EL FALINDA KALP ÇİZGİSİ NASIL YORUMLANIR ?

El falı bakımı çok detaylı olmakla birlikte çok zordur ,sadece bakmak değil çizgilerin hepsini bir araya getirerek kişi hakkında yorum yapmak oldukça zordur. Bu işi genelde falcılar yapar, çizgileri birleştirip bunlara anlam vermek ve bunu karşı tarafa aktarmak hiç kolay olmayacaktır. El falına bakmak için eğitim alan kişilerde bulunmaktadır. Her ne kadar biraz bilgiye dayalı gibi dursa da bilgi tek başına yeterli olmayacaktır, hisleri de devreye sokarak yorumlamak gerekir. bunların hepsi birer bütündür ve ayrılamazlar. Bu fal çeşidi diğer fallara oranla arka planda kalsa da el falına inanan insan sayısı da oldukça fazladır.

El falına bakılırken avuç içindeki çizgilerden yardım alınır ve bu çizgilerin hepsinin birer anlamı vardır. Bu çizgiler benzersiz olur her kişi de farklılık göstermektedir. Tıpkı parmak izi gibi bu çizgilerde her inşada farklıdır , eşi benzeri yoktur. Avuç içimizde bir çok çizgi vardır ve bu çizgilerin yanında tepecikler vardır .bunların hepsinin farklı anlamları vardır ve fala bakan kişi bunların hepsini bir araya getirerek yorumlar ve bu çok zor ve zahmetlidir. Avuç içimizde belirgin üz tane ana çizgi vardır, bunlar kişinin kaderini hayatını yapacaklarını hedeflerini gösterir. El falındaki bu çiğiler kalp çizgisi akıl çizgisi ve son olarak yaşam çizgisidir.

Avuç içimizde bulunan ilk çizgi kalp çizgisidir. Bu çizgi kişinin duygusal problemli bir hayatları olduğunu, içinde bulunduğu duygu gel git ler yaşadığını görürüz. Eğer kişinin avuç içindeki bu çizgi düz bir şekilde gitmişse, bu kişinin istikrarlı bir hayatı ve aynı zamanda tekdüze bir hayat yaşadığını göre biliriz. Bu çizginin eğik olduğu kişiler oldukça çalkantılı bir aşk hayatları olduğunu ve sonunda sürekli gel gitler yaşadığı sonucuna varırız. Bu çizginin düz olduğu kişiler biraz daha şanlı sayılır. Bunun sebebi ise , tek düze hayatları ve duygu gel gitleri yasamadan istikrarlı ve düzenli bir şekilde ilerledikleri için bu kişilere şanslı diye biliriz. Kalp çizgisi kişinin kalbini yansıtır.

Leave a comment