EVE YAPILAN BÜYÜ NASIL BOZULUR

Eve yapılan bir çok büyü türü vardır. Bunlar genelde kara büyülerdendir ve bununla birlikte bir çok amaç ile yapılabilirler. Bunların en sık yapılanları domuz yağı büyüsü, ölü toprağı büyüsü yada eşleri ayırmak için yapılan büyüler ilk sırayı alır her zaman. Aile içini karıştırmak için çok fazla büyüler yapılır, domuz yağı büyüsünü kullanarak yapılan büyüde amaç eşlerin arasını açmak ve kişileri birbirinden soğutmak için yapılan bir büyüdür, bu büyü ile eşler birbirini ne kadar sevse bile birbirine yaklaşamaz ve bir arada duramazlar, bir araya geldiklerinde sürekli tartışma ve kavga ile bitecektir. Bu büyü eşleri birbirinden ayırmak için yapılan ve çok etkili bir büyüdür. Domuz yağı büyüsünde büyü yapılan kişinin evine eşyalarına ve kapı eşiklerine sürülerek büyünün etki etmesi beklenir. Büyü etki etmeye başladığında artık eşler birbirinden soğumaya başlayacaktır.

Eve yapılan büyülerden bir diğeri de ölü toprağı büyüsüdür ve bu büyü türü çok tehlikeli olmasının yanı sıra yapılan bu büyü oldukça kötü bir büyüdür. Kara büyüler arasında yer alan bu büyünün yapılışında bir ölünün toprağından alınarak yapılır ve büyünün amacına göre eve serpilir bu ölü toprağı. Bu büyü bütün ev halkını etkileyecektir. Kişilerin bütün hayatlarını etkileyecek bir büyüdür. bu büyüye maruz kalmış kişiler bu büyüden en kötü şekilde etkilenecektir. Evin içinde kavgalar tartışmalar başlar bütün işler ters gider gelecek olan kısmetler gelmez, ev halkının hepsinde bir şanssızlık oluşur. Bazen bu büyüde evden cenaze bile çıkmaktadır. Bu büyünün yapılması tavsiye edilmez.

Üzerinizde böyle bir büyünün yani kısmet bağlama büyüsünün olduğunu düşünüyor ve ya hissediyor iseniz mutlaka hiç vakit kaybetmeden uzman birinden yardım ve destek almanız gerekmektedir. Uzman kişiyi bulduktan sonra bu kişi size detaylı bir bakım yapacak ve üzerinizde her hangi bir büyünün olup olmadığını söyleyecektir. Eğer size yapılmış bir büyü var ise bu büyünün bozma işlemlerini ve yapılan kısmet bağlama büyüsünün bozulma süreçlerini size anlatacaktır ve bozma işlemini yapacaktır.

bir yorum bırakın