DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Domuz yağı büyüsü dediğimiz bu büyü çeşidi kara büyüler arasında yer alan ve çoğunlukla eşleri ayırmak aralarına soğukluk girmesi için yapılan ve kara büyüler arasında yer alan bir büyüdür . domuz yağı kullanılarak bu büyüde domuz yağı çeşitli işlemlerden geçirilerek büyü gerçekleştirilir. Domuz yağı ile yapılan bu büyü kara büyü olduğundan dolayı yapılması tavsiye edilmeyen bir büyü türüdür. Bu büyü türü eşleri ayırmak iş ve rızkı kapatmak yıldızların dengeleriyle oynamak, kişinin yükselmesini önlemek insanlar arasında seviyesini düşürmek için yapılmaktadır. Kara büyüler arasında en çok yapılan büyü bu büyüdür.

Bu büyü yine cinler bir birlikte çalışarak yapılmaktadır ve bu şeytani varlıklar bu büyünün yapılmasında severek görev alırlar. Bu yüzden bu büyü çok etkili büyüler arasında yer almaktadır. Domuz yağı kullanılarak yapılan bu büyü kapılara eşiklere eşyalara sürülerek etki etmektedir. Birbirini çok seven eşlerin bir anda soğuması ve ayrılmaları en çok bu büyü yüzünden olmaktadır. İşinde çok başarılı insanların bir anda düşüş yaşamaları olacak işlerinin bir anda tersine dönmesi yine bu büyüden kaynaklı olabilmektedir.

Kişiler evlerine ve eşyalarına çok dikkat etmelidirler. Temizlik sırasında çıkarılması zor olan ve sarı leke şeklinde olan ve çıkması neredeyse imkansız lekelerden insanlar şüphe duyabilirler. Elbette her leke büyü olacak diye bir şey yoktur. Kişi her zaman dikkatli olmalıdır. İşleri kötüye gitmeye başlamışsa ve bu bir anda tersine dönmüşse ve yine eşiyle aralarına bir anda soğukluk girmiş ise ve aynı zamanda işlerine tersine dönmüş ise domuz yağı büyüsünün yapılmış olmasından şüphe duyabilir.

Böyle bir durumdan şüphe eden birisi alanında uzman birinden yardım alarak bu büyüyü bozdurabilir. Bu büyüyü her hoca yapamaz ve haliyle bu büyüyü her hoca ve ya medyum bozamaz bu yüzden bu büyüye maruz kalan her kim ise mutlaka alanında uzman bir medyum ve ya hocadan yardım alarak bu büyüyü bozdurabilir. Önemli olan mutlaka alanında uzman birinden yardım almaktır, bu kişi yapacağı bir bakımın ardından gerekli işlemleri yapacak ve yapılan büyüyü bozacaktır.

bir yorum bırakın