CİNLERİN KAFİRİ MÜSLÜMANI VAR MI ?

Cinlerin de insanlar gibi bir yaşamları bulunmaktadır. Cinlerde insanlar gibi doğar büyür yaşar ve ölürler, yine insanlar gibi cinler de yer ve içerler. Cin dediğimiz bu varlıkların bir bedeni yoktur ve dumansız ateşten yaratılmışlardır. Bu yüzden cinlerin şeytani oldukları inancı yaygındır. Bu bedensiz varlıklar insanlardan farklı bir boyutta yaşamaktadırlar, insanlar üçüncü boyutta yaşarken cinler dördüncü boyutta yaşamaktadırlar. İnsanlar ve cinler arasındaki bu boyut farkı zaman da değişikliğe yol açmıştır. Cinler alemi geceyi yaşarken insanlar gündüzü yaşamaktadır, yine insanlar gündüzü yaşarken onlar geceyi yaşamaktadırlar.

İnsanlar cinleri göremezler ancak cinler insanları görebilir ve istedikleri kişileri etkileri altına alabilirler. Dinimiz onlarla karşılaşmamak ve ya onlara zarar vermemek için insanların geceleri ıssız yerlerde dolaşmamasını tavsiye eder, bu yüzden onlar gündüzü yaşarken insanlar geceyi yaşadığı için gece vakti insanların dikkatli olmaları gerekir. yoksa onlardan biriyle karşılaşabilir ve ya onlardan birine yanlışlıkla zarar verebilirsiniz. Bunlar yaşandığında ise onların size zarar vermek isteyeceği ve ya sizi rahatsız edecekleri kesindir. Cinler kilitli kapılardan geçemezler bu yüzden geceleri kapıları kilitlemek kişiye fayda sağlayacaktır.

Cinler de insanlar gibi değişik dinlere sahiptir. Örnek verecek olursak eğer, ifrit dediğimiz cin grubu şeytana hizmet eder ve çok güçlüdürler, onlara söz geçirmek neredeyse imkansızdır. Yine aynı şekilde Müslüman olan cinler de bulunmaktadır. İnsanların nasıl inanç farklılıkları var ise cinler aleminde de inanç farklılıkları mevcuttur. Cinlerle iletişim kurmak isteyen kişiler olabilir ama bu kesinlikle tavsiye edilmez, bazı kişiler sırf merak ettikleri için cin çağırmaya çalışırlar. Cinler çağrıldıklarında giderler yalnız onun enerjisi sizinkinden yüksek ise siz onu değil o sizi etkisi altına alacaktır. Bu yüzden böyle şeyler kesinlikle tavsiye edilmez. Her hocanın ve ya her medyumun yardım aldığı cinler bulunmaktadır ve bu kişilerin yardım aldıkları cinler ise genellikle Müslüman olan cinlerdir ve hocalara yardım etmek için çağrıldıklarında gelirler. Böyle şeylerin tehlikeli olduğunu insanların bilmesi gerekir. bilmeden yapılan şeylerin kötü sonuçlar getireceği de unutulmamalıdır.

bir yorum bırakın