EVLENMEK İSTEYENLER

Her insan düzenli bir hayatı ve aynı zamanda mutlu bir yuvası olmak ister. Bu yüzden evlenmeyi ister ancak mutlu olacağı ve doğru kişi ile yapmak ister evliliği. Bazı insanlar her ne kadar evlenmeyi isteseler bile bir türlü evlenemezler, kısmetleri kapalı olan kişiler ne yaparlarsa yapsınlar evlenemezler. Bazen bu duruma bir büyü de sebep olabiliyor. Kişinin büyü yolu ile kısmetleri kapatılmış ise, yine kişiler bir türlü evlenemezler. Hayatlarına biri alırlar ancak bir sorun çıkar ve yine evlenmek isteyen kişi ayrılır bir şekilde.

Kısmet kapama büyüsü kara büyülerden biridir ve sadece kötülüğe hizmet ederler. Kişinin sadece aşk ve özel hayatı değil kişinin iş hayatı ve aile hayatı da bundan mutlaka etkilenir bir şekilde. Kısmet kapanmasının anlaşılması aslında zor değildir, kısmeti bağlanmış ve ya kapanmış kişinin hiçbir şeyde ve yine hiçbir konuda kısmeti olmaz. Her şeyi kapanmış ve aynı zamanda bağlanmış bir durumdadır. Ne sevdiği ile mutlu olur, ne de iş hayatında başarılı olabilir nede evde bir huzuru olur, her konuda kötülükleri üzerine çeker, burada kişinin negatif olan her şeye açık hale gelmesi olarak açıklanabilir. Kişinin aura sı zayıf hale gelmiştir, hayata karşı koruma kalkanı zayıflamış kişiler bütün kötülüklerden çok kolay etkilenir. Böyle bir durumda kişi elbette kötü olan her şeyi üzerine çekecektir.

Evlenmek isteyip evlenemeyenler üzerinizde her hangi bir büyü var ise önce bu büyünün ne olduğu ve hangi amaç ile yapıldığının öğrenilmesi ve çözmek zorundasınız. aksi taktirde kişi hayatı boyunca kısmet bağlama ve ya kapanması büyüsünün etkisinde kurtulmaz. Büyü ile kısmeti bağlanmış ve ya kapatılmış kişilerin hayatı hep kötüye gider, hiçbir zaman hiçbir işi yolunda gitmez, olacak bütün işleri bir türlü gerçekleşmez, aşk hayatında ise yine bir türlü mutlu olamaz. Kişi kısmet bağlama ve ya kapatma büyüsüne maruz kalmışsa, büyü yüzünden kişinin yıldızı sıfıra düşürülmüş ve kişinin aura sı zayıf hale gelmiştir. Kişilerin uzman birinden yardım alarak bu durumdan kurtulması gerekir.

 

bir yorum bırakın