EVLENEMEME BÜYÜSÜ

Evlenememe büyüsü adından da anlaşılacağı üzere bir kişinin evlenmesini engellemek ve bununla birlikte kısmetlerini kapatmak için yapılan bir büyüdür. Büyüler ise çok çeşitlidir kısmet kapatma büyüsü olarak ta adlandırılabilir. Bu büyü kara büyüler arasında yer alır ve bunun nedeni ise kötü amaçlara hizmet etmesinden kaynaklanır.

Bazı insanların kısmetleri bir takım şeyler yüzünden kapalı olur. Bu duruma bazen bir büyü engel olurken bazen de bir cin musallatından kaynaklanabilir. Bunların hiç biri yok ise, kişinin yıldız düşüklüğü olabilir. Bunların cevabını elbette kişi kendisine bir bakım yaptırmadan öğrenemez, bu yüzden ve böyle bir durumdan şüphe eden bir kişi kendisine bir bakım yaptırmalı ve üzerinde her ne var ise öncelikle bunu öğrenmelidir. Kişinin üzerinde bir büyü var ise kişi bu büyüden kurtulmadan normal hayatına dönemeyecektir zaten. Kişinin üzerinde bir büyü yok ama evlenemiyor ise bu kişiye bir cin de musallat olmuş olabilir, böyle bir durumda kişi musallat olan cinden kurtulması gerekir. bunların hepsinin bilgisi kişi bir bakımın ardından öğrenebilir. Kişiye yapılan bir kısmet kapatma büyü var ise, kişi bu durumda zaten evlenemez ve hayatına kimi alırsa alsın hiçbir şey yolunda gitmez ve kişi yine ayrılır. Bu büyüden kurtulması gerekir. gideceği uzman bir hoca ve ya medyum böyle bir büyüyü rahatlıkla çözecektir. Uzman kişi kısmet kapatma büyüsünü bozduktan sonra kişinin kısmeti açacaktır. Yapılan büyülerde kişilerin yıldızı sıfıra düşürülür, uzman kişi büyü yapılan kişinin yıldızını da yükselmesi gerekecektir.

Kısmet kapatma büyüsünün kara büyüler arasında yer aldığını söylemiştik. Bu büyüleri hoca ve medyumlar pek yapmak istemezler ve böyle bir durumda kişiler papazlara yönelir ve bu büyüyü papazlara yaptırırlar. Papazların yaptığı büyüler ise, papaz büyüsü olarak geçer ve herkes böyle bilir, kişiler papazların yaptığı büyüyü ancak papazlar çözebilir inancı yaygındır. Ancak bu durum yanlış bir inançtır. Papazların yaptığı büyüleri hoca ve medyumlar rahatlıkla çözebilirler, burada dikkat edilmesi gereken nokta ise, kişilerin alanında uzman olan bir medyum ve hocadan yardım almasıdır.

Leave a comment