EN KUVVETLİ AŞK BÜYÜSÜ

Büyü çeşitlerinin çok fazla olduğunu önceki yazılarda belirtmiştik. Büyüler yapılırken birçok işlemden geçebilirler. Büyünün ne olduğunu söylemek gerekirse, insanların doğal yollar ile elde edemedikleri her şeyi doğaüstü varlıkları kullanarak elde etme çabasıdır. Yine büyüler ilim sahibi kişiler tarafından yapılabilir. Bazı büyüler iyi niyetler ile yapılırken bazı büyüler sadece zarar vermek kötülük için yapılırlar. Kötü büyüleri her hoca ve medyum yapmaz, bu büyüler içi papazlardan yardım isterler, bunun nedeni ise, kötü büyülerin birçoğu dinimizin uygun görmediği yollardan yapılmasıdır. Bu büyülerde havyan uvuzları, kadının adet kanı, erkeğin menisi kullanılmaktadır.

En kuvvetli aşk büyüsü arasında olan Kanının adet kanının kullanılması ile yapılan büyü türüdür, kadınların erkeklerini kendilerine bağlamak için yapılan bir büyüdür, bu büyü kara büyüler arasında yer alır ve çok kısa zamanda sonuç alan bir büyüdür. Kadınlar istedikleri erkekleri elde etmek için bu büyüyü yaptırmayı ister ve gerçekten çok etkili bir aşk büyüsüdür . Bu büyü kadınının adet kanının kullanılması ile gerçekleşir. Kadınlar adet kanının üzerine belli dualar okuyarak, istedikleri erkeklere yedirerek ve ya içirerek kendilerine bağlarlar. Büyünün etkisi fazlaca güçlüdür ve her kişide etki etme süresi değişiktir ancak yine kısa zamanda etkisi altına mutlaka alacaktır. Bu büyüye maruz kalan erkekler, büyü yaptıran kadına koşulsuz bir şekilde bağlanır. Kadının sözünün dışına çıkmaz o kadın hakkında söylenen kötü hiçbir sözü dikkate almazlar. O kadar bağlanırlar ki, sürekli o kadın ile vakit geçirmek isterler yanlarından ayrılmak istemezler. Böyle bir büyüye maruz kaldığını düşünen erkekler ve ya eşinde sevgilisinde böyle bir şeyden şüphe ederlerse, mutlaka bir hoca ve ya medyumdan yardım almaları gerekir. Eğer almazlar ise, ya sevgililer ayrılır ya da eşiniz sizden uzaklaşır ve en sonunda boşanma gerçekleşir. Bu büyüler yüzünden birçok yuva dağılmış, çocuklar babasız kalmıştır.

Bu büyü çok etkili ve kötü bir büyüdür. Bu büyü ile erkek öyle bir etki altına girer ki, erkeğin iradesi aklı düşüncesi elinden alınır ve yalnızca o kadına odaklı yaşarlar. Böyle bir durumda mutlaka ilim sahibi birinden yardım almaları gerekir.

Leave a comment