DELİRTME BÜYÜSÜ

Delirtme büyüleri de yine kara büyüler arasında yer alan büyülerdendir. Kara büyüler ise herkesin bildiği üzere kötülük için yapılan ve aynı zamanda insanlara büyük zararlar verebilen büyülerdir. Bunun nedeni ise kara büyüler yapılırken şeytani güçler kullanılarak yapılırlar ve yine bu şeytani güçlerin yardımı ve desteği ile yaparlar. Yine herkesin bildiği gibi şeytani cinler çok tehlikeli ve musallat olduklarında bırakmazlar ve kişiye ciddi boyutta zarar verirler .

Bir kişiye delirtme büyüsü yapıldığında ilk belirtisi kişi üzerindeki ciddi boyutta unutkanlıktır, delirtme büyüsün yapıldığı kişi insan içine çıkmaz ve aynı zamanda sürekli yalnız kalmak ister ve bu yüzden insanlardan uzak kalır. Bir süre sonra hayalet görmeye başlayarak görünmeyen varlıklarla konuşmaya başlar. Yine bu büyüleri en çok kötü niyetli olan insanlar ve bu kötü niyetli olan insanlar kendilerine düşman olarak gördüklerine huzursuzluk kafayı yedirtme acı çekmesi için bu büyüyü kullanırlar. Bu büyünün en büyük etkisi kişide unutkanlık yaparak her şeyi unutturarak kişiyi hayattan ve yaşamdan koparmaktır. Her ne kadar çok saçma bir büyü gibi görünüyor olsa bile bu büyünün etkileri çok güçlüdür. Kişi bir süre sonra iyice aptal biri haline geliyor.

Delirtme büyüsüne maruz kalmış kişiler kimi zaman çevresine karşı çok saygısız sürekli kavga etmeye hazır bir şekilde dolaşarak ve yine sürekli ıssız yerlere gitme gibi istekleri olmaktadır. Bu büyünün yapılışı da farklıdır, bu büyü için yedi ayrı renkte ibriş ipi alınır ve kırmızı bir horoz kesilerek bu ipler horozun kanına batırılır. Yine bu ipler kurutulur. Şuna dikkat etmek gerekir ki, bu büyünün özel günleri vardır ve ayın 24 ve 28 inde yapılması gerekmektedir ve bu kurutulan iplerin her birine okuma yapılır. Her bir okumanın ardından bu kurutulan ipler düğümlenir. Bu işlemlerin ardından bu ipler karanlık bir yerde saklanmalı ve ya en iyisi gömülmesidir.

Bu büyüden ancak uzman birinin yardımı ile kurtulabilir kişi. Bu büyüleri yapan kişiler elbette niyetleri kötü kişilerdir ve kötü kişilerden uzak durmak gerekir her zaman

Leave a comment