Aşk Büyüsü Bozma Duası

Aşk Büyüsü Bozma Duası

 Kötü ve iyi niyetli olarak yapılan aşk büyülerinin etkisinden kurtulmak ve kendi benliğine kavuşmak isteyen kişiler aşk büyüsünü bozdurmalıdır. Kişiler farklı istekler doğrultusunda aşk büyüsü yaptırabilmektedir. Sevgi, saygı ilgi kazanmak isteyen kişiler aşk büyüsüne başvurduğu gibi nefret, hırs ve intikam için de bu büyüye başvurmaktadır.

 Kişiye yapılan büyünün etkisi kısa sürede kendini göstermeye başlar. Bu etkilerden kurtulmak ve bozmak isteyen kişilere çeşitli dualar önerilmektedir. Kuranı Kerim'de yer alan duaların okunması ile kişinin üzerindeki büyünün etkisi ortadan kalkar. Zırh niteliği taşıyan bu duaları boy abdesti ve namaz abdesti ile okumanın yanında inanarak okumak gerekir.

 Aşk büyüsünü bozmak için okunacak dua Rad suresi olmaktadır. Rad suresi cinlerin ve şeytanların musallat olmasını engeller. En az 3 defa okuma tertibi ile istenilen sonuca ulaşılır. Aşk büyüsünü ortadan kaldıracak diğer sure ise Bakara suresidir. Genellikle kısmeti kapalı olan kişilere önerilen bu duayı 3 defa okuyarak büyünün etkisinden kurtulabilirsiniz.

 Talak suresi ise kötü niyetli şeytanların ve cinlerin uzaklaşmasını sağlamak için 7 defa art arda okunmalıdır. Rahman Suresi her şeyin ve tüm azametin Allah'a ait olduğunu anlatan ayetlerden oluşur. Allah’ın gücünün ve kudretinin nelere kadir olduğunu anlatan bu sure 7 defa okunması ile aşk büyüsünün etkisi ortadan kaybolur. 12 defa Nas Suresi okunması ile şeytanların, cinlerin ve büyülerin etkisinden uzaklaşılacaktır.

 Son olarak aşk büyüsünü ortadan kaldıran en etkili dua Felak suresidir. Felak suresi büyü bozmada etkili olduğu kadar kişileri kalkan gibi koruma etkisine de sahiptir. Üzerinizde  taşıyarak kendinizi koruyabileceğiniz gibi okumanızın da etkisi olacaktır. Felak suresinin Türkçe anlamı okuyup içeriğini anlamak ve hissederek okunması etkisini artırmaktadır. Gün içerisinde 3, 7 veya 77 kere Felak suresini okuyabilirsiniz.

 Aşk büyüsü etkisi altından düşünen kişiler medyum aracılığı ile etkiden kurtulabilir. Belirttiğimiz bu dualar sayesinde kendi de kurtulabilir.  Duaların her birini okurken niyet etmeniz gerekmektedir. Niyet ederken temiz ve saf bir şekilde edilmeli ve Allah'ın izni ile rahatlığa kavuşacağınıza inanmalısınız.