EL FALINDA EVLİLİK ÇİZGİSİ VAR MI ?

El falı çok fazla bilgi gerektiren bir fal bakma yöntemidir. Bu fala bakılırken dikkat edilecek bir çok nokta bulunmaktadır. Bu yüzden el falı bakmak oldukça zahmetli ve fazlaca bilgi gerektiren bir fal bakma yöntemidir. Bu fala bakılırken kişinin el yapısı yani elinin uzun ve ya , yine ekişinin ellerinin zayıf ve ya dolgun olması, parmakları ve parmakların uzunluğu ve kalınlığı yine dikkat edilecek unsurlardan biridir. Yine dikkat edilecek unsurlardan birisi de tırnaklardır, tırnağın yapısı da yine al falında yerini almıştır.

Her insanın el yapısı farklı olmasına rağmen ana olarak dört tane el yapısı bulunmaktadır. Bunlara hava eli ateş eli su eli ve toprak eli denilmektedir. Bu el tiplerinin hepsinin bir anlamı vardır ve yoruma açıktır. Yine kişinin parmak uzunlukları ve yapısına da bakılması gerekir. bunlarında el falında yerleri vardır. Avuç içinde bulunan üç ana çizgi mevcuttur. Bunlar kalp çizgisi dediğimiz çizgi, diğeri akıl çizgisi ve son olarak hayat çizgisi dediğimiz çizgiler vardır. Kalp çizgisi kişinin hissiyatı, ruhsal yapısı hayatındaki olan ve olacak olan aşk hayatı hakkında bilgileri verir. Akıl çizgisi de yine kişi hakkında ve karakteri hakkında bilgi verir. Kişinin mantığını yansıtır. Bir de hayat çizgisi dediğimiz çizgi ise kişinin kaderi ve yaşayacakları hakkında bilgi verir. Avuç içimizde bu ana çizgilerin yanında küçük çizgiler vardır bunlarda yine yorumlanması gereken çizgilerdir. Kişinin serçe parmağının hemen altında kalp çizgisiyle alakalı olan yere bakılarak kişinin evlilik hayatı ve ya aşk hayatı hakkında bilgi verir. O çizgilere bakılarak kişinin hayatı boyunca kaç kez evleneceği ve ya hayatı boyunca kaç kez gerçek bir aşk yaşayacağı hakkında haberler verir.

El falında evlilik ile ilgili ve ya birliktek ile bilgilere ulaşılmak istenir ise bu çizgilerden yardım alınarak bakılabilir. Kişi evlilik hayatı ile bilgili bilgi edinmek istiyor ise el falında iyi olan bir falcıdan yardım alarak evlilik hayatı hakkında bilgiler edinebilir.

bir yorum bırakın