CİNLERLE İRTİBAT KURMAK

Cin dediğimiz varlıklar, insanoğlundan önce yaratılmış ve insanlar gibi topraktan değil dumansız ateşten yaratılmışlardır. Cinlere inanmamak dinimizce küfre düşmektir. Çünkü kuran da cin suresi vardır. Bu yüzden cinlere inanan kişiler dinden uzaklaşmış kabul edilir. Cinlerin bir bedenleri yoktur ve enerjiden oluşmalarının yanı sıra insan gözü ile görünmezler. Cinler ile aynı dünyayı paylaşıyor olsak ta , onların boyutu ile bizim yaşadığımız boyut farklıdır. İnsanoğlu üçüncü boyutta yaşarken cinler dördüncü boyutta yaşarlar. Bu boyut farkı yüzünden onlar geceyi yaşarken insanlar gündüzü yaşar. Onların da insanlar gibi akılları vardır ve karar verebilme düşünme yetenekleri vardır. Onların yaşamları da insanlarla ile birbirine benzemektedir. Cinler de insanlar gibi doğar büyür ve ölürler, yine cinler de insanlar gibi yer ve içerler. Yine insanlar gibi inançları vardır ve bunlar değişiktir. Müslüman olan ve olmayan vardır. İyi olan kötü olan da bulunmaktadır. Müslüman olan cinler kimseye zarar vermezler. İnsanlar bazen istemeyerek onlardan birine zarar verebiliyorlar, böyle durumlarda iyi olanlar rüyalarda görünüyor ve uyarıyorlar. Kötü olanlar ise zarar veren kişiden intikam almak istiyor ve o kişiye zarar vermeye başlıyor. İnsanların her zaman dikkatli davranmaları gerekmektedir.

Cinleri birçok insan merak etmektedir ve bu yüzden onlarla irtibata geçmeye çalışırlar. Bu iş çok tehlikelidir. Onlar çağrıldıklarında gelebilirler ancak gelen cinin enerjisi çağıran kişiden yüksek ise, siz onu değil o sizi etki altına alır. Yine bunun dışında büyüler yapılırken yine cinlerden yardım alınır, büyü yapanlar onlarla iletişime geçerek konuşmaya çalışırlar ve onlarla dost olmaya çalışırlar, aralarında bir dostluk oluştuğunda büyü yaparken yardımları istenir. Büyü olduğu kadar bakımlarda da yine cinlerden yardım alınır. Kişi hakkında ne var ne yok bilgi alınır. Üzerinde büyü olanların bu büyüden nasıl kurtulacağına dair bütün bilgiler cinlerden alınarak yapılırlar.

Cinlerin kötüleri tamamen şeytanidir. Şeytanda dumansız ateşten oluştuğu için cinlerde ondan gelirler. Ancak Müslüman olanları zararsızdır. Cinlerle iletişim kurmak yine bilgi ve ilim gerektirir. Sıradan insanların yapması çok kötü sonuçlar doğurabilir.

bir yorum bırakın