DİL AĞIZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Dil ağız bağlama büyüsünü açıklamadan önce, her hangi bir insanın üzerinde büyü olduğu nasıl anlarız sorusunu açıklamak daha doğru olacaktır. Çoğu zaman kişi kendisinde bir büyü olduğuna inanmaz ve yasadığı her şeyin bir hayat akışından ibaret olduğunu düşünür. Bunların başında aşk ve bağlama büyülerinde çoğu kez oluşan bir durumdur. Yapılan bazı kara büyüler de bu durum daha fazla etkilidir ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan bazı kötü büyülerde kişi maalesef her yönden etkilenir. psikolojik açıdan, ruhsal duygu patlamaları yaşar ve kişi umutsuzluğa kapılır. Büyü yapılan kişi her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilir. Yine büyü yapılan insanlar da ani bayılmalar dahi görülebilmektedir. bunula birlikte kekemelik belirtileri de görülen durumlar arasındadır. Kişi ruhsal bunalımın yanında fiziki sorunlarda yaşayabilirler. Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklarla alakalıdır.

Dil ağız bağlamak için büyüler vardır ve bu büyülerin başında ise, kaşık büyüsü ve sabun büyüsü ilk başta yer alır. Kara büyünün yapıldığı her insanın aynı zamanda kısmeti de bağlanır. Yapılan büyüler yapılan kişiyi büyü bozulana kadar sürer. Kötü büyülerde büyü yapılan kişiye cinler musallat olur ve o kişi ile uğraşır, sürekli büyü yapılan kişiyi rahatsız eder, rüyalarda rahatsız etmeye başladıktan sonra bu durum daha kötü boyutlara ulaşır malesef. Dışarıda gördüğümüz çoğu sara hastalarının büyüden ve yahut bir musallat yüzünden o hale geldiğini söylenmektedir. Büyü bozulmadığı sürece kişi bununla yaşamaya mahkumdur.

Dil ağız bağlama büyüsü çok çeşitli yollar ile yapılabilmektedir. Bu konuda değişik büyüler vardır ancak kişi hangi amaç ile dil ağız bağlatmak istiyor ise ona göre büyü çeşidi değişmektedir. Kimi insan istediklerini yaptırmak için dil ağız bağlama büyüsü yaptırırken kimi insan da düşman olduğu kişinin ağzını dilini bağlatmak için büyü yaptırırlar. Burada önemli olan ise kişinin hangi amaç ile büyü yaptırmak istemesidir. Bu büyüler iyi niyetli büyüler yer almaz. Yine bu büyüleri yaptırırken uzman birinden yardım alarak yaptırmak en doğrusu olacaktır.

 

Leave a comment