CİNLERİ OLAN HOCALAR

Hoca kavramı ülkemizde çok başka şekillere bürünmüş olsa da dini açıdan bilgili ve üst seviye de olan kişilere hoca denmektedir. Hocalar birçok görevi üstlebilirler, hocalar aynı zamanda öğretici niteliği de taşımaktadır. Metafizik işlerle uğraşan tüm hocaların cinleri vardır ve iletişim kurdukları cinler Müslüman olurlar ve hocalar ile dostluk kurmuşlardır, hocalar kötülüğe hizmet etmezler ve amaçları insanlara yardım etmektir. Her hocanın en az bir cini olduğu ve o cin ile iletişime geçtiğini daha önce belirtmiştik.

Cinler birçok yol ile insanlarla iletişim kurabilirler, cinleri her ne kadar biz çıplak göz ile göremesek te o ruhani varlıklar biz insanları görebilirler, cin dediğimiz bu ruhani varlıklar dumansız ateşten yaratılmışlardır ve cinlerde kendi içlerinde Müslüman olan ve olmayan olarak ayrılmışlardır. Müslüman olmayan cinler çok belalı ve bununla birlikte şeytani varlıklardır. Kara büyülerde bu şeytani varlıklardan yardım ve destek alınır, bu şeytani cinler kara büyülere en yüksek seviyede destek olur ve görev alırlar, bu cinler bu görevleri severek ve keyif alarak yaparlar. Bu yüzden kara büyüler çok etkili büyülerdir, çünkü şeytana hizmet etmektedirler.

Cinler ve hocalar ayrılmaz bir bütünlerdir. Cinler birçok konuda hocalara bilgi verirler, hocalar da bakım yapmaktadırlar ve bu bakım yapılırken yine cinlerden yardım alırlar. Yapılan büyülerde olduğu gibi yapılan büyülerin bozulma işlemlerinde de cinlerin verdikleri bilgilere göre yapmaktadırlar. Cinler bizden farklı bir boyutta yaşamalarından dolayı bizden ilerisini görebilmektedirler, bakım yapıldığında kişi üzerinde ne var ne yok hepsi cinler aracılığı ile öğrenilebilir. Bu yüzden cinler ve hocalar her zaman ayrılmaz bütündür. Hocalar ülkemizde cinci olarak ta anılabilmektedir maalesef, ülkemizde böyle şeyler bilen kişilere büyücü muamelesi rahatça yapılmaktadır, halbuki hocalar insanlara yardım etmek için vardır. Hocalar insanlara yardım etmek için yine cinlerden bilgi ve yardım alarak yapmaktadırlar. Bu yüzden hocalar ve cinler her zaman iç içedir. Cinleri olan hocalar her zaman daha avantajlıdır. Büyü musallat gibi durumlarda hocalara gitmek en doğru seçenek olacaktır.

bir yorum bırakın