Günlük burç falı

Koç burcu: Çevrenizdeki insanlar tarafından sessiz, sakin ve kendi halinde biri olarak düşünülmektesiniz. Fakat samimi olduğunuz insanlar tarafından böyle birisi olmadığınız kolayca görülecektir. Zor günlerinizde kimseden yardım almıyorsunuz, bunu gurur meselesi haline getirdiğinizi de söylemek gerek.

 

Boğa burcu: Oldukça zeki ve kurnaz bir kişiliğe sahipsiniz. Ancak bunu göstermemeyi tercih ediyorsunuz. Tahmin edilmesi zor birisiniz. Son derece titizsiniz ve kimsenin size karışmasına izin vermiyorsunuz. Bu nedenle sizde kimseye karışmamaya özen gösterin.

 

İkizler burcu: Vermiş olduğunuz sözleri yerine getirme konusunda bir sıkıntılısınız. Davranışlarınızı değiştirmek istiyorsunuz ancak bir türlü tam olarak başarılı olamıyorsunuz. Diğer insanlardan daha değerli olduğunuzu düşünmekten vazgeçmeli ve bunun doğru bir davranış olmadığının farkına varmalısınız.

 

Yengeç burcu: Konuşmayı, sohbet etmeyi oldukça çok seven birisiniz. Konuşmalarınız oldukça etkili oluyor ve aynı zamanda iyi de bir dinleyici olduğunuza şüphe yok. Kıskançsınız ve en küçük şeyleri bile büyütmekten çekinmiyorsunuz. Daha sakin olmalısınız.

 

Aslan burcu: Yaptığınız her işin eksiksiz olmasını istemekte son derece haklısınız. Hata yapmak tarafınızca hiç hoş karşılanan bir durum değil. Ayrıca hassas bir kişiliğiniz var ancak bunu kimseye göstermemekte kararlı görünüyorsunuz.

        

Başak burcu: Bugün fazlasıyla umursamaz olduğunuz bir gününüzdesiniz. Bugün size karşı olan ilgilere bile tepkiler gösterebileceğiniz bir gün. Özgürlüğü ve yalnızlığı çok seviyorsunuz.

 

Terazi burcu: Önceden hoşlanmadığınız birisine şimdi ilgi duyuyor gibisiniz. Uyum sorunu yaşamanız mümkün. Ancak bu kesinlikle geçici bir durum merak etmeyin.

 

Akrep burcu: Sevmiş olduğunuz kişiyi kıskanma konusunu fazlasıyla abartılı davranıyorsunuz. Bundan zevk alıyor gibi bir haliniz var. Genelde misafirleri seven birisiniz ama bugün o günlerden biri değil.

 

Yay burcu: Güven konusunda sorunlar yaşayacağınız bir gün. Birine güvenmek sizin için hiç kolay değil. Fakat bu durumun sizi rahatsız etmesine izin vermemelisiniz. Fazlasıyla hesap yapıyor, düşünüyorsunuz. Bu aleyhinize bir durum ve vazgeçmelisiniz.

 

Oğlak burcu: İdealist biri olmakla birlikte gözünüzde yükseklerde görünüyor. Ancak hata yapmaktan korktuğunuz için hareketlerinizi kısıtlamaktan vazgeçmelisiniz. Yardımlaşma konusunda sorunlarınız var gibi görünüyor. Bu sorunu aşarsanız daha iyi biri olarak görüleceğinizden şüpheniz olmasın.

 

Kova burcu: Arkadaşlık konusunda mükemmelsiniz. Söylediklerinizle insanları kolayca etkileme yeteneğine sahipsiniz. Fakat arkadaş seçimi konusunda dikkatli olmanızda fayda var. Ayrıca edebiyat, dans ve müzik tam olarak sizin alanlarınız.

 

Balık burcu: Yaşanan olaylardan oldukça çabuk etkilenmeniz iyi bir durum değil. Ayrıca gönlünüzü almak oldukça zor görünüyor. İnsanların desteğine ihtiyaç duymak istemiyorsunuz ve haklısınız.

 

 

 

bir yorum bırakın