Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü, sizi sevmesini istediğiniz kişilere yapılmaktadır. En çok platonik aşıklar ya da birbirini seven ama karşı tarafın daha da çok sevmesini isteyen kişiler tarafından yapılmaktadır. Evli çiftler de aşk muskası yaptırarak eşinin kendisine daha ilgili ve alakalı olmasını sağlayabilirler. Muskalar yüzyıllar öncesinde yapılan uygulamalar arasında bulunmaktadır. Dualar yazılı olan kağıdın deri bir kılıfa konularak onun yırtılması ve yıpranması engellenmektedir. Birçok amaçla yazılan muskalar karşınızdaki kişinin size aşık olması için de yazılır. Muska yaptırma konusunda medyum hocalardan yardım alabilirsiniz.

Medyumların ilgi alanları içerisinde her türlü muskalar olduğu gibi aşk büyüleri, bağlama büyüleri, sevgi ve evlilik büyüsü gibi ak büyüler de bulunmaktadır. Kuvvetli aşk muskası yapıldıktan bir ya da iki hafta sonra etkilerini gösterecektir. Muskanın etkisinde olan kişi karşısındaki kişiye büyük ve derin bir aşkla bağlı kalacak ve gözü ondan başkasını görmeyecektir. Muskanın tutmasına inanmak ve işinde uzman medyumdan yardım talep etmek amacınıza ulaşmanız için önemlidir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü yapılışı içindeki sırlar herkesin merak ettiği bir konudur. Duaların safran mürekkebi ile yazıldığı ve bazı şekillerin yer aldığı kağıt, belli ilim sahibi olan kişiler tarafından hazırlanmalıdır. Kişiye özel hazırlanan muskalarda amaca uygun dualar ve tılsımlar yer almaktadır. Medyum hoca muskayı suda bekletmeniz gerektiğini sizlere söyleyebilir. Suda bekleyen muskada bulunan mürekkep akacaktır. Sizler de bu suyu aşık olmasını istediğiniz kişiye içirebileceksiniz. Ya da muska görünmeyen bir yere saklanarak sevdiğiniz kişinin size aşık olması beklenir. İzlenecek yollar farklılık gösterdiği için amacınıza ulaşmak için en uygun olan yolu medyum hocanızdan öğrenebilirsiniz.

Aşk Muskası Etkileri Nelerdir?

Aşk büyüsü etkileri, doğru kişilere yaptırıldığı zaman kendini gösterecektir. Birini seviyorsanız ve onun sizin aşkınızdan haberi yoksa muska yaptırma yöntemini kullanarak size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Eşinizin size olan aşkı zaman içinde azaldıysa ve bu durum da evliliğinizi tehlikeye atıyorsa yine aşk muskası yaptırarak aranızdaki aşkı artırabilir ve eskisi gibi olmasını sağlayabilirsiniz. Aşk büyüsü sonuç verir mi sorusunu merak edenler için şunu söyleyebiliriz ki; inanarak ve tutacağı süreyi sabırla bekleyerek etkilerini görebilirsiniz. Peki bu etkiler nelerdir?

·      Sizi fark etmeyen ve hiç umursamayan kişinin aşkını elde edebilirsiniz.

·      Sevgilinizin size daha fazla aşık olmasıyla hedeflediğiniz mutlu geleceğe sahip olabilirsiniz.

·      Eşinizi kendinize aşık ederek evliliğinizi aşk dolu geçirebilirsiniz.

·      Aşk büyüsü etkisi altında kalan kişinin size olan tavırlarını hemen görebilirsiniz. Sizinle daha çok ilgilenen ve yanınızdan ayrılmayan sevgiliye ya da eşe bu muska ile sahip olabilirsiniz.

 
Aşk Muskası Nasıl Tutar?

Aşk büyüsü yaptıranlar onun tutup tutmayacağı konusunda tereddüt yaşayabilirler. Yaptırmak istediğiniz büyü ya da muska gibi manevi uygulamalar ancak işinde uzman kişiler tarafından yapılırsa olumlu sonuçlar vermektedir. Sıradan kişilerin bu tür işlemler yapması istenilen sonuçları vermeyecektir. O yüzden işinde uzman olan ve muskaları devamlı yapan kişilerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Medyum hocalar bu kişiler için en güzel örnektir. Aşk muskasının tutması için gerekli olan duaları ve tılsımları en iyi onlar bilmektedir. Hayal kırıklığına uğramamak ve değer verdiğiniz kişinin size aşık olması için hemen bir medyumla iletişime geçmelisiniz.

Aşk büyüsü karşınızdaki kişinin size aşık olmasını hedeflerken bir nevi size bağlı kalmasını da hedeflemektedir. Çünkü hep sizinle birlikte olmak isteyen ve mutluluğu sizin yanınızda bulan kişinin bağlılık ve sadakat içinde olmasını da muska ile sağlayabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgiyi ve merak ettiklerinizi Tacettin hocamızdan öğrenebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

14-08-2022

   Ferhat - ANTALYA

Konu:Aşk Büyüsü

Selamlar arkadaşlar, benim adım, Ferhat. Üniversiteye gittim ve orada bir kız ile tanıştım ve sevgili oldum. Güzel bir ilişkimiz vardı, ikimizde artık ciddi düşünüyorduk ve 1 sene sonra evlendik. Ben ona deliler gibi aşığım ve ondan kopamıyorum. Evliliğimizin 3. Senesinde eşimin beni aldattığını düşünmeye başladım, buna sebebim, eşimin bana karşı ilgisi azaldı, arkadaşlarıma falan gidiyorum diyerek evden çıkması ve en son üzerine sinen erkek parfümü kokusundan dolayı gözlemlemeye başladım. Tahminimde yanılmamışım, eşimi başka bir adamın yanında gördüm ve o an için dünyam yıkıldı. Canımdan çok sevdiğim kadın beni aldatıyordu, dayanamayıp eve gittim ve gelmesini bekledim. Ondan boşanmayı düşündüm fakat daha 1 yaşında bir kızımız vardı, onun annesiz ya da babasız büyümesine gönlüm razı olmadı. Ama beni aldatan kadına da ne kadar güvenebilirdim ki. İlk önce soru sorarak onu telaşlandırmaya çalıştım ve bu şekilde engelleye bileceğimi düşündüm. İlk zamanlar durdu ve tekrardan o adamın yanında eşimi gördüm. Artık canıma tak etti, onu çocuğum için tekrardan kendime aşık etmeyi düşündüm ve uzunca bir araştırma yaptım. Fakat nafile yaptığım araştırmalarda bir sonuç elde edemedim, çünkü, bu işlerdeki insanların çoğu, dolandırıcı, ya da ulaşılması mümkün olmayan kişilerdi. Sonradan bir tanıdığım vasıtası ile bu hocayı buldum ve hızlıca yanına gittim. Hoca benimle güzelce ilgilendi, hiç sorularımı yanıtsız bırakmıyor, her soruma mantıklı cevaplar veriyordu, hocanın bu bilgilerinden dolayı ona olan güvenim daha da arttı. Hoca benim ve eşimin hakkında bilgiler aldı ve tekrardan onu bana aşık etti. Arkadaşlar sizlerde gönül rahatlığı ile hocaya inanıp, güvenebilirsiniz. Allah sizden razı olsun hocam, lütfen hakkınızı helal edin, sayenizde iyi bir yuvamız var ve çocuğumuz anne veya babasından mahrum kalmadan büyüyor.
14-08-2022

   Ömer - AFYON

Konu:Aşk Büyüsü

Merhaba, benim adım, Ömer. Şu anda yaşım 28 ve liseden beri bir arkadaşım var. Onunla kardeşten daha yakınız, yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez sözünü gerçekten yaşıyoruz. Arkadaşımla aynı evde kalıyoruz ve ikimizde bekarız. Bir gün arkadaşlarla gezmeye gitmiştik ve arkadaşım bir kız ile tanıştı. Biraz konuştular ve numaradır, sosyal medyadan birbirlerini eklemedir vakit geçti ve oradan ayrıldık. Ondan 2-3 ay sonra bunlar sevgili oldular ve 2 sene sürdü. Fakat kız, arkadaşıma biraz soğuk davranmaya başladı ve bizim yanımıza gelmez oldu. Arkadaşım onu resmen canından çok seviyordu ve kimseye bir şey söyletmiyordu, Arkadaşıma sevgilisinin onu aldatma ihtimali ola bileceğini söyledim, fakat o beni yanlış anladı. Çaresiz kızı takip etmek zorunda kaldım, kızın arkadaşımı aldatmasına müsaade edemez, arkadaşıma bu kötülüğü yapmasına izin veremezdim, kardeşten yakınız ve birbirimize her konuda güveniriz, fakat kız yüzünden bir ara aramız açılıyordu bu yüzden daha da şüphelendim ve gözlemeye başladım. Birkaç gün sonra yanılmadığımı anladım, gerçekten de kız, arkadaşımı aldatıyordu. Bunu onunla konuştum ve beni yakın olduğumuz için bildiği bilgilerimi paylaşmak ile tehdit etti. Bu sırada arkadaşıma aldatıldığını göstermek için telefonumun kayıtta olduğu aklıma geldi ve konuyu bir şekilde kapatıp oradan ayrıldım. Arkadaşıma bu kaydı gösterdiğim zaman suçu bende buldu ve kıza göstermesi gereken tepkiyi bana gösterdi. Ben buna şaşırdım ve aklıma büyü ola bileceği geldi ve kısa bir araştırmadan sonra bu hocayı buldum, yanına gittim ve konuştuk. Arkadaşım ile o kız hakkında benden bilgi aldı ve gerçekten de büyü varmış ve hoca bunu bozdu. Arkadaşlar sizlerde rahatlıkla güvene bilirsiniz, hoca işini dürüstçe ve çok iyi yapıyor, güvenilir birisi. Sadece büyü bozma değil büyüde yapıyor, Sizlerde işinizi rahatlıkla yaptırabilirsiniz.
07-10-2021

   Kağa** Yıld*** - KARABÜK

Konu:Aşk Büyüsü

Hepinize selamlar. Ben Kağan. Bu anlatacaklarıma pek çoğunuz kızacaksınız biliyorum ama inanın elimde değildi. Zaten böyle bir olayı da kimse isteyerek yaşamaz sanırım. Abimin eşi ile abimle tanışmadan 2 ay önce tesadüfen tanışmış ve âşık olmuştum. Kader onları abimle karşılaştırdı. Kısa süre sonra sevgili oldular. Çektiğim acının tarifi yoktu. Unutmak için her yolu denedim ama onu abimle görmek beni mahvediyordu. O benim olmalıydı. Bunun için her şeyi yapabilirdim. Bana âşık olması için tek çarem büyü yaptırmaktı. Farklı hocalarla görüşüp milyarlar yedirdim ancak bir sonuç alamadım. Sonra hocamızın resmî sitesindeki yorumları okudum. Son kez denemeye karar verdim. Kendisine durumumu anlattım. Diğer hocalar gibi önce para demedi. Beni dinledi, bunu gerçekten istediğime emin olup olmadığımı sordu. Kararlı olduğuma emin olduktan sonra cüzi bir ücret alıp aşık etme büyüsü için gerekli işlemlere başladı. Zor ve yaklaşık 3 hafta gibi bir süreç sonrasında yengemin bana karşı tavırları değişti. Rüyalarımın kadını artık benimle konuşmak için sürekli bahaneler buluyor; yanımda olmak için her şeyi yapıyordu. Abimle kısa süre içinde ayrıldılar. Şu anda sevgiliyiz. 2 ay içinde de sözlenmeyi planlıyoruz. Abim beni kardeşlikten reddetti ama onun için değer. Hocamız işinin ehli bir insan. Beni 1 aya yakın bir sürede hayallerime kavuşturdu. Mutluluğumu ona borçluyum. Sizin de nezdinizde o harika insana çok teşekkür ediyorum.
15-11-2020

   Hal** Teme*** - SİNOP

Konu:Aşk Büyüsü

İlkokuldan beri hoşlandığım bir kız vardı. Kızın ailesi zengindi. Bense gariban bir işçi çocuğuydum. İkimiz olacak iş değildik. Okulun popüler çocukları hep bu kızın peşindeydi. Ben de platonik bir şekilde ilkokuldan mezun oldum. Yıllar geçti ben kızı unuttum. Üniversiteyi başka bir şehirde kazandım aklımda kız falan yoktu artık. Sınıfa girdiğimdeyse gözlerime inanamadım. İlkokuldayken sevdiğim kızla aynı sınıftayız. Koskoca dünyada bu bir tesadüf olamazdı. bir süre kızı izledim. Yine ilkokuldaki gibi güzel ve dikkat çekiciydi. 8 Sene aynı sınıfta okumamıza rağmen üniversite de beni tanımadı bile. Ben kızı kafama takmıştım ama aşkım depreşmişti bir kere hem aradan geçen bunca yılın ardından tekrar bir araya gelmemize tesadüf diyerek geçemezdim. Vize dönemi gelmişti herkes birbiri ile kaynaşmaya not paylaşmaya başlamıştı. Ben de bundan yararlanarak not bahanesi ile yanına gittim. Onun için kimseden bir farkım yoktu. Açılmaya cesaret edemedim. Yurtta arkadaşlarla muhabbet ederken konu geldi derdimi anlattım. Birinin sevgilisi meraklıymış böyle şeylere ona sordu. Kız daha önce Tacettin hocaya gitmiş yengesi için onu anlattı. Biz de ikna olduk. Aldı bizi hocanın yanına götürdü. Derdimi anlattım. Dinledi sağ olsun aşk büyüsü diye bir şey varmış bundan bahsetti yapalım dedi. Biz de tamam dedik. Büyü tahmin ettiğimden çabuk işe yaradı. Vizelerin sonuçları açıklandığında ben sınıf sonuncusu olmuşum arkadaşlar benimle alay ederken yanıma geldi. Birlikte ders çalışmayı teklif etti. Derken sohbet sohbeti açtı. Şimdi iki senedir sevgiliyiz. Tacettin hocama ne kadar teşekkür etsem azdır.
31-10-2020

   Emr*** Akk** - ADIYAMAN

Konu:Aşk Büyüsü

Hayatımın kadını büyüyle benden gitmişti, onu bu yolla almak zorunda kaldım. Ben Emre, hiç hacıyla hocayla medyumla işi olmayan biriydim. 32 yaşında, bakımlı, iyi giyinen ve bir oranda zengin sayılan biriyim. Herkes bana hayran, ben de İnci’me. Onunla aramızda çok güzel bir çekim vardı, birbirimizin gözünün içine bakardık ve asla güven sorunumuz olmadı. Ta ki eski sevgilisi İnci’ye aşık etme büyüsü yapana ve sevdiğim kadın düğünümüzden bir hafta kala beni terk edene kadar. Ondan nefret ettim, ele güne beni rezil ettiği için kendime lanet ettim, bir dizi tedavi gördüm ama yetmiyordu. İçimden manyak çıkmıştı, bana yaptıklarını, beni terk edişini İnci’ye fitil fitil ödetecektim. Hocama ulaşma sebebim aslında intikamdı, gereken para her neyse gözümde değildi, onları ayıracaktım ve bir zamanlar değerlim olan kadına hayatının işkencesini yaşatacaktım ama duyduklarımla sarsıldım. Sevgilisi aşk büyüsü yapmıştı ve bu yüzden terk edilmiştim. Hocamıza yalvardım, beni bu dertten kurtar diye, o da söylediklerini en ince ayrıntısına kadar yapmamı istedi. Bir hafta içinde sevgilim ağlayarak telefonun ucundaydı, olanları ona anlattım, hasret giderdik ve İnci hocamdan benzer durumlara karşı ikimize de büyülerden korunmak için işlem yaptırmak istedi. Allah senden razı olsun hocam, sen benim yuvamı, aşkımı kurtardın. Değil bu işlemler için aldığın minik ücretler, altına en lüks arabayı çeksem bile hakkını ödeyemem, sen bana gözlerimin ışıltısını verdin.
16-10-2020

   Müne*** Art*** - ŞANLIURFA

Konu:Aşk Büyüsü

Hocam ve derdi olan herkese tek tek selam olsun, ben Münevver. 35 yaşında ve henüz evlenememiş bir oğlum var. Umutsuz bir aşkın pençesindeydi ve bir anne olarak elimden hiçbir şey gelmiyordu. Hocamı aradığım gün o kadar mutsuz, o kadar umutsuzdum ki hala bana bir ışık gösterdiği, evladımın yüzüne baktığı, bize yardım ettiği için hocamıza minnettarım. Arkadaşlar hocamız işin para kısmını asla konuşmaz, ona göre hepsinden önemlisi varsa o da bir annenin gözyaşlarının dinmesidir. Oğlum Gözde diye nazlı, şımarık, lüks meraklısı ve gözü çok yükseklerde bir kıza deli divane aşıktı. Onun sevgisinden bir kırıntı bile oğluma can veriyordu, ama o kız her fırsatta oğlumu hafife alıyor, yok sayıyor ve hakir görüyordu. Bir anneydim, tek derdim yavrumun mutluluğuydu ona kimi gösterdiysem, kimi önerdiysem kabul etmeyen oğlum Gözde diye tutturmuştu. Tüm bunları hocamıza anlattığımda, eğer istersem Gözde ile oğlumu soğutacağını, istersem de gözdeye aşk büyüsü yapacağımızı söyledi. Evladımın kalpten duyduğu aşkı büyüyle soğutmaya kıyamadım, belki de haksızlıktı bu, bilmiyorum ama gelinime aşk büyüsü yaptırdım. Şuan gözleri birbirinden başka bir şey görmüyor, oğlumun mürvetini görmeme vesile olduğunuz için ne desem, ne yapsam size nası teşekkür etsem azdır hocam. 2022 ağustosa kısmetse düğün tarihi aldık, hepsi senin sayende, sen benim evladımın mutluluğunu kurdun ya, Allah sana kötü gün göstermesin.
19-09-2020

   Muz*** Kork*** - BALIKESİR

Konu:Aşk Büyüsü

Merhaba ben Muzaffer. Bundan 6 yıl önce çok severek evlendiğim karımdan ailemin gazına gelerek boşandım. Boşandıktan 2 hafta sonra da yine onların üzerine başkasıyla nişanlandım. Çok pişman olmuştum ama iş işten geçtiği için bir şey yapamıyordum. Nişanlandığım kızla evlendim. Ondan 2 tane de çocuğum oldu. Ancak aradan yıllar geçmesine rağmen eski eşimi bir türlü unutamadım. Üstelik pişmanlığım her geçen gün daha çok büyüdü. Yeni eşime her baktığımda onun yüzünü görmeye başlamıştım. Bu duruma daha fazla dayanamayınca Facebook üzerinden ona ulaşıp pişman olduğumu anlattım. Ancak beklediğim cevabı alamadım. Beni unuttuğunu ve hayatında yeni biri olduğunu söyledi. İnanın dünyam başıma yıkıldı. Başkasıyla evleneceğini düşündükçe çıldıracak gibi oluyordum. Tekrar bana âşık olması için büyü yaptırmaya karar verdim. Hocamızla o sıralar internette işinin ehli birini ararken tanıştım. Çok farklı bir insandı. Bana bunun doğru olmadığından, eşimle devam etmemin daha iyi olacağından bahsetti. İlk defa para düşünmeyen bir insanla tanıştığım için çok şaşkındım. Bunu çok istediğime ikna olunca işlemlere başladık. Eski eşim kısa süre sonra bana sebepsiz yere sürekli sen aklıma geliyorsun yazdı. Konuşmaya başladık. İlk 2 gün arkadaşça yazarken sonrasında beni sevdiğini söyledi. Dünyalar benim oldu. Eşimden boşandım o da sevgilisinden ayrıldı. 1 buçuk ay sonra nikahımız var. Rabbime şükürler olsun beni böylesine iyi bir hocayla karşılaştırdı. Bana kaybettiğim mutluluğumu geri verdi. Tüm dilekleri gerçek olsun inşallah.
18-08-2020

   Ayd** Buh*** - SİVAS

Konu:Aşk Büyüsü

Dört abla ile büyüyen bir erkeğim. Bu benim hayatımı anlatmak için yeterli bir cümle olmuştur herhalde. Kadınlarla sürekli iç içe olsamda onlar hakkında fazla şey bildiğimden olsa gerek bir türlü hayatıma birini alamadım. 30 Yaşına gelene kadar her şey normal olsa da artık çevrem evlenmem gerektiği konusunda hemfikirdi. Bense bana bir şey hissettirmeyen biri ile birlikte olmanın iki tarafa da üzüntü vereceği düşüncesinde olduğum için tüm baskılara rağmen evlilik fikrine yanaşmadım. Taa ki onu görene kadar. İş yerimize yeni gelmişti ve kimseye benzemiyordu sanki; bakışı, gülüşü… Her şeyi ile özeldi. Bir gün öğle arası yanına gittiğimde beni fark etmedi bile. Ne kadar etrafında dolaşsam dabeni görmüyordu. Bir gün ne yaptım ne ettim tanıştım kendisiyle ama gerisi yine gelmedi. Bu ilgimi fark eden başka bir arkadaşım yanıma gelip Tacettin hocadan bahsetti. Ben büyüye falan inanmam ama 33 yaşına kadar ilk defa bir kadına ilgi duymuştum ve o beni fark etmiyordu. Bu fırsatı kaçırmak istemedim. Arkadaşımla birlikte Tacettin hocanın yolunu tuttuk. Durumu anlattığımda aşk büyüsünden bahsetti. Ben hep kötü işler için büyü olur sanırken böyle güzel büyülerde varmış meğer. Hocam ne dediyse yaptım. Şimdi 2 aylık evliyim. Hocama bana bir yuva verdiği için teşekkür ederim.
20-07-2020

   Mel*** Gorm*** - BURDUR

Konu:Aşk Büyüsü

Selamlar arkadaşlar. Ben Melih. Doğası gereği çok kıskanç bir insanım. Öyle ki kız arkadaşıma biri adres sorsun sorun çıkartır adamla kavga edebilirim. İnanamayacağınız daha pek çok kıskançlığım var. Kız arkadaşım Sedef de bu durumdan çok rahatsızdı. Yine bir tartışmamız esnasında bana böyle devam edemeyeceğini söyledi ve tabi ki ayrıldık. Resmen kendimi kaybettim. Dönmesi için aylarca yalvardım, sürekli takip ettim bir erkekle konuşup konuşmadığını anlamaya çalıştım. Bu süreçte iyice paranoya olmuştum. Onun bana dönmesi şarttı. Bu yüzden her türlü yolu denedim ama olmadı. Ben de hiç inanmasam da büyü yaptırmaya karar verdim. Son şansım oydu. İnternetten uzun süreli bir araştırma yaptıktan sonra hocamızla iletişim kurdum. Durumu anlattıktan sonra bana yapacağı çalışmalar, ne kadar süreceği hakkında uzun uzun bilgi verdi. Kendisiyle yaklaşık yarım saat telefonda konuştuk. Aceleci davranmaması, beni tatmin edene kadar her türlü soruma cevap vermesi beni ona güven duymamı sağladı. Çalışmalara başladıktan 1 buçuk hafta sonra Sedef’ten görüşelim mesajı aldım. Bundan 10 gün önce beni tamamen unuttuğunu sandığını hatta başkasıyla ilişkisi olduğunu söyledi. Son 10 gündür ise bana eski sevgisinin 10 katını duyduğundan bahsetti. Allah hocamızın ne isteği varsa gerçekleştirsin. Sedef şu an benim 1 dediğimi 2 edemiyor. İstediğim kadar kıskançlık yapıyorum kendini affettirmek için her yolu deniyor. Artık içim rahat. Hepinize hocamızla görüşmeden başkasına işlem yaptırmamanızı öneriyorum.
07-07-2020

   Sud*** Hal*** - BURDUR

Konu:Aşk Büyüsü

Herkese merhaba ben Sude, hocamla tanışma hikayem halamın oğluna sırıl sıklam aşık olmamla başladı. Gözüm adeta kör olmuştu, ondan başka bir isim dilime bile yakıştıramıyordum. Ama onun bende gönlü yoktu, okulundan bir kızdan hoşlanıyordu. Bunu bilmek benim için ölüm gibiydi, bir yolunu bulup dikkatini çekmeye çalışsam da pek fark edilir olduğumu sanmıyordum. Sonunda niyeti bozdum, kafaya koydum ailelerimize, akraba olmama ve beni sevmemesine rağmen onun olacaktım, onu istiyordum ve bir medyum hoca araştırması yapmaya başladım. Bana güven veren birini arıyordum, sadece araştırmam bile 2 ayı geçmişti, umudu kesmiştim, herkes menfaatçi, paragöz ve sahteydi. Taa ki hocamı tanıyana ve o derin ilmini fark edene kadar. Dedim ki kurtarırsa bu dertten beni, o kurtarır. Anlattım döktüm içimi, o kızla ayrılması için bir ayırma büyüsü ve beni fark etmesi için de bir aşk büyüsü yapmamızı uygun buldu. Dediklerini en ince detayına kadar yaptım, inandım ve asla bir an şüphe etmedim. Ayırma büyüsü 3üncü günde, benim aşk büyüm de bir haftanın sonunda etkisini gösterdi. Ailelerimiz karşı çıksa da başta, baktılar çok seviyoruz, kıyamadılar bize. Şuan nişanlıyız ve düğüne bir haftamız kaldı, ben bu süreye kadar mutluluktan yazmadım ama hocam size bir teşekkürü kendime nedense borç bildim. Allah size uzun ömürler versin, sayenizde sevdiğim adamla dünya evine giriyorum.
05-06-2020

   Nih** Kar*** - İSTANBUL

Konu:Aşk Büyüsü

Merhaba ben Nihal, bir şirkette muhasebe müdürüyüm ve asla medyumlara hacıya hocaya güvenmeyen biriyim. Şirketin patronuna âşık olduğum güne kadar, aklıma hiçbir hocadan yardım alacağım da gelmezdi. Amansız bir aşktaydım, hocam sağ olsun şuan mutlu bir beraberliğim varsa ona borçluyum. Arkadaşlar asla asla demeyin, bir de asla kendinize ket vurmayın. Eğer o adam şansınızda varsa, böyle hocamız gibi mükemmel birini tanıyorsunuz ve ondan yardım alıyorsunuz. Unutmayın, hayatınız çok değerli. Ben işlem yaptırırken çok tedirgindim ve hocam her adımda beni bıkmadan usanmadan aydınlattı. Başta aldığı para çok gelmişti gözüme, tabi hayatımda bilmem bu işlerin zorluğunu. Allah razı olsun benim için sabah namazında ayrı, yatsıda ayrı, gün içinde daha ayrı pek çok işlem yapıyormuş, sadece bana okuttukları ve yaptırdıkları bile benim için eziyet gibiydi, bir de o ne kadar yoruldu acaba. Hocam sen olmasaydın hayatımda belki de en özel bu duyguyu asla tadamayacaktım. Arkadaşlar eğer kuşkunuz varsa, biriyle anlaşmadan önce hocamıza da danışın. Zaten mutlaka yapamayacağı işin altına girmiyor. Bir de tüm kuşkularınızı aydınlatmanızı en az sizin kadar istiyor, hocamın dediğine göre, bir işlem yaptırırken inanmamak ve güvenmemek işlemin olumsuz sonuç almasını sağlarmış. Ayrıca hocamla işlem yaptırırken merakıma yenik düştüm ve etrafta piyasa yoklaması yapmak istedim, bir sürü medyumu aradım ve durumu belirli hatlarıyla anlatıp fiyat sordum. İnanın en uygunu hocamızın verdiği fiyattan 300TL daha fazla fiyat verdi, yani sadece malzemelerinin ve emeğinin cüzzi bir miktarının parasını alıyor hocamız. Allah razı olsun.
29-05-2020

   Haka*** Sa*** - BURSA

Konu:Aşk Büyüsü

Herkese merhaba, size sıradan bir garsonken bir şirket sahibinin karısı oluşumun hikayesini yazmak istiyorum. Özlem ben, kocam Hakan’ı restoranımıza yemek yemeğe geldiğinde görüp beğenmiştim. Ben gibi bir garsona bakacak hali yoktu ya, onun resimlerini ancak internetten görebiliyordum ve içimdeki o ateşi durduramıyordum. Birini aşık etme ritüellerini izleyerek başladım işe, ama herkes görüşme şansı olan adamlarla alakalı ritüelleri veriyordu, benimki çok uzak, çok olanaksızdı. Rastgele nette gezerken hocamızın resmi internet sitesine rastladım, Hakan’ı, ona aşkımı, bu aşka engel olamayışımı ve aşkın nasıl bir imkânsız aşk olduğunu anlattım. Rica minnet bana bakım yapmasını istedim, onu unutabilecek miyim diye. Bakım yaptı, konuşurken konu aşk büyüsüne geldi, “hocam, hiç mi çarem yok” dedim. Acınası halime dayanamadı ve Hakan’la benim için işlemlere başladı. Dediğinden asla çıkmıyordum, ne dediyse harfiyen uydum. Daha uygulamamızın 2. gününde Hakan restoranda yemekteydi. Çok değil uygulama devam ederken, iki haftanın sonunda flört ediyorduk ve 2 ay içinde de onun karısı oldum. Hocam sayesinde bir dediğimi ikiletmiyor, biliyorum büyü sayesinde benim yanımda ama olsun, diğer türlü fark edememişti beni, belki fark etseydi gene severdi. Mutluluğunuzun peşini bırakmayın ve hocamıza her derdiniz için ulaşın dostlarım, onun ilmi, insan sevgisi ve sizler için yaptığı fedakarlıkları görünce bu zamana kadar kaybettiğiniz zamana hayıflanacaksınız. 2 kızım oldu ama hocamdan asla kopmadım, ona her gün dua ediyorum ve arada halini sormaya arıyorum, mutluysam hocam sayesindedir.
24-05-2020

   Yeli** Sarı*** - MUĞLA

Konu:Aşk Büyüsü

Ben kendi halinde evden işe işten eve giden pek sokağa çıkmayan asosyal bir kadınım şu anda 32 yaşındayım bugüne kadar hep bu şekilde olduğum için pek arkadaşım olmadı. Bu anlattıklarımdan da anlayacağınız üzere şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı. Bu konu benim için çok önemli olmasada ailem ve çevredeki dostlarımızın sürekli olarak evlenme baskısı yapması ile benim için sorun haline gelmeye başlamıştı. Hayatım bu akış içerisinde sürmeye devam ederken geçen sene çalıştığım işyeri de pandemi dönemini bahane ederek beni işten çıkarttı. Bende doğal olarak iş aramaya başladım. Kısa süre içerisinde küçük bir tekstil firmasında iş buldum. Burda beni işe alan bir müdür vardı. Ben iş başvurusu için şirkete gittiğimde beni odasına çağırdığında onu orada görürmez aşık olmuştum. İşe girdikten sonra sürekli onun dikkatini çekmeye onunla konuşmaya çalışıyordum ancak benimle hiç ilgilenmiyordu. Bende en sonunda ona açılmaya karar verdim. Ona kendisini ne kadar sevdiğimi ona ne kadar aşık olduğumu anlattım. O ise beni alaycı ve küçümser bir tavırla reddetti. Bunun üzerine ben çok sinirlenmiştim ama sinirim kat kat daha fazlası onu elde etmek için hırslanmıstım. İş yerinde ilk kez kendime yakın bir arkadaş bulmuştum ve başımdan geçen her şeyi ona anlatıyordum. Oda bana kendisinin kocası ile evlenmesini sağlayan bir hocanın olduğunu istersem beni de götürebileceğini söyledi. Ben ilk başta pek inanmayarakta olsa şansımı denemek için gittim. Hocam bana aşk büyüsünden bahsetti. Büyü ile olacak iş mi? diye düşünsem de kabul ettim ve büyüyü yaptık. Bir gün öğle arasında müdür benimle öğle arasında çıkmak, yemek yemek istediğini söyledi. Yoksa büyü tuttu mu diye düşünürken şimdi evlilik aşamasındayız. Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır.
03-04-2020

   Sela*** Ery*** - ARDAHAN

Konu:Aşk Büyüsü

Selamlar herkese, ben Selahattin. Hayatımda asla birini sevemem, evlenemem sanarken gönlümü hiç olmayacak birine kaptıracağım aklıma gelmezdi. Claudia, bir turistik gezide aklımı başımdan alan güzel… Ancak buluşmamız, kavuşmamız neredeyse imkânsızdı, o bir Hristiyandı ve ailesi bir Müslüman ile evlenmesine asla müsaade edecek gibi durmuyorlardı. Çaresiz aşkımı kalbime gömmem lazımdı, ama bir taraftan da bu içimden gelmiyordu. İnternette birini kendine aşık etmenin yollarını umutsuzca inceliyordum, derken oraya gir, burdan çık bir baktım hocamızın web sitesi karşımda. Bir sürü insan ona dua etmişler, onun yardımlarından bahsetmişler. Hem merak ettim hem de çok şaşırdım. Ellerim gitti ve artık hocamızla telefonda beraberdik, Nedense Claudia’yı anlattım ve o kıza deli gibi aşık olduğumu, eğer bir şansım olsa onun da bana âşık olması için gereken her neyse yapacağımı söyledim, çok umutsuz gelmişim sanırım gözüne, hocam bir anda “aslında bir şey var, ama” dedi. Aşk büyüsü, onu bir büyüyle yanımda tutamazdım, vaktini aldığım için hocama teşekkür ettim ve görüşmeyi sonlandırdım. Hocamı bir daha hiç aramayacağımı sanarken, sevdiğim kızın evlilik kararı alması haberiyle, yıkıldım. Telefonun ucunda ona yalvarıyordum, “hocam bana yardım et.” İlmi büyük bu insanın lafından asla çıkmayın arkadaşlar, dediklerini harfiyen uyguladım ve şuan ailesine inat Türkiye’de, oturma izni çıkarmak için evleniyoruz. BBen mutlu oldum, hayatım sayende kurtuldu hocam, umarım sen de her zaman mutlu olursun.
10-02-2020

   Bura** Altı** - İÇEL

Konu:Aşk Büyüsü

Üniversiteye ilk başladığım günden beri gözüme kestirdiğim bir kız vardı. Oturuşuyla, konuşmasıyla çok hanım ve tatlı bir kızdı. Etrafında çok fazla erkek olması beni rahatsız etse de kızdan kendimi alamıyordum. Ben kızın etrafında gölge gibi gezerken 3 yıl geçti. Mezuniyete az kalmıştı ama ben hala kıza açılamamıştım. Birbirimizi tanıyorduk ve zaman zaman sohbet etmişliğimizde vardı aslında. Bir gün arkadaşlarımın bana verdiği gazla kıza açıldım. O ise bana karşı bir şey hissetmediğini söyledi. Kalbim yerinden sökülmüştü sanki. Ben onu 3 yıl boyunca platonik sevmiştim ve vazgeçmek istemiyordum. Arkadaşlarımdan biri fallarla büyülerle çok ilgilidir. Aşk büyüsünden bahsetti. Yaptıralım yaptırmasına da kime gideceğiz bilmiyorum ki? Biraz araştırma yaptıktan sonra arkadaşım Tacettin hocayı bulmuş. Kalk yanına gidiyoruz dedi. Çıktık geldik Tacettin hocaya derdimizi anlattık. Hocam aşk büyüsünden bahsetti neler yapacağımızı anlattı.Biz de kabul ettik. Büyü yaptıktan sonra hiçbir şey değişmedi. Mezuniyetime ise bir ay kalmıştı. Artık umudum tamamen bitmişti. Büyü yapıldıktan yaklaşık bir ay sonra - mezuniyetime bir hafta kala - kız bana geldi ve bir şans vermek istediğini söyledi. Başta işe yaramadı sansamda hocamın büyüsü tutmuştu. Seve seve kabul ettim tabii ki :) Sayende 5 yıllık evliliğim var hocam teşekkür ederim.
06-01-2020

   Hal*** Te*** - NİĞDE

Konu:Aşk Büyüsü

herkese merhaba arkadaşlar, ben halil. Ben şuan çok mutluyum, inşallah sizde mutlu olursunuz. Okul çıkışında bir kız gördüm, çok güzel bir kızdı. Tanışmak istedim, gittim tanıştık. Kahve felan içtik, sosyal medyadan birbirimizi ekledik. Benim durumum çokda iyi deyildi, ama kız zengindi. Güzel yerlere gitmeyi, para harcamayı çok seviyordu. Biraz konuştuk yakınlaştık, ve en sonunda onu çok sevdiğimi söyledim. Durumum yoktu, kızda para harcamayı seviyordu. Kabul etmedi ve gitti, ben üzülmüştüm ve onu çok seviyordum, en sonunda dayanamadım, araştırma falan yaptım, psikolejik tedavi felan gördüm, ama ne olursa olsun kızı unutamıyordum. Ne olursa olsun onun ile sevgili olmalıydım. Çok uğraştım ve hepsinde olumsuz cevap aldım. Sonra arkadaşlarıma anlattım, bana hocayı önerdiler, inanmadım saçma gelmişti, büyüyle falan olmaz diye düşündüm. Birkaçgün geçti ve kendime engel olamayıp hocayı aradım. Çok ikna edici konuştu, ona inanmam ve güvenmem gerektiğini söyledi. İnandığım ve güvendiğim zaman bunu başarıp, kızı kendime aşık edebileceğimi öğrendim. Dediklerini harfi harfine yaptım ve 1 hafta felan geçti. Kız bana ilgi duymaya başladığını yazdı, konuştuk ve şuan kendisi benim sevgilim. Allah sizden razı olsun hocam. Tüm umutsuzların yoluna ışık oluyorsunuz, hakkınız ödenmez gerçekten. Aldığınız paradan çok daha fazlasını hak ediyorsunuz, çok uğraştınız benim için, hakkınızı helâl edin. İhtiyacı olanlara kesinlikle hocamızı tanımadan işlem yaptırmamasını öneriyorum.