EL FALINDA SAĞLIKLA İLGİLİ NELER GÖRÜLEBİLİR ?

El falı dediğimiz bu fal çeşidi çok yaygın bir fal türüdür. El çizgilerine bakılarak yorumlar yapılır, her çizginin kendine has bir anlamı vardır ve her çizgi kişiye göre değişiklik gösterir. Parmak izi gibi kişinin elindeki çizgilerde her insanda farklı olduğu için benzersizdir. Bu fal türünü öğrenerek ve eğitimini alarak kişiler bu fala bakabilir. Her çizgi bir anlam taşır, çizgiler dışında kişinin hangi elini kullandığı parmak uzunlukları gibi şeylere dikkat edilerek kişi hakkında bilgilere ulaşılabilir.

Kişinin avuç içindeki çizgiler de anlam ifade etmektedir. Belirgin üç çizgi vardır, birincisi aşk çizgisi, ikincisi baş çizgisi ve sonuncu çizgi ise yaşam çizgisidir. Her çizginin birer anlamı vardır, bunlara bakılarak kişi hakkında yorum yapılabilir hayatı hakkında bilgi sahibi olabilir. Kişinin sağlığı hayat felsefesi düşünce yapısı hayat uzunluğu hakkında da yorum yapılabilir. Yine parmak uzunlukları kişi hakkında bilgi verir. Örnek verecek olursak, kişinin işaret parmağı elinin ikinci uzun parmağı ise bu kişinin paraya ve maddi olan her şeye çok önem verdiğini gösterir. Yüzük parmağı ikinci uzun parmak ise bu kişinin sevgi ve aşk dolu bir insan olduğunu ifade etmektedir. Elimizin ortasında en belirgin uzun çizgi hayat çizgisidir ve sağlıkla ilgili bilgilere bu çizgiden ulaşılabilir. Yanındaki çizgilerden ise yine sağlıkla ilgili bilgilere ulaşılabilir.

Kişiler el falı baktırmak istediğinde sıradan bir falcıya gitmeleri büyük hata olacaktır. Bu alanda uzman olan kişilere gidildiğinde ise kişi en doğru bilgilere ulaşmış olur. Eldeki çizgiler her insanda farklı olduğu için bu falda herkese özel olarak bakılır. Her insanın çizgileri farklı olduğundan dolayı bunları yorumlamak zor olacaktır, bu sebepten bu alanda uzman olan birinden yardım almak en doğrusu olacaktır. El falı bakılması kolay gibi görünse de oldukça zordur ,her insanın bakabilmesi mümkün değildir, kişiler bunun için eğitim alması tek başına yeterli değildir, hisler gerekir ki bunlar yorumlanabilsin. bu yüzden Sıradan insanların yapabileceği ve ya bakabileceği bir fal türü değildir. Bu yüzden bir uzmandan yararlanmak en doğrusu olacaktır.

 

bir yorum bırakın