En kolay aşk büyüsü nasıl yapılır?

İnsanların çeşitli nedenlerle büyülere başvurdukları bilinmektedir. Kendilerinin çözüm bulamadıkları sorunları büyülerle çözmeye çalışmaktadırlar. Bu konuda büyüler içinde en yaygın olarak aşk büyüleri tercih edilmektedir. Genel olarak aşk büyülerinde bu konuda uzman olan kişiler tarafından yapıldığında başarılı olmak mümkündür. İnsanların kendi başlarına bu tür işleri denememelerini söylemekte fayda var. Aksi takdirde ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Aşk büyüleri içinde oldukça etkili olduğu bilinen büyüler mevcuttur. En kolay şekilde yapılabilen bazı aşk büyüleri şu şekilde sıralanmaktadır;

 

Sevgiliyi etkilemek için yapılan büyüler

Bir tabağın içine ve bir mum ışığı altında Zambak kökü, talk pudrası ve sandal ağacı konulması gerekir. Bu malzemeler onar gram şeklinde hazırlanmalı ve konulmalıdır. Sonrasında bu malzemeler parmak uçlarıyla karıştırılmaya başlanmalıdır. Karıştırılan bu malzemeler beyaz bir zarfa konulur. Sonrasında ise mum üflenerek söndürülür. Son olarak karışımın bir kısmı büyü yapılan kişinin cebine konulur ve bu sayede sevdiğiniz kişi size aşkla bağlanacaktır zamanla.

 

Baştan çıkarma iksiri

Ay ışığı olan bir ortama bir bardak su konularak işleme başlanır. Ay ışığı altındaki bu suyun içine toz haline getirilmiş hindistan cevizi, rezene tohumu, rendelenmiş olan zencefil ve kurutulmuş kekik konulur. Bu karışımın bir gece bekletilmesi gerekir. Hazırlanan karışım bir cam şişenin üzerine dökülür ve son olarak karışım sevilen kişinin elbisesine sürülür. Bu karışımın birazıyla bile sevdiğiniz kişiyi baştan çıkaracaksınızdır.

 

Yeni biriyle tanışmak Yeni bir aşka başlamak için yapılan büyüler

Öncelikle iki adet pembe mum gereklidir. Sonrasında mumlar birbirine 30 cm uzaklıkta olan şamdanlara yerleştirilir. Mumlardan biri sizin için diğeri ise sevdiğiniz kişi için hazırlanmıştır. Sonrasında şamdanlar bir ip kullanılarak birbirine bağlanır ve bir gün sonra bu bağ çözülmelidir. Birbirine daha yakın olacak şekilde tekrar bağlanması gerekir ve sonrasında mumlar söndürülerek işleme devam edilir. Bu işlem 7 gün boyunca tekrar tekrar yapılmalıdır. Sonrasında mumlar birbirine değecek şekle getirilir ve yedinci günün sonunda mumlar söndürülür. Ancak mumları söndürmeden önce karşısında biraz oturup beklemekte fayda vardır. Son olarak şamdanlar çözülerek ayrılır ve bağlamada kullanılan ip kişisel eşyalarla birlikte saklanarak işlem sonlandırılır.

Aşk büyüleri aşk konusunda çaresiz kalmış kişilerin başvurmuş oldukları bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Zarar görmemek ve başarılı olmak içinde sadece uzman kişiler yardım alınması gerekir.

 

bir yorum bırakın