DİL AĞIZ BAĞLAMA

Dil ağız bağlama duasından önce, bir insanın üzerinde büyü olduğu nasıl anlarız sorusuna verilecek birçok cevap vardır. Bazı durumlarda kişi kendisinde bir büyü olduğuna inanmaz ve yasadığı her şeyin bir hayat akışı olduğunu düşünür. özellikle aşk ve bağlama büyülerinde oluşan bir durumdur. Yapılan bazı kara büyüler de fazla etkilidir ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan bazı kötü büyülerde kişi her yönden etkilenir. psikolojik açıdan, ruhsal duygu patlamaları yaşarlar ve kişi umutsuzluğa kapılır. Büyü yapılan kişi her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilirler. Yine büyü yapılan insanlar da ani bayılmalar bile görülebilmektedir. bunula birlikte kekemelik belirtileri de görülen durumlardandır. Kişi ruhsal bunalımın yanında fiziki sorunlarda yaşayabilirler. Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklarla alakalıdır.

Dil ağız bağlamak için dualar büyüler vardır ve bu büyülerin başında ise, kaşık büyüsü sabun büyüsü yer alır. Kara büyünün yapıldığı her insanın aynı zamanda kısmeti de bağlanır. Yapılan büyüler yapılan kişiyi büyü bozulana dek sürer. Kötü büyülerde büyü yapılan kişiye cinler musallat olur ve o kişi ile uğraşır, sürekli büyü yapılan kişiyi rahatsız eder, rüyalarda rahatsız etmeye başladıktan sonra bu durum daha kötü boyutlara ulaşır. Dışarıda gördüğümüz çoğu sara hastalarının büyüden ve ya bir musallat yüzünden o hale geldiğini söylenir. Büyü bozulmadığı sürece kişi bununla yaşamaya mahkumdur.

Dil ağız bağlama duaları bir duadan daha fazladır, bu duaların başında ise elbette ayet el kürsi duası gelmektedir. Bu duanın çok büyük ve önemli bir dua olduğunu bilmeyen yoktur ve yine birden fazla amaç için bu dua okunabilir. Dil ağız bağlamak için de bu dua okunur. Dilinin ağzının bağlanması istenen kişi için yapılan bu dua da birbirinden farklı 7 renkte olan ipler kullanılır ve bu iplerin hepsine 7 kere ayet el kürsi duası okunur sonra bir düğüm atılır ve bu işlem 7 kere yapılır. Bu saye de istediğimiz kişinin dilini bağlamış oluruz. Bunları yaparken büyük bir inançla yapmakta büyük fayda vardır

bir yorum bırakın