Yapmalısınız?

 

Ne zaman ayırma büyüsü yapmalıyım sorusuna cevap arayan bir çok inan bulunmaktadır, ayırma büyüsü genellikle sizleri çekemeyen insanlar tarafından yapılmaktadır. Bunun nedeni ise sizin mutluluğunuzu huzurunuzu istemeyen kişiler sevdiklerinizle sizleri ayırmak amacı ile bu büyüye baş vurarak sizleri sevdiğiniz insanlardan ayrılmanıza sebep olabilir. Büyü, herhangi bir zamanda kullanılabilir. En yaygın olarak açıkça mutsuz olan sevgilileri ayırmak için kullanılır. Bir uzmana herhangi bir nedenle danışılabilir, ancak çoğu uzman, siz onlara belirli bir sebep vermedikçe büyü yapmayı reddedecektir. Bu büyü hem kendinize hem de başkalarına yapılabilir. 

 

En Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Kara büyüde yaygın olan ayırma büyülerinin nasıl yapıldığı bir muammadır. Kara büyü kitapları ve havas bilimleri ile partnerinden ayrılmak isteyenler, en etkili ayırma büyüsünü yapmanın peşindedir. Bu büyüler arasında en iyisi sayılabilecek bazı büyü uygulamaları bulunmaktadır. Ancak bu tür manevi ritüelleri bir uzmandan yardım almadan yapmak sakıncalı ve risklidir. O yüzden mutlaka bir uzman desteği almalısınız.

Müşteri Yorumları

02-06-2022

   Fatma - BURDUR

Konu:Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Kızıma çok çektirecek olduğuna emin olduğum bir kaynana adayı vardı. Mutsuz olacaklardı, biliyordum ve ona büyü yaptırarak kızımla onun oğlunun ayrılmasını sağlamam gerekiyordu. Evet, ilk bakışta bu söylediğimden dolayı beni kötü biri olarak değerlendireceksiniz. Ama hayır, hocam da biliyor ben sadece evladını düşünen bir anneyim, onun mutlu olacağını bilseydim ona büyü yaptırarak çifte günaha girer miydim hiç? Buraya beni eleştirin ya da kötüleyin diye yazmadım, buraya sadece sizin de derdiniz varsa sahtekâr insanlara bel bağlamak yerine doğru düzgün aklı mantığı ilmi büyük düşünceleri güçlü bir hocadan yardım alın diye yazdım. Siz olmasaydınız ve benim yolumu aydınlatmasaydınız hem evladımın hayatını kontrol altında tutamazdım hem de param çar çur olur giderdi boş yere, boş insanların sahte vaatlerine kanarak. Günümüzde insanlar o kadar yalancı ve dolandırıcı ki, bunca güzel yorum bile artık insanları şüpheye düşürüyor. Oysa değil, denedim ve o şüpheyi ilk anlarda ben de yaşadım, biri hakkında hiç mi kötü konuşulmaz dedim. Yok arkadaşlar, görüp görebileceğiniz en temiz çalışan, en ilmi güçlü en sevilen medyumlardan biri hocamız. Bir kere paranızı düşünüyor, zor durumda olduğunuzun farkında ve asla danışanını kullanmayı amaçlamıyor. Sizce bu mükemmel değil mi? Uzun lafın kısası olumlu sonuç alan bir danışan olarak hem duygularımı aktarmak hem de teşekkür etmek istedim. Allah razı olsun derdime deva oldunuz.
02-06-2022

   Cemil - KAHRAMANMARAŞ

Konu:Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Sevdiğim kızı almamın tek yolu büyüydü. Kahretsin ki başka çarem yoktu, hem de benim gibi hacılara hocalara güvenilmemesi gereken bir adam konuysa. Sevdiğim kız ailesinin zoruyla zengin bir adama veriliyordu, Nazlı’m mutsuzdu ama onun mutlu olup olmamasını önemseyen de yoktu. Nazlı bir mucize arayıp duruyor ve ben de kendimi adeta kahrediyordum elimden bir şey gelmediği için. Sonunda ablamın önerisiyle bu hocayı buldum, ablamla enişteme yapılan bir işlem mi ne varmış, benim kafam pek basmaz bu tür şeylere, aşk işte adama neler yaptırıyor. Hocayı aradığımda böyle kelli felli, değişik biri beklerken modern tarzda birine denk gelince başta bir güvensiz hissetmiştim. Ama ablam aşırı derecede güveniyordu, ek araştırmaya gerek duymadan anlattım derdimi ve bekledim bize bir çare olmasını. Hocam zengin adamın aklından Nazlı’yı silmek için bir ayırma büyüsü işlemi yapılması gerektiğini uygun buldu. Bundan sonrası çorap söküğü gibi gelecekti, benim yapmam gereken tek şey bu ilmi büyük şahsın tüm dediklerini eksiksiz yapmaktı. Sorgulamadım, o biliyorsa bir bildiği mutlaka olmalıydı. Denilenleri harfiyen yaptım, sonunda Nazlı kurtuldu. Sevdiğim kadınla bir hafta sonra nikahım var, ona ulaşmak için elin gereksizini ortadan büyüyle kaldırmam gerekeceğini bana oturup söyleseler inanmazdım. Temiz iş oldu, bu kulunuz size duacı hocam. Allah sizden gani gani razı olsun, ne muradınız varsa versin.
16-05-2022

   Mert Cihan - GÜMÜŞHANE

Konu:Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Köpek gibi âşık olduğum adam tarafından terk edilmiştim. Gözde ben, onu çok sevmiştim ama o beni bir kadın için terk etmişti. Benim yüreğimdeki kordan onda da olsun istiyordum, detaylı bir araştırmaya başladım. Hocamızı internetteki hakkında yapılan güzel yorumlar sayesinde tanımıştım. Dehşet bilgili ve mükemmel bir insan olmalıydı, bir sürü danışan nasıl olur da hakkında güzel yorumlar yapardı eğer öyle olmasaydı? Öyleymiş. Hocam seni tanıdığımda hissettiğim o güven duygusu her gün katlanarak devam etti, her gün Allah şahit ki içimdeki alevi söndürdüğün için minnettar kaldım sana. Uğrunda beni terk ettiği o kadından ayıracaktım sevgilimi. Hocamız başta bu işlemin çok acı sonuçlar getirebileceğini söyledi, ama gözüm dönmüştü bir kere. Hocamızla birlikte işleme başladık. Gidişat hakkında hiçbir bilgim yoktu, işlem sonuçlanana kadar sabırla bekledim, tüm talimatlara uydum. Sonunda hocam artık bittiğini, planladığımız gibi işlemden sonuç alıp almadığımızı sordu. Bilmiyordum, stresliydim. Bir ortak arkadaşımızla laf arasında konuşurken öğrendiklerimle kendime gelebildim ancak. Bana yaptıklarının bedelini ödüyordu o vicdansız herif, hepsi sizin sayenizde hocam. Beni yüz üstü koymadığınız için Allah razı olsun. Bir sürü sahtekara değil de size kanaat getirmemi sağladığı için Allah’a şükürler olsun. Gerçekten ilmi büyük bir insansınız, saygıyla ellerinizden öperim, bana yaptığınız bunca iyilik için size ne desem ne yapsam az gelir. Ben razıyım, Allah da sizden razı olsun.