HAVAS İLMİ KÖTÜ ENERJİYİ YOK ETMEK

Havas ilmi dediğimiz ilim çok derin bir ilim olmasının yanı sıra bu bilgiye vakıf olan insan sayısı oldukça azdır ve havas ilmini öğrenecek kişilerin bazı şartları yerine getirmesi gerekir ve birçok şartı vardır, kişinin bu şartlardan en az 7 tanesini taşıması gerekir. bunları sayacak olursak eğer, ilk sırayı kesin karar alır, kişi isteğinde emin olacak ve şüpheye düşmeyecektir.   Ardından sabırlı olmak vardır, kişinin sabrın ne olduğunu ve ne kadar sabredeceğine bakılır. Yine kişinin çok iyi sır saklayan biri olması gerek ve müttaki olmalıdır yani takva sahibi birisi olması gerekir. yine kişinin acele etmemesi ve temiz olmasına özen göstermek zorundadır. Bunların ardından icazetli olmak vardır. Bunun anlamı ise ALLAH ın dostlarından izinli olmaktır. Kişinin teşhis etme becerisi olmalıdır. Bunların ardından kişinin oruçlu olması ve amel zamanını bilmelidir. Bunların ardından kıbleye yönelmesi ve istihareye yatmak gelir.

Bunların yanı sıra ruhani varlıklar dediğimiz grupta yaşayan varlıkları kötü ve aşağılık işlerde kullanmamak gerek, bunların adından azimetleri öğrenmek gelir. Yani ruhanilere okunacak dualar vardır ve kişinin bu duaları bilmesi gerekir. en son amelin yapılışı vardır ve bunda anlatılmak istenen amelin nasıl yapılacağıdır, bazen bir levhaya yazılması gerekir ve kişi ona göre hareket eder bazen de bir kağıda yazılması gerekir, burada nasıl yapılacağı önemlidir.

Havas ilmi dediğimiz ilim öğrenilmesi ve uygulanması çok zor bir alandır ve bununla birlikte havas ilmi ile birden fazla kötü enerjiler yok edilir ve uzaklaştırılır. Herkesin bildiği üzere negatif enerjiler çoğunlukla büyü yolu ile gönderilmesi istenen kişiye gönderilirler bunlar bazen bir eşya olabilmektedir, size büyü yapan kişi bir hediye bile verebilir ve siz bu hediyeyi kabul ettiyseniz büyünün etkisine girmiş olacaksınız. Eğer şüphe ettiğiniz bir kişi size bir hediye vermiş ise ve siz kabul ettiyseniz hemen bu verilen hediyeden uzaklaşmanız gerekecektir. Verilen hediye küçük ise an etkili yolu ya yakın ya da suyun dibine atın ve bu eşyadan kurtulun.

Leave a comment