EN İYİ BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Büyü çeşitlerinin çok fazla olduğunu söylemiştik. Büyüler yapılırken birçok işlemden geçerler. Büyünün ne olduğunu açıklamak gerekirse, insanların doğal yollar ile elde edemedikleri şeyleri doğaüstü varlıkları kullanarak elde etme çabasıdır diyebilir. Yine büyüler ilim sahibi kişiler tarafından yapılması en doğrusudur. Bazı büyüler iyi niyetler ile yapılır, bazı büyüler sadece zarar vermek kötülük için yapılırlar. Kötü büyüleri her hoca ve medyum yapmak istemez, bu büyüler için genellikle papazlardan yardım istenir, bunun nedeni ise, kötü büyülerin birçoğu dinimizin uygun görmediği yollardan yapılmasıdır. Bu büyülerde havyan uvuzları, kadının adet kanı, erkeğin menisi kullanılmaktadır.

Kanının adet kanının kullanılması ile yapılan büyü, en iyi bağlama büyüsüdür, kadınların erkekleri kendilerine bağlamak için yapılan bir büyüdür, bu büyü kara büyüler arasında yer alır ve bununla birlikte çok kısa zamanda sonuç alan bir büyüdür. Kadınlar istedikleri erkekleri elde etmek için bu büyüyü yaptırmayı isterler ve gerçekten çok etkili ve en iyi bağlama büyüsüdür. Bu büyü kadınının adet kanının kullanılması ile yapılmaktadır. Kadınlar adet kanının üzerine belli dualar okutur, istedikleri erkeklere yedirerek ve yahut içirerek kendilerine bağlarlar. Büyünün etkisi çok güçlüdür ve her kişide etki etme süresi farklıdır ancak yine kısa zamanda etkisi altına alacaktır. Bu büyünün yapıldığı erkekler, büyü yaptıran kadına koşulsuz bir şekilde bağlanır. Kadının sözünün dışına çıkmaz ve o kadın hakkında söylenen kötü hiçbir sözü önemsemezler. O kadar bağlanırlar ki, sürekli o kadın ile vakit geçirmek isterler yanlarından ayrılmak istemezler. Böyle bir büyüye maruz kaldığını düşünen erkekler ve ya eşinde sevgilisinde böyle bir şeyden şüphe ederler ise, bir hoca ve ya medyumdan yardım almak zorundadırlar. Eğer almazlar ise, ya sevgililer ayrılır ya da eşiniz sizden uzaklaşır ve en sonunda boşanma gerçekleşir. Bu büyüler yüzünden birçok yuva dağılmış, çocuklar annesiz ve babasız kalmıştır.

Bu büyü en iyi bağlama büyüsüdür, etkili ve kötü bir büyüdür. Kimsenin böyle bir büyü yapmaya hakkı yoktur. Bu büyü ile erkek öyle bir etki altına girer ki, erkeğin iradesi aklı düşüncesi elinden alınır ve sadece o kadına odaklı yaşarlar.

Leave a comment